MojaLekáreň.sk

Vianoce budú... Pán Boh zaplať!

Tento rok utiekol ako voda a za chvíľu sú tu Vianoce! A preto sme si pre vás pripravili vianočnú súťaž, v ktorej môžete každý deň vyhrať super ceny. Súťaž nájdete na stránke www.mojalekaren.sk/vianoce

Navštívte náš netradičný betlehem

Poďte s nami do betlehema...

Navštívte náš netradičný betlehem a nechajte sa prekvapiť skvelou výhrou. Pod betlehemskými postavičkami na vás každý deň čaká odmena v podobe zľavy, dopravy zadarmo či milého darčeka k nákupu na MojaLekáreň.sk :-) Ak budete našu stránku zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku, môžete si v betleheme kliknúť v jeden deň dvakrát!

Okrem množstva super výhier pre vás máme pripravenú aj jednu špeciálnu dennú výhru s názvom "Pán Boh zaplať!" - pokiaľ ju niekto po kliknutí na postavičku z betlehemu objaví - môže sa radovať - ​​nákup v hodnote 50 € mu bude zaplatený priamo "zhora" , tj. bude ho mať od nás zadarmo :-)

A aby toho nebolo málo, raz za čas sa v betleheme objaví aj zlaté prasiatko, ktoré vám prinesie zľavu 4 € pri nákupe nad 40 €. Kedy sa v betleheme objaví? To sa dozviete, ak odoberáte náš newsletter a sledujete nás na Facebooku. Na týchto miestach vám dáme vedieť presný dátum a čas, kedy sa môžete vybrať na lov zlatého prasiatka.

Ak si lámete hlavu, čím prekvapiť svojich najbližších - na stránke www.mojalekaren.sk/vianoce sme pre vás vybrali tie najlepšie darčeky pre vašich blízkych - potešia ženy, mužov, deti, babičku aj deda. Máme skvelé darčeky pre zdravie a radosť, je už len na vás, či dáte prednosť kozmetike, výživovým doplnkom, zdravým potravinám...

Želáme vám šťastnú ruku pri klikaní a krásne prežitie Vianoc v zdraví a s tými, ktorých máte radi!

Vaši lekárnici

Kompletné pravidlá súťaže

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.