MojaLekáreň.sk

Vitamínová bomba so zľavou 10 %

Pre všetkých, ktorým chýbajú vitamíny či minerály tu máme skvelú akciu - doplniť zásoby si teraz môžete s 10 % extra zľavou! Pre veľký úspech akciu predlžujeme do stredy 20.6.2018.  

Vyberte si akýkoľvek produkt z kategórie Vitamíny a minerály, v nákupnom košíku vložte kód VITA10 a získate dodatočnú zľavu 10 % na výživové doplnky z tejto kategórie. Akcia platí aj na zľavnené produkty :-)

ZOBRAZIŤ PONUKU V KATEGÓRII

Prečo vlastne vitamíny potrebujeme? Vitamíny sú potrebné, aby sme telo zbavili škodlivín a dokázali premeniť potravu na energiu. Avšak, s pribúdajúcim vekom schopnosť ľudského organizmu vstrebávať vitamíny a minerály ochabuje.

Kto by teda rozhodne nemal podceniť prísun vitamínov?

  • pacienti po úrazoch a v rekonvalescencii
  • ľudia s vysokým fyzickým nasadením
  • seniori
  • tehotné a dojčiace maminky
  • mladiství v puberte,
  • tí, ktorí prežívajú stres alebo smútok

Rovnako ako vitamíny (okrem D3), ani minerály si telo samo vytvoriť nevie.

Nedostatok minerálov sa potom prejavuje napr. únavou, zlou náladou, vyčerpanosťou, ale môže viesť až k chudokrvnosti, problémom so sústredením či osteoporóze.

Ak vás teda trápi fyzická vyčerpanosť, problémy so sústredením, bolesti kĺbov alebo si chcete posilniť imunitu, nemali by ste na doplnenie vitamínov či minerálov zabúdať.

Zorientovať sa v širokej ponuke môže byť náročné a vždy je preto lepšie poradiť sa najprv s lekárnikom či lekárom o vhodnosti použitia. Naši lekárnici sú vám k dispozícii na online chate každý pracovný deň od 8 do 22 hodín. Neváhajte sa ich opýtať!

Prajeme vám veľa zdravia do slnečných dní!

Vaši lekárnici

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.