Podrobné informácie

Sortiment PHAN ® zahŕňa diagnostické prúžky určené pre semikvantitatívnu analýzu moču.

Informácie o produkte

Výrobca: Erba Lachema s.r.o.
Značka: HEXAPHAN
Kód výrobku: 1645
Kód EAN: 8592156220293
Držiteľ rozhodnutia: Erba Lachema s.r.o.

Výhodou výrobkov je jednoduchosť prevedenia vlastného stanovenia, rýchlosť získania výsledku (do 1-2 minút), vysoká diagnostická špecificita a citlivosť. Prúžky môžu využiť majitelia chronicky chorých zvierat, k pravidelnej kontrole zdravotného stavu a včasnému rozpoznaniu vychýlenie od normálu.

HEXAPHAN - pH, bielkovina, glukóza, urobilinogén, ketóny, krv Močové testy sú určené pre vyšetrenie moču pomocou diagnostických prúžkov s farebnými indikátormi.
Jedná sa o neinvazívne, lacnú a dostatočne spoľahlivú metódu kontroly jednotlivých parametrov z moču. Na vyšetrenie používame len čerstvú moč (do 1hod po odbere), najlepšie ráno. Diagnostický prúžok ponoríme do odobraté moču, necháme odkvapkať a porovnáme zafarbenie jednotlivých indikačných štvorčekov na diagnostickom prúžku so stupnicou farieb na obale. Ak farby niektorá indikátora prekračuje fyziologické normálne hodnoty (označené na stupnici), kontaktujte svojho veterinára. Výsledky môžu byť skreslené u súk, ktoré hárajú, alebo sú tesne po dohárání, pri posudzovaní staré moču, pri použití nečisté nádoby na moč (stopy cukru).

Recenzie

Recenzie produktu HEXAPHAN-DIAGNOSTICKÉ PRÚŽKY 50KS

Diskusia

Diskusia k produktu HEXAPHAN-DIAGNOSTICKÉ PRÚŽKY 50KS

Pridať nový príspevok do diskusie