Úvodná strana Zdravie a lieky Výživové doplnky Kĺby, kosti Kĺby

BARNY´S Triple Blend Extra Silný so sladidlom 700 g

Kód výrobku: 443494

Ešte obsažnejší a ešte silnejší produkt pre vaše kĺby. S arómou a so sladidlom z rastliny stévia. Skvelá chuť, vysoká rozpustnosť!

Viac informácií

Skladom

Pozajtra odosielame, u vás v pondelok 8. 3.

Pozajtra odosielame, u vás v pondelok 8. 3.

Bežná cena: 52,00 €
42,99 €
Ušetríte: 17 % (9,01 €)

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

BARNY´S Triple Blend Extra Silný so sladidlom 700 g

Poriadna dávka kĺbovej výživy pre vaše kĺby!

Barny's® TRIPLE blend extra silný s arómou a so sladidlom - obsahuje kombináciu chondroprotektívnych látok - glukózamín a chondroitín sulfátu, látku MSM a značkové rybie kolagény. Chondroprotektívne látky spolu s kolagénom II. typu prirodzene tvoria štruktúru kĺbovej chrupavky, kým kolagén I. typu je súčasťou väziva a MSM (methylsulfonylmethan) je zdrojom organicky viazanej síry. Navyše tento produkt je obohatený o vitamín C (NUTRA-CTM), ktorý je dôležitý pre normálnu tvorbu kolagénu a prirodzenú funkciu chrupavky a kostí. 

NUTRA-CTM- Unikátna forma vitamínu C. Vďaka obsahu chelátových minerálov a úplnej ionizácii je NUTRA-CTM takmer 100% biologicky dostupné už od okamihu príjmu do organizmu. Naproti klasickému vitamínu C rozpustnému vo vode sa znižuje rýchla strata močom.

Chrupavka je spojivové tkanivo, ktoré sa skladá z chondrocytov (vlastných buniek chrupavky) kolagénových a elastických vlákien (tvoriacich štruktúru chrupavky) a amorfnej medzibunkovej hmoty. Pre správne a normálne fungovanie chrupavky je dôležité mať funkčné kolagénové štruktúry, ktoré zaisťujú chrupavke tvar a pevnosť. 

Výhody produktu

  • obsahuje len značkové kolagény
  • produkt neobsahuje lacnejšie náhrady 
  • prášková forma
  • ekonomické balenie na vyše 5 mesiacov

Vhodné podávanie

Veľmi vhodné pre dlhodobé podávanie, pri začínajúcich až stredne ťažkých ťažkostiach, pre športovcov, ťažko fyzicky pracujúcich a pre osoby s nadmerne zaťažovanými kĺbmi (nadváhou a pod).

Zloženie

Obsah zložiek v ½ odmerke (2,25 g): MSM (methylsulfonylmethan 99,5%, protihrudkujúca látka- oxid kremičitý 0,5%) 979mg, glukózamín sulfát (glukózamín sulfát 2KCl 75,4%) 782,5 mg, chondroitín sulfát (90%) 326 mg (zdroj: kôrovce), regulátor kyslosti- kyselina citrónová, aróma (maltodextrín, stabilizátor- arabská guma, zvýrazňovač vône a chuti- cukor), CARTIDYSSTM z rýb (extrakt z chrupaviek- kolagén typu II z raje) 11,25 mg, vitamín C (Nutra-CTM: L-askorban vápenatý, L-askorban horečnatý, L-treonát vápenatý) 9,65 mg (RVH 12%), COLLYSSTM z rýb (hydrolyzovaný kolagén typu I z treskovitých rýb) 7,5 mg, sladidlo- glykozidy steviolu.

Alergény sú zvýraznené tučným písmom.

Zloženie aktívnych látok:

v ½ odmerke (2,25 g)

*RVH

MSM (methylsulfonylmethan) 99,5 %

979 mg

nie je stanovená

Glukózamín sulfát (glukózamín sulfát 2KCl 75,4 %)

782,5 mg

nie je stanovená

Chondroitín sulfát 90 %

326 mg

nie je stanovená

Kolagén typu II z raje v kvalite zn. CARTIDYSS®

11,25 mg

nie je stanovená

Vitamín C (NUTRA-CTM)

9,65 mg

12 %

Kolagén typu I z treskovitých rýb v kvalite zn. COLLYSS®

7,5 mg

nie je stanovená

*RVH – referenčná výživová hodnota

Dávkovanie

Dospelí užívajú ½ odmerky denne* rozmiešať v 100 ml vode. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

* denná dávka odporúčaná Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Upozornenie

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Výrobok nie je určený pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodný pre osoby s alergiou na rybie produkty. Preparát neužívajte súčasne s antikoagulanciami (liekmi na riedenie krvi). Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Nepoužívajte, pokiaľ je tovar porušený. Uchovávajte dobre uzavreté. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale.

Neobsahuje lepok.

Balenie: 700 g

 

Informácie o produkte

Výrobca: BIOPOL GN S.R.O.
Značka: BARNY´S
Kód výrobku: 443494
Kód EAN: 621629902768
Držiteľ rozhodnutia: BIOPOL GN S.R.O.

Recenzie

BARNY´S Triple Blend Extra Silný so sladidlom 700 g

Diskusia

BARNY´S Triple Blend Extra Silný so sladidlom 700 g

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika