MojaLekáreň.sk

Obojky proti kliešťom a blchám pre mačky SERGEANT´S

SERGEANT´S Green repelentný obojok pre psy 60 cm 1 kus

Biocídny výrobok

SERGEANT´S Green repelentný obojok pre psy 60 cm 1 kus SERGEANT´S Green repelentný obojok pre psy 60 cm 1 kus

ÚČINNOSŤ 16 TÝŽDŇOV

Prírodný repelentný obojok, odpudzuje kliešte, blchy a vši a zaisťuje…

Na sklade viac ako 5 kusov

8,19 € 6,99 € -15 %

SERGEANT´S Green repelentný obojok pre mačky 35 cm 1 kus

Biocídny výrobok

SERGEANT´S Green repelentný obojok pre mačky 35 cm 1 kus SERGEANT´S Green repelentný obojok pre mačky 35 cm 1 kus

ÚČINNOSŤ 16 TÝŽDŇOV

Prírodný repelentný obojok, odpudzuje kliešte, blchy a vši a zaisťuje…

Momentálne nedostupné

Obojky proti kliešťom a blchám pre mačky SERGEANT´S

Mačky, ktoré majú bežne prístup von, sa ľahko stávajú korisťou kliešťov a bĺch. Ako účinný pomocník v boji proti týmto dotieravým parazitom sa osvedčí obojok proti kliešťom a blchám. Stačí ho jednoducho nasadiť a skrátiť na potrebnú dĺžku a máte na niekoľko mesiacov postarané. Obojky ponúkame v rôznych dĺžkach aj účinnostiach. Väčšina obojkov je opatrená bezpečnostnou poistkou pre prípad, že by sa mačka zachytila obojkom za vetvu či inú prekážku.

Obojky proti kliešťom a blchám nachádza stále viac priaznivcov z radov chovateľov zvierat.

Dôvod je jediný - sú praktické a dokážu spoľahlivo ochrániť domáceho miláčika pred nepríjemnými parazitmi. Medzi ich ďalšie výhody patrí to, že ich zvieratá dobre znášajú, sú bezpečné, zdravotne nezávadné a majú dlhodobú účinnosť. Obojky proti kliešťom a blchám pre psov sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a prevedeniach, takže sa dajú zaobstarať pre akéhokoľvek psa. Antiparazitické obojky však nie sú len pre psov, existujú varianty aj pre mačky.

Navyše niektoré z nich majú dokonca špeciálnu poistku, ktorá zabráni uškrteniu mačky v prípade, že sa zachytí obojkom o vetvu. Skrátka, ak chcete pre svojho psa či mačku niečo dobré urobiť, kúpte im antiparazitický obojok proti kliešťom a blchám. Ušetríte im veľa škrabania a sebe veľa času, ktorý by ste strávili likvidáciou týchto parazitov. Širokú ponuku týchto obojkov proti kliešťom a blchám nájdete aj na MojaLekáreň.sk. Veríme, že si tu vyberiete.

Široký výber obojkov proti kliešťom a blchám pre mačky nájdete na MojaLekáreň.sk

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať od značiek: ZEROBUGSBEAPHARSERGEANT´SBOLFOFORESTOMENFORSANPET HEALTH CARESTACHEMATRIXIE 

Doplnkový tovar

  • Spreje proti kliešťom a blchám pre mačky - Ak je vaša mačička prieskumníci telom i dušou a sem tam sa vydá na výpravu mimo teplo vlastného pelechu, občasnému úlovku v podobe bĺch alebo kliešťov sa pravdepodobne nevyhne.
  • Pipety proti kliešťom a blchám - Jedná sa o špeciálne roztoky, ktoré sa aplikujú na kožu psa či mačky a tu vydržia pôsobiť proti kliešťom, blchám a často aj iným parazitom aj niekoľko týždňov.
  • Odčervovaciu tablety a pasty pre mačky - Pravidelným odčervením ochránite nielen svojho maznáčika, ale aj seba a hlavne malé deti. K odčervenie používame tablety alebo pasty na to určené.
  • Kliešte a pinzety na kliešte pre mačky - Keď už sa stane, že si vaše mačička z vonku prinesie nepríjemného hosťa v podobe kliešťa, je potrebné ho bezodkladne odstrániť. K tomu používajte vždy iba pinzetu, klieštiky alebo háčiky na to určené. Kliešť nimi ľahko uchopíte a bezpečne a hygienicky vytiahnete.

TIP! Aký je najjednoduchší spôsob, ako si získať mačku? Samozrejme cez plnú misku! Mačky bývajú, čo sa jedla týka, dosť vyberavé. Preto sa snažíme prostredníctvom širokého výberu krmiva vyhovieť všetkým mlsným mačacím jazýčkom.

Kategóriu Obojky proti kliešťom a blchám pre mačky nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.