Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Mačky Antiparazitiká pre mačky Spreje proti kliešťom a blchám pre mačky

Spreje proti kliešťom a blchám pre mačky

Stále sa škrabe a hrýže? Možno je na čase vyskúšať sprej proti kliešťatám a blchám. Možno namietnete, že máte domáceho maznáčika, ktorý je čistotný a blchy u neho nehrozia, ale nenechajte sa zmýliť.

Spreje proti kliešťom a blchám pre mačky - detailný popis

Nech je váš pes či mačka sebečistotnejšia, chytiť blchu alebo kliešťa môže veľmi ľahko. Stačí keď prebehne vyššou trávou a kliešťat má plný kožuch. Alebo stačí iba krátke stretnutie s iným psím či mačacím kamarátom, ktorý blchy má a v okamihu ich má i váš maznáčik. Nie je teda od veci myslieť na prevenciu.

A čo použiť na psie blchy a čo na blchy u mačiek? Osvedčené sú napríklad spreje proti kliešťatám a blchám, ktoré fungujú pri oboch. Sú účinné, psy aj mačky ich dobre tolerujú a okrem repelentného účinku môžu mať i účinok ničiaci. Ponuka týchto sprejov proti kliešťatám a blchám je veľmi široká a vyberie si z nej naozaj každý. Presvedčte sa o tom i vy na MojaLekáreň.sk.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika