MojaLekáreň.sk

SPOKAR
Kľúčová vlastnosť: jednorázové, vyšetrovacie

Firma Spojené kartáčovny a.s., ktorej história siaha až do roku 1882, patrí medzi významných európskych výrobcov a exportérov širokého sortimentu kief. Výrobný sortiment značky SPOKAR zahŕňa najmä tieto skupiny produktov: zubné kefky a ďalšie kefy pre osobnú hygienu, kefy a upratovacie prostriedky pre domácnosť, školské a umelecké štetce, natieracie a maliarske potreby, technické kefy. 

Rada zubných kefiek SPOKAR ponúka kvalitnú starostlivosť o zuby celej rodiny. Zubné kefky pre deti, kefky pre dospelých, medzizubné kefky, dentálne nite aj kefky na protézy pre skôr narodených, to všetko je zárukou, že v kúpeľni máte pripravených skvelých pomocníkov pre každodennú ústnu hygienu. Spoločnosť neustále kladie maximálny dôraz na kvalitu svojich výrobkov.

Jej dôkazom je certifikát na systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 9001, ktorý spoločnosť získala prvýkrát už v roku 1997. Posledný re-certifikačný audit prebehol v roku 2012 podľa inovovanej normy STN EN ISO 9001: 2009.

Certifikačná spoločnosťou firmy je spoločnosť CQS pod záštitou medzinárodnej certifikačnej organizácie IQNET.

O významnosti spoločnosti Spojené kartáčovny a.s. Pelhřimov na našom trhu svedčí aj ocenenie "100 obdivovaných firiem v Českej republike v roku 2002", ktoré udeľuje združenie CZECH TOP 100.

Produktové rady

Spokar gumové rukavice 1 pár

Spokar gumové rukavice 1 pár

Spokar gumové rukavice 1 pár Spokar gumové rukavice 1 pár

Gumové rukavice pro mnohostranné použití

Na sklade

1,39 €

SPOKAR Gumové rukavice

SPOKAR Gumové rukavice

SPOKAR Gumové rukavice SPOKAR Gumové rukavice

Gumové rukavice pro mnohostranné použití

Momentálne nedostupné
Značka SPOKAR
Kľúčová vlastnosť: jednorázové, vyšetrovacie
je dostupná aj na našom českom e-shope Lékárna.cz
Filter produktov

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.