MojaLekáreň.sk

Spýtajte sa nás

Vaše zdravie je pre nás na prvom mieste. Načúvame vám a rešpektujeme vaše priania týkajúce sa starostlivosti o zdravie.

Či už potrebujete pomoc s výberom vhodného lieku, doplnku stravy či vitamínu, naši lekárnici sú tu pre vás! Poradia vám nielen s klasickými liekmi, ale majú skúsenosti aj s prírodnou liečbou, bylinnou terapiou, Bachovými esenciami či homeopatiou.

Napíšte nám email a naši lekárnici vám v pracovné dni odpovedia do 24 hodín. Môžete nás tiež kontaktovať na tel. 0221 201 380 (možnosť 2) v pracovných dňoch od 9 do 14 hod. Vo všedné dni v časoch 10-14 hodin zastihnete našich lekárnikov aj na online chate.
 

Na všetky vaše dotazy odpovie tým lekárnikov pod vedením Mgr. Pavly Horákovej a PharmDr. Kamily Horníčkovej.

Mgr. Pavla Horáková

Mgr. Pavla Horáková

vám poradí s klasickými liečivami

PharmDr. Kamila Horníčková

PharmDr. Kamila Horníčková

vám poradí s prírodnou liečbou alebo bylinnou terapiou

On-line chat

Začať konverzáciu

Práve nie sme online. Využite pre svoj dotaz e-mail.

E-mail

Ak je váš dotaz obsiahly a potrebujete detailnejšiu odpoveď, napíšte nám na lekarnik@mojalekaren.sk a odpoveď získate do 24 hodín.

Načítavam filtre...
Filtrovanie
1 otázka a odpoveď

Mierne krvácanie po pohlavnom styku môže mať niekoľko príčin. Môže ísť len o poranenie počas sexu. Môže však ísť aj o zápal, infekciu alebo pohlavne prenosnú chorobu. Príčinou môže byť aj vaginálna suchosť, pretože trenie počas sexu môže poškodiť citlivé vaginálne tkanivo. Vaginálnu suchosť možno liečiť lubrikačnými gélmi, špeciálnymi krémami alebo čapíkmi, ktoré pomáhajú zmierniť nepríjemné pocity pri sexe spôsobené suchosťou. Ak sa u vás špinenie po sexe (ružové špinenie) vyskytuje len občas, s najväčšou pravdepodobnosťou ide len o poranenie alebo podráždenie sliznice behom sexu. Ak sa…

Celá odpověď

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.