MojaLekáreň.sk

Dávkovače nápojov

GREENFOOD NUTRITION Pillbox na kapsuly biely 1 kus

GREENFOOD NUTRITION Pillbox na kapsuly biely 1 kus

Praktický zásobník na tablety v bielej farbe.

(4x)
Na sklade viac ako 5 kusov

1,19 €

Dávkovače nápojov

Dávkovač nápojov je potrebná pomôcka pre každého, kto má rád čerstvé a chutné tekutiny. Vďaka kvalitnému dávkovaču váš nápoj nikdy neztratí svoju špecifickú chuť a zvláštnu vôňu a vy si tak budete môcť užívať svoj obľúbený lahodný nápoj. 

Pre koho je dávkovač určený?

Dávkovače tekutín ocenia všetci milovníci poctivých čerstvých nápojov. Hodia sa do kaviarní, barov i do domáceho prostredia, skrátka všade tam, kde si chcete vychutnať tie najlepšie nápoje. Dávkovače na pitie potešia i športovcov. Milovníci športov si totiž môžu do dávkovača naliať svoj obľúbený energy drink a následne ho celý deň popíjať bez straty jeho špecifickej chute a jedinečných vlastností. 

Dávkovače na šťavu pre deti

Dávkovače tekutín využijú i vaše ratolesti. Do dávkovača môžete deťom pripraviť ich obľúbenú šťavu alebo ovocný džús, ktorý môžu po celý deň popíjať a udržiavať tak pitný režim, ktorý je zvlášť u detí veľmi dôležitý. Deti iste ocenia jednoduché používanie dávkovača a zaujme ich i jeho špeciálny design.

Ako fungujú dávkovače?

Ponúkame dva druhy dávkovačov. Prvý z nich je skladný a veľmi jednoduchý na používanie, stačí vziať fľašu s vašim obľúbeným nápojom, odstrániť jej viečko, následne nasadiť dávkovač, otočiť fľašu hore nohami a už môžete čerpať svoju obľúbenú tekutinu vďaka praktickému dávkovaču. Druhý typ dávkovačov má svoju vlastnú objemovú časť, do ktorej sa nalievajú nápoje, takže nie je potrebné k nemu dodávať PET fľašu. Jednoducho pripravíte svoj obľúbený čerstvý džús a iba ho prelejete do hornej časti dávkovača. 

Dávkovače a ďalšie vybavenie pre športovcov

Pokiaľ ste nadšený športovec, potom vás dávkovač poteší svojou schopnosťou zachovávať špecifické vône a chute nápojov, čo využijete hlavne pri skladovaní energy drinkov a ďalších výživných nápojov. Okrem dávkovačov si z našej ponuky môžete vybrať i športové fľaše a šejkre, pomocou nich sa stane príprava vašich fitness nápojov ešte jednoduchšia.

Kategóriu Dávkovače nápojov nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.