MojaLekáreň.sk

Spýtajte sa nás

Vaše zdravie je pre nás na prvom mieste. Načúvame vám a rešpektujeme vaše priania týkajúce sa starostlivosti o zdravie.

Či už potrebujete pomoc s výberom vhodného lieku, doplnku stravy či vitamínu, naši lekárnici sú tu pre vás! Poradia vám nielen s klasickými liekmi, ale majú skúsenosti aj s prírodnou liečbou, bylinnou terapiou, Bachovými esenciami či homeopatiou.

Napíšte nám email a naši lekárnici vám v pracovné dni odpovedia do 24 hodín. Môžete nás tiež kontaktovať na tel. 0221 201 380 (možnosť 2) v pracovných dňoch od 9 do 14 hod. Vo všedné dni v časoch 10-14 hodin zastihnete našich lekárnikov aj na online chate.
 

Na všetky vaše dotazy odpovie tým lekárnikov pod vedením Mgr. Pavly Horákovej a PharmDr. Kamily Horníčkovej.

Mgr. Pavla Horáková

Mgr. Pavla Horáková

vám poradí s klasickými liečivami

PharmDr. Kamila Horníčková

PharmDr. Kamila Horníčková

vám poradí s prírodnou liečbou alebo bylinnou terapiou

On-line chat

Začať konverzáciu

Práve nie sme online. Využite pre svoj dotaz e-mail.

E-mail

Ak je váš dotaz obsiahly a potrebujete detailnejšiu odpoveď, napíšte nám na lekarnik@mojalekaren.sk a odpoveď získate do 24 hodín.

Načítavam filtre...
Filtrovanie
2 otázky a odpovede

Základom pre chudnutie okrem pohybu je aj zmena stravovacích návykov. Takže je vhodné upraviť svoj jedálniček, prijímať viac zeleniny a obmedziť mastné jedlá a pod. Okrem toho môžte ešte doplniť vlákninu (napr. Obezin, XLS Medical), ktorá v žalúdku napučí a vy tým pádom zjete menšiu porciu jedla, pretože budete mať pocit plnosti. Užíva sa 30 minút pred jedlom, 3x denne a zapije sa aspoň 3 dcl vody. Ďalšou možnosťou sú doplnky výživy, ktor…

Celá odpověď

Odporučila by som Vám zvýšiť príjem vlákniny, to navodí pocit sýtosti počas dňa a uľahčí pravidelné vyprázdňovanie. Prípadne by ste mohli skúsiť jablčný ocot na redukciu váhy.

Celá odpověď

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.