Pri kúpe vybraných VICHY nad 54,99 € získate darček VICHY Mineral 89 Booster 10 ml ZADARMO.
VICHY sérum proti starnutiu pleti obohatené o 0,2% čistého retinolu, ktorého účinok je posilnený probiotickými frakciami a biopeptidmi proti vráskam.
Na sklade už iba 1 - 2 kusy Zajtra odosielame, u vás pozajtra
Pri kúpe vybraných VICHY nad 54,99 € získate darček VICHY Mineral 89 Booster 10 ml ZADARMO.
Napomáha bunkovej obnove pleti, napomáha zabraňovať prehlbovaniu vrások a vzniku nových. Obohatené o 0,2 % čistého retinolu, ktorého účinok je posilnený probiotickými frakciami a biopeptidmi. Na všetky typy vrások, vrátane tých najhlbších.
Aqua /water, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Isopropyl Isostearate, Octyldodecanol, Sodium Tetrahydro Jasmonate, Glycine Soja Oil / Soybean Oil, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Behenyl Alcohol, Peg-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Carbomer, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, retinol, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Adenosine, Ammonium Polyacryldimethyltauramide /ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Caprylyl Glycol, Parfum /fragrance.
Prípravok je určený na vonkajšie použitie (aplikuje sa na kožu, vlasy, nechty, alebo sliznice). Počas užívania prípravku je potrebné chrániť pokožku pred UV žiarením (slnko, solárium).
1. týždeň: Nanáša sa 2x týždenne večer.
2. týždeň: Nanáša sa každý druhý deň večer.
3. týždeň: Pokiaľ sa prípravok dobre znáša, nanáša sa každý večer.
Pre presné dávkovanie sa jemne stlačí aplikátor. Večer sa nanesie niekoľko kvapiek séra na čistú a suchú tvár.
Ide o aktívny produkt. Pri počiatočnej aplikácii sa môže objaviť začervenanie, mravčenie alebo suchosť. V prípade pretrvávajúceho diskomfortu sa interval medzi aplikáciami predĺži alebo zníži množstvo nanášaného prípravku. Vyhnite sa slnečnej expozícii, každé ráno aplikujte prípravok ochrany pred slnkom SPF ≥ 30. Vždy dbajte na dobrú hydratáciu pokožky. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami ich okamžite a dôkladne vypláchnite vodou. Nepoužívajte spoločne s inými prípravkami s obsahom retinolu.
1 x VICHY Liftactiv retinol špecialist sérum proti starnutiu pleti 30 ml.
Na otázku vám odpovie jeden z našich špecialistov
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pre pridanie položky do obľúbených musíte byť prihlásení.
Najskôr sa musíte prihlásiť.
Pre zaslanie nového hesla je nutné zadať e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri svojej registrácii. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocou ktorého si budete môcť zadať nové heslo.