Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » B » BARNY´S

BARNY´S

Produktové rady

 • BARNY'S Inovo 5 - 90 tabliet Výživový doplnok

  BARNY'S Inovo 5 - 90 tabliet

  Akcia

  skladom

  Obsahové látky v Inovo 5: Glukozamín sulfát, Chondroitín sulfát, MSM, Kolagén II. typu, Kyselina hyalurónová Dávkovanie:Dospelí 1 tabletka 3x za deň. Najlepšie po jedle. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. V rámci kúry užívajte optimálne tri mesiace. Pre dosiahnutie lepšieho výsledku je kúru vhodné v priebehu roka zopakovať. Vplyv pretrvá vo väčšine prípadov niekoľko týždňov i po vysadení preparátu.

  18,56 € -16% 22,20 €

 • INOCELL Barny´s dvojbalení 2 x 60 tablet Výživový doplnok

  skladom

  InoCell™ je patentovaná směs látek inositolu a IP6 (inositolhexafosfátu), které se přirozeně vyskytují v potravě s vysokým obsahem vlákniny (celá zrna, obiloviny, luštěniny, ořechy, semena a celozrné výrobky). IP6 a ostatní inositol fosfáty se přirozeně vyskytují ve většině buněk savců, kde se podílejí na řadě důležitých buněčných funkcí. Nyní v lépe polykatelných a rychleji vstřebatelných HGC kapslích. Kdy Inocell používat pokud se nepohybujete ve zdravém prostředí pokud máte v rodinné anamnéze vážné civilizační choroby pokud máte pocit, že nežijete “100% zdravě” pokud trpíte dlouhodobým stresem Doporučené dávkování a upozornění Dospělí 2 tablety 1 x denně, při potížích 2 tablety 2 x denně. Děti od 6 let užívají poloviční dávku. Užívejte vždy na lačno, nejméně 30 minut před jídlem a dostatečně zapijte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dóze a na krabičce. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C. Balení obsahuje 120 tablet.

  35,49 €

 • BARNY'S Celadrin forte 60 kapsúl Výživový doplnok

  BARNY'S Celadrin forte 60 kapsúl

  Akcia

  skladom

  Barny´s CeladrinTM Forte je rastlinný výživový doplnok z esterifikovaných mastných kyselín (EFAC) a vitamínu C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a prirodzenej funkcii chrupaviek a kostí. Esterifikované mastné kyseliny pôsobia na úplne inom princípe, než preparáty s obsahom glukózamín a chondroitín sulfátu.

  14,05 € -16% 16,79 €

 • BARNY'S ACTIValoe lekárenská dvojbalenie 2x500ml Výživový doplnok

  skladom

  Barny's ACTIValoe FORTE sa vyrába špeciálnou technológiou z vybraných častí listov aloe vera Barbadensis. Získaná surovina, takzvaný "gél" (zhustená šťava) obsahuje tú najvyššiu koncentráciu látok. Táto surovina sa pre použitie riedi na koncentráciu vysoko akostnej šťavy. Barny's ACTIValoe FORTE, ktorá je spracovávaná za studena, obsahuje skutočne vysoké percento látok, ktorých počet je odhadovaný až na 200. Medzi ne patria aminokyseliny, enzýmy, polypeptidy, (napr. beta-sitosterol, lupeol a kyselina salicylová. Zloženie Za studena lisovaná, biologicky aktívna koncentrovaná šťava z aloe vera, čistená voda, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina citrónová. Dávkovanie Nápoj pripravíme zmiešaním 15 - 25 ml Barny's ACTIValoe FORTE s cca 100 ml vody. Takto pripravený nápoj pijeme 1x za deň.Celková denná dávka nesmie prekročiť 50 ml. Pozor na skladovanie preparátu (po otvorení vždy v chlade a do mesiaca spotrebovať)!

  16,53 €

 • BARNY'S Forte premium 2700 - 90 tabliet Výživový doplnok

  BARNY'S Forte premium 2700 - 90 tabliet

  Akcia

  skladom

  Obsah zložiek v 1 tabletke Glukózamín sulfát 500 mg a Chondroitín sulfát 400 mg Dávkovanie Riadi sa telesnou hmotnosťou (viď tabuľka), dospelí 1 - 3x za deň 1 tabletka, deti od 3 rokov 1 tabletka 1x za deň. Odporúčame užívať po jedle a dodržiavať dostatočný pitný režim (minimálne 2 l tekutiny za deň). Doba užívania 1 - 3 mesiace 1 - 2x do roka. Po tejto dobe je vhodné pokračovať užívaním Barny's MSM + Glukosamin sulfát.

  16,31 € -19% 20,15 €

 • BARNY'S Koenzym Q10 - 60 mg dual 30 kapsúl Výživový doplnok

  skladom

  30 mg vysoko kvalitného japonského koenzýmu Q10 AsahiKASEI s obsahom 1% koenzýmu vo forme mikročastíc s vysokou vstrebateľnosťou. Vo forme mäkkých želatínových kapsúl. Vysoká vstrebateľnosť zmesi. Dávkovanie: Dospelí užívajú 1 kapsulu raz za dva dni. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

  13,47 €

 • BARNY'S EFFECTIVE NA VŠI 60ML

  skladom

  Uľahčuje vyčesávanie vší a hníd. Obsahuje olej z austrálskej rastliny Melaleuca alternifolia (kajeput střídavolistý, Tea Tree Oil), ktorý sa používa už celé desaťročia v boji proti všiam. Preparát Barny´s Effective pomáha pri uvoľnení lepkavej väzby medzi hnidami a vlasmi, a zvyšuje tak účinnosť vyčesávania. Na vyčesanie vší a hníd sa používa účinný kovový hrebeň na vši (všiváčik), ktorý je súčasťou balenia. Prírodný, nejedovatý prostriedok. Neobsahuje pesticídy. Pre všetky typy vlasov a všetky štýly úprav. Zloženie/Ingredients Aqua, Tea Tree Oil, Essential Oils: Ylang-Ylang, Eucalyptus, Citronella, Polysorbate 20. Balenie obsahuje roztok Barny´s Effective 60 ml hrebeň "všiváčik" s dlhými zubami ochranný čepiec, ktorý drží roztok na vlasoch Návod na použitie Roztok Barny´s Effective nanášajte na SUCHÉ VLASY. Roztok nastriekajte rovnomerne na pokožku hlavy a vmasírujte do vlaso po celej dĺžke. Mali by ste spotrebovať asi polovicu obsahu nádobky (v závislosti od dĺžky vlasov). Ľahko masírujte pokožku hlavy a vlasy, zakryte na 15 minút ochrannou plastovou čiapkou. Roztok ponechajte na hlave 15 minút a potom dôkladne opláchnite teplou vodou. Nájdite miesto s dobrým osvetlením, najlepšie s priamym slnečným svitom, kde budete vši vyčesávať. Pred použitím hrebeňa „všiváčka“ priloženého v balení vlasy učešte obyčajným hrebeňom, nesmú v nich byť žiadne zauzlenia a motanice. Rozdeľte vlasy na pramene široké asi 1 cm. Zatlačte zuby všiváčka čo najbližšie k pokožke hlavy a jednotlivé pramene ľahko prečesávajte. Každý prameň vlasov prečešte niekoľkokrát. Postup opakujte, pokiaľ neprečešete celú hlavu. Čistiacou kefkou odstráňte vši a hnidy z medzier medzi zubami hrebeňa. Hrebeň umyte po každom použití teplou vodou a mydlom. Vlasy pozorne skontrolujte lupou, či v nich nezostali nejaké hnidy a prípadné hnidy odstráňte pinzetou. Vlasy umyte šampónom a ošetrite kondicionérom ako obvykle. Pokožku hlavy a vlasy kontrolujte každý deň po dobu 7 dní, či nejaké vši alebo hnidy na hlave alebo vo vlasoch nezostali. Ak nájdete vši alebo hnidy, opakujte kroky 5. a 6. Kroky zopakujte so zostávajúcim roztokom Barny´s Effective 7 dní po prvej aplikácii roztoku. Upozornenie Iba na vonkajšie použitie. Chráňte pred deťmi. Prípravok sa nesmie dostať do očí. Ak sa dostane do očí, vyplachujte dôkladne studenou vodou. V prípade náhodného požitia vyhľadajte odbornú lekársku pomoc. Výrobca Health Enterprises, Inc. 90 George Leven Drive, North Attleboro, MA 02760

  10,25 € -8% 11,16 €

 • Barnys Cran-Urin megaPAC brusinky cps.60 Výživový doplnok

  skladom

  Standardizovaný brusinkový extrakt vysoké kvality. Dávkování: Dospělí užívají 1-2 kapsle denně (ideálně ve dvou dávkách). Děti od 3 let 1 kapsli 1x denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C. Hmotnost kapslí: 12,6 g (20 kapslí po 0,63 g). Minimální trvanlivost do data uvedeného na dóze a obalu.

  12,60 €

 • Barny´s HypnoX StressPro 20 cps Výživový doplnok

  skladom

  Účinné látky:Lactium - hydrolyzát mliečneho proteínu V období nervového napätia sa odporúča používať jednu kapsulu ráno spolu s jedlom. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zloženie:Aktívne látky (1 kapsula): Lactium 150 mg. 1 kapsula obsahuje: Lactium (hydrolyzát mliečneho proteínu), želatína, mikrokryštalická celulóza - plnidlo, stearan horečnatý - emulgátor a oxid titaničitý - farbivo.

  10,73 €

 • BARNY´S SuperCranberry kanadskej brusnice 20 kapslí Výživový doplnok

  skladom

  Cran-UrinTM SUPER Forte je rastlinný výživový doplnok z vysoko kvalitného extraktu z kanadských brusníc veľkoplodých (Vaccinium macrocarpon) a vitamínu H, ktorý prispieva k udržaniu normálneho stavu slizníc (EFSA: ID 115). Brusnice triedy A sú zberané v maximálnom vrchole zrelosti, kedy je obsah najdôležitejsích látok - proanthokyanidínov (PAC) najvyšší. Obsah zložiek v 1 kapsule : brusnicový extrakt vyrobený patentovanou technológiou CranRichPacTM (40:1) 500 mg, vitamín H (biotín) 12 μg (24 % ODD) Dávkovanie: Dospelí užívajú prvé tri dni 2 kapsuly 2x za deň (ráno, večer). Štvrtý až siedmy deň sa užíva 1 kapsula 2x za deň (ráno, večer). Pri miernych problémoch užívajú dospelí 1 kapsulu 2x za deň (ráno, večer). Pri dlhodobejšom užívaní sa zníži na 1 kaspulu 1x za deň. Deti od 3 rokov 1-2 kapsuly za deň. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť!

  9,31 € -12% 10,61 €

 • BARNYS HERPENORM 10CPS

  skladom

  Bežne sme zvyknutí používať na opary rôzne liečebné masti. HerpeNorm ™ možno však podávať orálne a je až prekvapivo účinný. Táto receptúra ​​bola vyvinutá belgickým profesorom Guy Elsackerem špeciálne pre Barny 's. Určite odporúčame vyskúšať, budete prekvapení rýchlym a efektívnym nástupom účinku.

  4,15 € -8% 4,50 €

 • BARNYS Inocell forte 60 tablet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  InoCell je obohatený o vitamín C a selén, ktory prispievajú k normálnej funkciám imunitneho systému a na ochranu pred oxidatívnym stresom. InoCel je patentovaná zmes latok inozitol a IP6 (inozitolhexafosfátu), ktory sa prirodzene vyskytuju v potrave s vysokým obsahom vlákniny (celé zrná, obilniny, strukoviny, orechy, semená a celozrnné výrobky). IP6 a ostatné inozitol fosfáty sa podieľajú na rade dolezitych bunkových funkcií. Zloženie Aktívna látka (1 tableta): InoCell ™ (INOS-tol, IP6) 500 mg, vitamín C 20 mg (25% DDD) a selén 14 mikrogramov (25% DDD). 1 tableta obsahuje: InoCell ™, mikrokryštalická celulóza, uhličitan vápenatý, sodná soľ kroskalmelózy - plnidlá, kyselina stearová - antioxidant, askorbát vápenatý, stearan horečnatý - stabilizátor, oxid kremičitý - protihrudkujúca látka, inaktivované kvasnice obohatené selénu (selenometionín - neobsahuje lepok). Dávkovanie Dospelí 2 tablety 1 x denne, maximalne 2 tablety 2 x denne. Deti od 6 rokov užívajú polovičné dávku. Užívajte vždy na lačno, najmenej 30 minút pred jedlom a Dostatočne zapite. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Balenie 60 tabliet Hmotnosť tabliet: 72 g (60 tabliet po 1,2 g) Upozornenie: ukladajte mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Minimálna trvanlivosť do konca dátumu uvedeného na dóze a na škatuli. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životného štýl. Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 ° C.

  22,98 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam