Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » A » ASPIRIN

ASPIRIN

Liečivé prípravky z radu ASPIRIN sú vďaka obsahu kyseliny acetylsalicylovej účinné v úľave od horúčky, bolesti a zápalu. Je možné ich užívať za účelom úľavy od rôznych druhov bolesti alebo na zníženie teploty počas nachladenia či chrípky.

Víry, ktoré spôsobujú nachladenie a chrípku, sa môžu jednoducho prenášať z jedného človeka na druhého. Stačí sa dotknúť infikovaných predmetov (kľúk od dvier, bankoviek apod.) a potom svojich úst či nosu alebo jednoducho byť na rušnom mieste s nakazenými ľuďmi. A keď potom ochoriete nachladením či chrípkou, ASPIRIN C a ASPIRIN C Forte šumivé tablety vám pomôžu byť znova fit.

ASPIRIN

Produktové rady

  • ASPIRIN® 500 mg 20 tabliet Liek

    Skladom viac ako 5 kusov

    Pomáha při pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu, uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov, má protizápalový účinok. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov a poraďte sa so svojim lekárom či lekárnikom! Aspirin® je liek na vnútorné použitie, obsahuje liečivo kyselinu acetylsalicylovú.

    4,29 €

  • ASPIRIN®-C 10 šumivých tabliet Liek

    Skladom zajtra

    Liek na symptomatickú úľavu od miernej až stredne silnej bolesti, úľava od bolesti hlavy, zubov a menštruačnej bolesti, pri prechladnutí alebo príznakoch podobných chrípke na symptomatickú úľavu od bolesti a horúčky. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov a poraďte sa so svojim lekárom či lekárnikom! Aspirin-C je voľnopredajný liek na vnútorné použitie.

    4,69 € 4,29 € -9 %

  • ASPIRIN®-C 20 šumivých tabliet Liek

    Skladom zajtra

    Liek na symptomatickú úľavu od miernej až stredne silnej bolesti, úľava od bolesti hlavy, zubov a menštruačnej bolesti, pri prechladnutí alebo príznakoch podobných chrípke na symptomatickú úľavu od bolesti a horúčky. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov a poraďte sa so svojim lekárom či lekárnikom! Aspirin-C je voľnopredajný liek na vnútorné použitie.

    8,19 € 7,19 € -12 %

  • ASPIRIN® 500 mg 10 tabliet Liek

    Skladom zajtra

    Pomáha při pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu, uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov, má protizápalový účinok. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov a poraďte sa so svojim lekárom či lekárnikom! Aspirin® je liek na vnútorné použitie, obsahuje liečivo kyselinu acetylsalicylovú.

    2,19 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam