Podrobné informácie

Jedinečná kúra proti predčasnému vypadávaniu vlasov pre ženy. Pomáha udržiavať a obnovovať štruktúru vlasového folikulu. Vlasy rastú silnejšie a odolnejšie.

Informácie o produkte

Výrobca: L'OREAL Česká republika s.r.o.
Značka: VICHY
Kód výrobku: 74015
Kód EAN: 3337871323448
Držiteľ rozhodnutia: L'OREAL Česká republika s.r.o.

Intenzívna kúra proti vypadávaniu vlasov s trojitým účinkom

Pre koho je?

Pre ženy, ktoré trpia ľahkým až stredne ťažkým alebo sezónnym vypadávaním vlasov.

Účinnosť

Aminexil je inovatívna farmaceutická molekula pôsobiaca proti vypadávaniu vlasov, ktorá vzišla z 10 ročného výskumu. Aminexil pôsobí proti tuhnutiu kolagénového puzdra, uchováva vláčnosť a elasticitu tkaniva, ktoré obklopuje vlasový korienok, a tým pomáha pevnejšie ukotviť vlas vo vlasovej pokožke. Ďalšou aktívnou látkou je SP94, špecificky navrhnutá pre pôsobenie na kvalitu vlasov: zásobuje vlasovú cibuľku výživnými zložkami nevyhnutnými pre ich rast a napomáha výstavbe silnejšieho, hrubšieho vlasového vlákna. Vitamíny PP a B6 vlasy revitalizujú a skrášľujú.

Prvýkrát je ich účinok posilnený dvojitou stimuláciou:

  • Arginín stimuluje mikrocirkuláciu a napomáha prísunu živín nevyhnutných pre rast vlasovej cibuľky.
  • Nový jemný masážny aplikátor s guľatou, ergonomicky tvarovanou špičkou z bieleho bronzu vyhovuje všetkým typom vlasovej pokožky, vrátane tej najcitlivejšej.

Použitie

Aplikujte 1 ampulku denne počas intenzívnej kúry, 3 ampulky týždenne počas udržiavacej kúry po dobu 6 týždňov. Aplikátor uchopte vertikálne. Zatiahnite, kým nie je pevne utiahnutý. Pre nanesenie séra stlačte plôšku aplikátora a nanášajte cestičku po cestičke. Vmasírujte do pokožky hlavy. Nechajte pôsobiť a neoplachujte. K dispozícii vo formulách špeciálne navrhnutých pre mužov a ženy, ktoré lepšie zodpovedajú Vašim potrebám.

Recenzie

Recenzie produktu VICHY Dercos Aminexil ampulky pre ženy proti vypadávaniu vlasov 18 x 6 ml

Diskusia

Diskusia k produktu VICHY Dercos Aminexil ampulky pre ženy proti vypadávaniu vlasov 18 x 6 ml

Pridať nový príspevok do diskusie