MojaLekáreň.sk

IBUPROFEN STADA
Určené (na): zápal a bolesť (celková liečba)

Kategórie s produktmi IBUPROFEN STADA

IBUPROFEN STADA 200 mg prášok 20 ks

IBUPROFEN STADA 200 mg prášok 20 ks

Liek

IBUPROFEN STADA 200 mg prášok 20 ks IBUPROFEN STADA 200 mg prášok 20 ks

Ibuprofen STADA je liek, ktorý obsahuje liečivo ibuprofén. Používa sa…

Na sklade už iba 1 - 2 kusy

5,09 €

Ibuprofen 400 STADA 50 tabliet

Ibuprofen 400 STADA 50 tabliet

Liek

Ibuprofen 400 STADA 50 tabliet Ibuprofen 400 STADA 50 tabliet

Ibuprofen STADA® lieči bolesť a zápal aj pri pohybových ťažkostiach.

Na sklade viac ako 5 kusov

4,28 € 4,19 € -2 %

Značka IBUPROFEN STADA
Určené (na): zápal a bolesť (celková liečba)
je dostupná aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.