Podrobné informácie

Cukríky s prírodným sladidlom Isomalt. Podmanivá kombinácia chuti mäty a čokolády.

Informácie o produkte

Výrobca: HALTER AG
Značka: HALTER
Kód výrobku: 230853
Kód EAN: 7610114006213
Držiteľ rozhodnutia: HALTER AG

Vnútri cukríka je prvotriedna švajčiarska čokoláda. Obsahuje horkú čokoládu bez cukru 25%.

Energia na 100g: 1270kJ/306kcal.

Maškrťte zdravšie! Tradičné švajčiarske bonbóny Halter Bonbons sú vyrobené z čisto prírodných surovín a obsahujú kvalitné prírodné sladidlo Isomalt, ktoré neškodí zubom. Cukríky sú tak vhodné ako pre diabetikov, tak aj pre všetkých tých, ktorí si chcú udržať štíhlu líniu. Netradičné kombinácie chutí svieži mäty a prvotriedne švajčiarskej čokolády.

Nutričné ​​hodnoty na 100g: energia 1270kJ/306kcal, proteín 1,5 g, sacharidy 83g, z toho cukry 0g a polyoly 83g, tuky 11 g, z toho 7g nasýtených mastných kyselín, cholesterol 0mg, vláknina 2,5 g, sodík 0g.

Pri nadmernej konzumácii môže byť mierne laxatívne.

Nekonzumujte pri precitlivenosti na niektorú zložku výrobku. Môže obsahovať stopové prvky orechov, lieskových orechov, mandlí, mlieka (laktózy), sójového lecitínu. Pri nadmernej konzumácii môže byť mierne laxatívne.

Zloženie
Isomalt, horká čokoláda bez cukru 25% (kakaová hmota, sladidlo (maltitol), kakaové maslo, emulgátor (slnečnicový lecitín), vanilka), xylitol, kyselina jablčná, mätový olej, mentol, sladidlá (acesulfam K, Neohesperidín), prírodné farbivá.

Recenzie

Recenzie produktu HALTER Mäta s čokoládou cukríky 36G

Diskusia

Diskusia k produktu HALTER Mäta s čokoládou cukríky 36G

Pridať nový príspevok do diskusie