MojaLekáreň.sk

Analyzátory tuku

OMRON Váha lekárska BF-511 tyrkysová

OMRON Váha lekárska BF-511 tyrkysová OMRON Váha lekárska BF-511 tyrkysová

Doprava zadarmo

Lekárska váha vďaka 8 senzorovému meranie prináša maximálnu presnosť…

Na sklade viac ako 5 kusov

99,89 €

OMRON Váha lekárska BF-511 modrá

OMRON Váha lekárska BF-511 modrá OMRON Váha lekárska BF-511 modrá

Doprava zadarmo

Lekárska váha vďaka 8 senzorovému meranie prináša maximálnu presnosť…

Momentálne nedostupné

Analyzátory tuku

Chcete zistiť, ako bola vaša diéta úspešná? Akú máte hladinu podkožného tuku? A chcete to zistiť sami v pohodlí domova? Máme pre vás riešenie, ktorým sú analyzátory tuku a osobné váhy s meraním tuku.

Viete, že...

Meranie hmotnosti samo o sebe nie je považované za úplne presné posúdenie fyzickej kondície? Lebo nie je rozlíšené, ktoré namerané kilogramy pochádzajú z tukov a ktoré zo svalovej hmoty. Takže ak počas znižovania telesnej hmotnosti nameriate na váhe nižšie hodnoty, je potrebné zaujímať sa aj o to, či nedošlo k úbytku tam, kde nemalo, teda vo svaloch. Pre tieto prípady použite osobnú váhu s funkciou merania:

  • tuku,
  • vody,
  • svalov v tele.

Tieto funkcie v sebe spája osobná váha Sencor. Tá ponúka okrem už spomenutých aj iné funkcie, ako je pamäť pre viac ľudí, percentuálne a grafické zobrazenie hladiny tuku a mnohé ďalšie. Zaujíma vás hodnota vášho bazálneho metabolizmu? S tým vám pomôže osobná váha so zaujímavým designem.

Viac ako obyčajná osobná váha

  • Ak patríte medzi náročnejších užívateľov a bežná osobná váha vám nestačí, zmerajte si svoje BMI čiže Body Mass Index (index telesnej hmotnosti) pomocou Body Fat Monitoru.
  • Vyskúšať môžete tiež ešte odbornejšie telesné analyzátory, ktoré sú ale často skôr súčasťou vybavenia fitness centier alebo lekárskych ordinácií.
  • A ženy majú možnosť zaobstarať si špeciálne váhy, ktoré vychádzajú z hodnôt ich menštruačného cyklu, ktorý si zaznamenávajú.

Kategóriu Analyzátory tuku nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.