Prípravok svojimi výnimočnými účinnými látkami a pridanou kyselinou hyalurónovou účinne vypĺňa vrásky.
Na sklade Pozajtra odosielame, u vás v stredu 17. 12.
Prípravok svojimi výnimočnými účinnými látkami a pridanou kyselinou hyalurónovou účinne vypĺňa vrásky, chráni pokožku pred vysušením a dodáva jej hebkosť a jemnosť.
Na zmiernenie mimických vrások sú v prípravku skombinované účinnej látky z kmeňových buniek a peptidy s intenzívnym účinkom proti vráskam. Peptidy majú podobný účinok ako botulotoxinová injekcia, zmierňujú sťahovanie svalov a tým znižujú výskyt mimických vrások. Používaním prípravku sa mimické vrásky vyhladzujú, odolnosť pleti sa zvyšuje a pokožka sa stáva pevná, žiarivá a omladená.
Balenie: 30 ml
Na otázku vám odpovie jeden z našich špecialistov
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pre pridanie položky do obľúbených musíte byť prihlásení.
Najskôr sa musíte prihlásiť.
Pre zaslanie nového hesla je nutné zadať e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri svojej registrácii. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocou ktorého si budete môcť zadať nové heslo.