TTO vaginálny gél pomáha udržiavať prirodzené mikrobiálne prostredie pošvovej sliznice a zachováva jej prirodzenú mieru vlhkosti.
Na sklade V piatok 2. 1. odosielame, u vás v pondelok 5. 1.
TTO vaginálny gél pomáha udržiavať prirodzené mikrobiálne prostredie pošvovej sliznice a zachováva jej prirodzenú mieru vlhkosti. Odstraňuje nešpecifické vaginálne problémy spôsobené porušením rovnováhy prirodzenej vaginálnej mikroflóry, napr. antibiotickou liečbou, zmenou kvality vody alebo pri zmene sexuálneho partnera. Používa sa aj preventívne, aj po gynekologickom vyšetrení. Obsahuje antiseptický olej čajovníka austrálskeho. Tea Tree Oil (Melaleuca alternifolia) je všeobecne považovaný za aktívnu prostriedok proti bakteriálnym, kvasinkovým a plesňovým infekciám. Možno ho použiť aj ako lubrikačný gél samostatne alebo s kondómom. Účelom kondómu je znížiť riziko nákazy pohlavne prenosnými chorobami a AIDS a ochrániť proti počatiu. Vaginálny gél nenahrádza antikoncepciu. Pre príjemný pocit a komfort pri intímnom kontakte.
Na otázku vám odpovie jeden z našich špecialistov
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pre pridanie položky do obľúbených musíte byť prihlásení.
Najskôr sa musíte prihlásiť.
Pre zaslanie nového hesla je nutné zadať e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri svojej registrácii. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocou ktorého si budete môcť zadať nové heslo.