MojaLekáreň.sk

CANAMIPHARM s.r.o.

Spoločnosť Canamipharm s.r.o. vyvíja a predáva nutričné doplnky pre psy a mačky od roku 2006.
Na počiatku stála spolupráca medzi veterinárnymi lekármi a výrobcami špičkovej športovej výživy. Vznikol rad produktov, ktoré boli predávané pod značkou spoločnosti Canamipharm (Rekonvalescent, Chondroflex a Chondroflex large).
Pasta Rekonvalescent sa psom a mačkám ľahko podávala a navyše im dodávala potrebnú energiu. Na rad teda prišla myšlienka využitia Rekonvalescentu u psov v záťaži. Produkt sa teda stal významným pomocníkom v rôznych odvetviach psích športov. Zásadným bol ale pri využití u záchranárskych psov.
Pri zaťažovaných psoch však bolo potrebné chrániť aj ich pohybový aparát a v nadväznosti teda vznikol druhý produkt - Chondroflex. Chondroflex sa vďaka svojmu zloženiu stal na trhu vyhľadávaným a dobre fungujúcim kĺbovým prípravkom. Jeho využitie sa rozšírilo aj u koní a mačiek.
V roku 2009 spoločnosť Canamipharm predáva licenciu na tieto výrobky zahraničnej farmaceutickej firme a ďalej ich vyrába pod inými obchodnými názvami. Spolu s tým sa však ďalej venuje vývoju a testovaniu nových produktov, ktoré skvalitňujú život vašim miláčikom.
Od roku 2020 sa Canamipharm vracia k svojim koreňom a uvádza na trh vlastnú kĺbovú výživu A-FLEX a A-FLEX Equine a vyvíja mnoho ďalších, inovatívnych veterinárnych produktov, ktoré bude postupne predstavovať na trhu.

CANAMI A-Flex pre psy a mačky 500 ml

CANAMI A-Flex pre psy a mačky 500 ml

Krmivo

CANAMI A-Flex pre psy a mačky 500 ml
TIP

Doplnkové krmivo, ktoré vo svojom zložení obsahuje kombináciu surovín…

Na sklade viac ako 5 kusov

27,39 €

Filter produktov

Podrobné filtrovanie

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.