Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Ortopedické potreby » Ortézy a bandáže

DryPro návlek pre celú pažu X-Small A-12 Výpredaj

Kód výrobku: 229615
Ochranný návlek na celú pažu je možné používať na sadru, kanylu, cez vonkajší fixatér alebo ako ochranu poranenia či kožného defektu proti vode.

Viac informácií

Produkt je dlhodobo nedostupný

Termín distribúcie je neznámy

Podobné produkty
Podobné produkty od rovnakého výrobcu Pošlite mi e-mail, keď bude produkt opäť skladom

Odporúčané alternatívne produkty

Podrobné informácie

Podrobné informácie DryPro návlek pre celú pažu X-Small A-12 Výpredaj

Ochranný návlek na celú pažu je možné používať na sadru, kanylu, cez vonkajší fixatér alebo ako ochranu poranenia či kožného defektu proti vode.

Informácie o produkte

Výrobca: XEROSOX
Značka: DRYPRO
Kód výrobku: 229615
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: XEROSOX

Ochranný návlek DryPro ™ od firmy DryCorp® je úplne vodotesný a nepriepustný. DryPro ™ je svetovo ojedinelý systém zabezpečujúci ochranu nohy a alebo ruky pred vodou.

Dôvody prečo používať Ochranný návlek DryPro

  • Je tak dokonale vodotesný, že sa môžete potápať a alebo surfovať, prevádzkovať vodné športy a pritom zostanete stále úplne v suchu.
  • DryPro ™ je najjednoduchší a najbezpečnejší ochrana pred vlhkosťou.
  • Návlek tak môže byť na končatine nasadený dlhodobo.
  • Návleky pre dolnú končatinu sú opatrené protišmykovými aplikáciami na podrážke, takže Váš pohyb v kúpeľni a alebo okolo bazéna môže byť úplne bezpečný.

Ako sa návlek používa

Pretiahnite návlek cez bandáž, sadru a alebo akékoľvek miesto, ktoré musia zostať suché. Nasaďte gumový balónik na ventil na návleku a opätovným stlačením vysajte vzduch z návleku tak, až návlek nepriedušne obomkne končatinu. Ochranný návlek jednoducho vyberiete tak, že pod gumovým okrajom návleku podstrčíme prsty a do návleku napustíte vzduch.

Určenie správnej veľkosti

  • Aby ochranný návlek správne a bezpečne plnil svoju funkciu, musíte vybrať a používať výrobok správnej veľkosti. Pri meraní obvodu vykonávajte meranie tesne nad bandážou a alebo sadrou. Ak je koniec sadry príliš blízko lakťa, merajte obvod cez biceps, ak je koniec sadry tesne pod kolenom, zmerajte obvod v polovici stehna.
  • Obvod nemerajte nikdy cez oblečenie a alebo dokonca sadru a alebo ortézu, vždy iba na "holom" tele. Návlek vyberte tak, aby jeho obvodová veľkosť uvedená v Tabuľke veľkostí bola o 1-3 cm menšia, než je Vami nameraný obvod končatiny.
  • Pri meraní dĺžky návleku na paži zmerajte vzdialenosť od konca 3-tieho prsta k hornému okraju sadry alebo bandáže.Při meranie dĺžky návleku na nohu sa stanovuje vzdialenosť od zadnej časti päty cez lýtko k hornému okraju sadry.
  • Vyberte návlek takej dĺžky, ktorá je o 5-9 cm dlhší, než Vami nameraná vzdialenosť. Nerobte si starosti s tým, že Vami vybraný návlek by mohol byť príliš veľký. Potom, čo z neho vysajete vzduch, návlek sa tesne primkne ku končatine a nebude nikde prečnievať.

Veľkostná tabuľka

Typ návleku - na celú pažu

dĺžka obvod
X-Small A-12 40 cm 15 cm
Small A-14 58 cm 16 cm
Medium A-16 71 cm 20 cm
Large A-18 80 cm 22 cm

Preložené pomocou Google Translatore

Recenzie

Recenzie DryPro návlek pre celú pažu X-Small A-12 Výpredaj

Diskusia

Diskusia DryPro návlek pre celú pažu X-Small A-12 Výpredaj

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam