Úvodná strana Zdravie a lieky Zdravotnícke potreby Zdravotnícke testy Testovacie prúžky

HEXAPHAN-DIAGNOSTICKÉ PRÚŽKY 50KS

Zdravotnícka pomôcka Viac o legislatíve
Kód výrobku: 1645
Sortiment PHAN ® zahŕňa diagnostické prúžky určené pre semikvantitatívnu analýzu moču.

Viac informácií

Skladom

V utorok 13. 4. odosielame, u vás v stredu 14. 4.

V utorok 13. 4. odosielame, u vás v stredu 14. 4.

9,19 €

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

HEXAPHAN-DIAGNOSTICKÉ PRÚŽKY 50KS

Výhodou výrobkov je jednoduchosť prevedenia vlastného stanovenia, rýchlosť získania výsledku (do 1-2 minút), vysoká diagnostická špecificita a citlivosť. Prúžky môžu využiť majitelia chronicky chorých zvierat, k pravidelnej kontrole zdravotného stavu a včasnému rozpoznaniu vychýlenie od normálu.

HEXAPHAN - pH, bielkovina, glukóza, urobilinogén, ketóny, krv Močové testy sú určené pre vyšetrenie moču pomocou diagnostických prúžkov s farebnými indikátormi.
Jedná sa o neinvazívne, lacnú a dostatočne spoľahlivú metódu kontroly jednotlivých parametrov z moču. Na vyšetrenie používame len čerstvú moč (do 1hod po odbere), najlepšie ráno. Diagnostický prúžok ponoríme do odobraté moču, necháme odkvapkať a porovnáme zafarbenie jednotlivých indikačných štvorčekov na diagnostickom prúžku so stupnicou farieb na obale. Ak farby niektorá indikátora prekračuje fyziologické normálne hodnoty (označené na stupnici), kontaktujte svojho veterinára. Výsledky môžu byť skreslené u súk, ktoré hárajú, alebo sú tesne po dohárání, pri posudzovaní staré moču, pri použití nečisté nádoby na moč (stopy cukru).

Informácie o produkte

Výrobca: Erba Lachema s.r.o.
Značka: HEXAPHAN
Kód výrobku: 1645
Kód EAN:
Kód ŠUKL: P28136
Držiteľ rozhodnutia: Erba Lachema s.r.o.

Recenzie

HEXAPHAN-DIAGNOSTICKÉ PRÚŽKY 50KS

Diskusia

HEXAPHAN-DIAGNOSTICKÉ PRÚŽKY 50KS

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika