Akcia Novinka
Limitovaná edícia s osviežujúcou vôňou Japanese Blossom a dotykom Lenor, postačí na 40 praní.
Na sklade Zajtra odosielame, u vás v pondelok 15. 6.
Objavte limitovanú edíciu tekutého pracieho prostriedku Ariel Japanese Blossom s osviežujúcou vôňou Lenor. Pre maximálne svieži pôžitok môžete používať spoločne s avivážou a vonnými perličkami Lenor Japanese Blossom. Tekutý prací prostriedok môžete pomocou zelenej odmerky naniesť priamo na škvrny a až potom vložiť bielizeň do práčky. Pre najlepšie výsledky prania vložte odmerku s pracím prostriedkom priamo do bubna práčky.
5-15% aniónové povrchovo aktívne látky; <5% neiónové povrchovo aktívne látky, fosfonáty, mydlo; enzýmy, optické zjasňovače, konzervačné látky, Benzisothiazolinone, parfumy, Citronellol, Citrus aurantium peel oil, Geraniol, Limonene, Linalool, Terpineol, Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes.
Pre najlepšie výsledky prania vložte odmerku s pracím prostriedkom priamo do bubna práčky. Pre maximálne svieži pôžitok môžete používať spoločne s avivážou a vonnými perličkami Lenor Japanese Blossom.
Produkt spôsobuje vážne podráždenie očí, preto je nutné uchovávať ho mimo dosahu detí. V prípade zasiahnutia očí je treba niekoľko minút opatrne vyplachovať vodou. Ak sa po požití necítite dobre, kontaktujte toxikologické informačné stredisko alebo lekára. Produkt obsahuje Benzisothiazolinone, ktorý môže vyvolať alergickú reakciu.
Balenie obsahuje 1.8 l.
Na otázku vám odpovie jeden z našich špecialistov
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pre pridanie položky do obľúbených musíte byť prihlásení.
Najskôr sa musíte prihlásiť.
Pre zaslanie nového hesla je nutné zadať e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri svojej registrácii. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocou ktorého si budete môcť zadať nové heslo.