MojaLekáreň.sk

Do chrumkava vypečené Vianoce

Ste zvedaví, čo sme pre vás tento rok na Vianoce upiekli? Na stránke www.mojalekaren.sk/vianoce vás odo dneška až do 20. decembra čakajú voňavé zľavy, sladká doprava zdarma a tisíce darčekov, na ktorých si určite pochutnáte!

Nebojte sa, tieto Vianoce nebudú "v rúre". Aj keď ... práve v nej sa tento rok všetko odohráva! :-) Stačí kliknúť a hneď vidíte, čo ste vyhrali. Každý deň až do Vianoc.

Ako to funguje?

  • navštívte našu čarovnú kuchyňu na www.mojalekaren.sk/vianoce
  • kliknite na tlačidlo Upiecť výhru
  • upečieme pre vás 3 perníčky, z ktorých každý predstavuje inú výhru - vyberte si sami a využite výhru do polnoci nasledujúceho dňa
  • ak budete mať šťastie, môžete získať hlavnú výhru dňa - poukaz na nákup v hodnote 30,- €
  • perníčky si môžete upiecť len raz denne, iba ak by ste začali odoberať novinky e-mailom alebo zdieľali stránku na Facebooku - potom si budete môcť napiecť v ten istý deň ešte jednu várku perníkov :-)

Aj tento rok sme pre vás pripravili tie najlepšie tipy na darčeky pre zdravie a krásu všetkých členov rodiny - vyberiete u nás to pravé pre svojich rodičov, deti, partnerov i domácich miláčikov.

Počas prípravy na Vianoce by ste určite nemali minúť našu ponuku zdravých potravín, kde v poslednej dobe pribudlo veľa orieškov a orieškových pást, rôzne bezlepkové múky, ovocné sirupy a ďalšie zdravé sladidlá - skrátka veľa zdravých alternatív pre vianočné pečenie. Aby sme pre vás mali recepty na vianočné dobroty s dostatočným predstihom, má naša foodblogerka Zuzka Bihary napečené už od októbra :-) Nechajte sa inšpirovať!

Nakúpte tento rok darčeky včas a využite, že máme dopravu len za 1 € a pri nákupe nad 30 € zadarmo - po novom pre všetky spôsoby platby vrátane dobierky a benefitov.

A teraz už ...

HURÁ DO KUCHYNE

Nech si na našej vianočnej ponuke tento rok naozaj pochutnáte, vám praje,

Radka z MojaLekáreň.sk

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.