Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » S » SAFORELLE

SAFORELLE

Cena (Eur):

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Typ pleti

Počet ks

Jednotkové množstvo

Určené pre

 • SAFORELLE INTIMA GÉL 250ML

  skladom do 24 hodín

  Popis tovaru SAFORELLE Intimo GÉL 250ml Zloženie Extrakt z lopúcha veľkého (Arctium lappa) Popis SAFORELLE gél na intímnu hygienu je hypoalergénny gél pre každodennú intímnu hygienu s prírodnými zložkami (Arctium lappa). Je určený pre všetky ženy, zvlášť pre ženy s citlivou pokožkou a sliznicami. Svojim zložením minimalizuje riziko vzniku alergií, neobsahuje farbivá ani konzervačné látky. SAFORELLE zmierňuje svrbenie a pálenie pri gynekologických zápaloch, hemoroidoch či popraskanej pokožke a je tak vhodný pre hygienu žien aj mužov pred a po pohlavnom styku, pri menštruácii či po holení v intímnych partiách. Saforelle gél na intímnu hygienu je čistiaci roztok bez mydla, určený pre telesnú hygienu, ktorý zmierňuje a upokojuje podráždenia. Saforelle gél na intímnu hygienu sa odporúča na intímnu hygienu a na čistenie citlivej a jemnej pokožky. Je prispôsobený pre starostlivosť o oblasť konečníka. Môže sa použiť aj v prípade podráždenia. Jeho zloženie, obohatené o utišujúce zložky, umožňuje každodenné príjemné používanie. Zloženie Saforelle gél na intímnu hygienu je hypoalergénny. Jeho jemné alkalické pH prispieva k zníženiu rizika mykózy. Saforelle jemná čistiaca starostlivosť neobsahuje farbivá ani konzervačné prostriedky. Jeho aktívna zložka lopúch väčší vo forme špecifického extraktu Dynaphytols je známa svojimi upokojujúcimi a zmierňujúcimi účinky. Je zvlášť vhodný pre hygienu žien aj mužov pred a po pohlavnom styku, na cestách, po holení v intímnych partiách, pri menštruácii. Použitie: Saforelle jemná čistiaca starostlivosti sa používa 2x denne zvonka ako tekuté mydlo, po použití pokožku dobre opláchnite. Saforelle jemná čistiaca starostlivosť málo pení, ale čistí dokonale. Dávkovanie 2x denne zvonka ako tekuté mydlo, po použití pokožku dobre opláchnite. Zloženie: Aqua Cocamidopropyl betaínu Stearamine Cocamide DEA Articum lappa

  5,92 € -12% 6,70 €

 • Saforelle Bebe jemný čistiaci gél 250 ml

  skladom do 24 hodín

  Saforelle jemný čistiaci gél neobsahuje mydlo a je určený na telesnú hygienu detí. Upokojuje a utišuje podráždenia. Saforelle jemný čistiaci gél sa odporúča používať v pediatrii na dennú hygienu slizníc a citlivých častí pokožky dojčiat a malých detí. Jeho zloženie je obohatené o zvlhčujúce a hydratačné látky. Účinnou zložkou je extrakt z Lopúcha veľkého (ArctiumLappa), uznávaného pre jeho upokojujúce účinky. Saforelle Bebe jemný čistiaci gél:pre jemnú pokožku kojencov a malých detízmierňuje a ukľudňuje podráždenianeobsahuje mydlo, konzervačné látky ani farbivávhodný na bežnú dennú hygienu Spôsob použitia: Saforelle jemný čistiaci gél sa používa na každodenné vonkajšie ošetrenie presne tak, ako tekuté mydlo. Po aplikovaní Saforelle jemného čistiaceho gélu treba tento gél dôkladne opláchnuť vodou. Saforelle jemný čistiaci gél málo pení, avšak účinne odstraňuje nečistoty.

  5,44 € -1% 5,50 €

 • SAFORELLE INTIMA GÉL 100ML

  skladom do 24 hodín

  Popis tovaru SAFORELLE Intimo GÉL 100ml Zloženie Extrakt z lopúcha veľkého (Arctium lappa) Popis SAFORELLE gél na intímnu hygienu je hypoalergénny gél pre každodennú intímnu hygienu s prírodnými zložkami (Arctium lappa). Je určený pre všetky ženy, zvlášť pre ženy s citlivou pokožkou a sliznicami. Svojim zložením minimalizuje riziko vzniku alergií, neobsahuje farbivá ani konzervačné látky. SAFORELLE zmierňuje svrbenie a pálenie pri gynekologických zápaloch, hemoroidoch či popraskanej pokožke a je tak vhodný pre hygienu žien aj mužov pred a po pohlavnom styku, pri menštruácii či po holení v intímnych partiách. Saforelle gél na intímnu hygienu je čistiaci roztok bez mydla, určený pre telesnú hygienu, ktorý zmierňuje a upokojuje podráždenia. Saforelle gél na intímnu hygienu sa odporúča na intímnu hygienu a na čistenie citlivej a jemnej pokožky. Je prispôsobený pre starostlivosť o oblasť konečníka. Môže sa použiť aj v prípade podráždenia. Jeho zloženie, obohatené o utišujúce zložky, umožňuje každodenné príjemné používanie. Zloženie Saforelle gél na intímnu hygienu je hypoalergénny. Jeho jemné alkalické pH prispieva k zníženiu rizika mykózy. Saforelle jemná čistiaca starostlivosť neobsahuje farbivá ani konzervačné prostriedky. Jeho aktívna zložka lopúch väčší vo forme špecifického extraktu Dynaphytols je známa svojimi upokojujúcimi a zmierňujúcimi účinky. Je zvlášť vhodný pre hygienu žien aj mužov pred a po pohlavnom styku, na cestách, po holení v intímnych partiách, pri menštruácii. Použitie: Saforelle jemná čistiaca starostlivosti sa používa 2x denne zvonka ako tekuté mydlo, po použití pokožku dobre opláchnite. Saforelle jemná čistiaca starostlivosť málo pení, ale čistí dokonale. Dávkovanie 2x denne zvonka ako tekuté mydlo, po použití pokožku dobre opláchnite. Zloženie: Aqua Cocamidopropyl betaínu Stearamine Cocamide DEA Articum lappa

  4,13 € -8% 4,50 €

 • SAFORELLE INTIMA KRÉM 50ML

  skladom do 24 hodín

  Zloženie: Extrakt z lopúcha veľkého (Arctium lappa) Popis SAFORELLE gél na intímnu hygienu je hypoalergénny gél pre každodennú intímnu hygienu s prírodnými zložkami (Arctium lappa). Je určený pre všetky ženy, zvlášť pre ženy s citlivou pokožkou a sliznicami. Svojim zložením minimalizuje riziko vzniku alergií, neobsahuje farbivá ani konzervačné látky. SAFORELLE zmierňuje svrbenie a pálenie pri gynekologických zápaloch, hemoroidoch či popraskanej pokožke a je tak vhodný pre hygienu žien aj mužov pred a po pohlavnom styku, pri menštruácii či po holení v intímnych partiách. Saforelle jemný gél na intímnu hygienu Charakteristika: Saforelle jemný gél na intímnu hygienu je čistiaci roztok bez mydla s mierne zásaditým pH, ktorý utišuje a upokojuje podráždenia. Je určený na intímnu hygienu, na čistenie citlivej a jemnej pokožky a predovšetkým pre svoje účinky. Jeho hypoalergénne zloženie minimalizujúce riziko vzniku alergie predurčuje Saforelle používať na každodennú hygienu. Saforelle neobsahuje konzervačné látky ani farbivá. Účinnou látkou je Dynaphytols, ktorý predstavuje jednu zo špecifických foriem extraktu z Arctium lappa, uznávaného pre jeho utišujúce a upokojujúce účinky. Vďaka tomu, že Saforelle obsahuje Dynaphytols, je možné ho odporučiť ako podpornú liečbu pri liečbe mykózy, pretože Dynaphytols má protizápalové, bakteriostatické a mykostatické účinky. Na čo je Saforelle určený: Saforelle zmierňuje svrbenie a pálenie pri: gynekologických zápalech hemoroidech uštipnutie hmyzom poranenej či popraskanej pokožke Saforelle je zvlášť vhodný pre hygienu žien i mužov: pred i po pohlavnom styku na cestách po holení a depilácii na rôznych miestach tela (intímne miesta, nohy, podpazušie, hruď ...) pri menštruácii Použitie:Naneste Saforelle na dlane a aplikujte na intímne partie, ktoré následne dokonale opláchnite vodou.

  5,18 €

 • SAFORELLE INTIMA VRECKOVKY 10KS

  skladom do 24 hodín

  SAFORELLE obrúsky sú praktické pre použitie v každej situácii, kedykoľvek potrebujete získať pocit čistoty a sviežosti. Zvlášť vhodné sú pri cestovaní, športovaní, v horúcom počasí, po pohlavnom styku, počas menštruácie a pod Mierne zásadité pH pomáha zabrániť šíreniu mykotických ochorení. SAFORELLE obrúsky sú bez obsahu konzervačných látok, farbív, mydla a alkoholu. Obsahujú výťažok z lopúcha väčšieho (Arctium lappa), ktorý má upokojujúce účinky. Použiti Plnohodnotná hygiena, užíva sa vo všetkých prípadoch, kde nie je možné aplikovať bežnú dennú hygienu (na cestách, počas menštruácie, pred lekárskou prehliadkou atp.). Obohatená o výťažky z lopúcha - Dynaphytols, ktorý je známy svojimi upokojujúcimi účinkami.Mierne zásadité pH pomáha zabrániť šíreniu hubových infekcií. Obrúsok vyberte z obalu, vykonajte hygienu a obrúsok zlikvidujte. Servítky možno odhodiť aj do toalety. Obrúsok je určený pre jednorazové použitie. Bez obsahu konzervačných látok a farbív. Neobsahuje mydlo ani alkohol. Vyrobené výlučne z prírodných, 100% biologicky odbúrateľných vlákien. Hypoalergénne.

  5,67 €

 • SAFORELLE Pediatrie krémové mléko 125ml

  skladom do 24 hodín

  Prodlužuje účinek Pediatrie jemného čistícího gelu. Používá se pro prodloužení účinku Saforelle Pediatrie jemný čistící gel. Aktivní látka lopuch větší je známa svými protisvědivýmí a zklidňujícími účinky. Dávkování Ráno a večer nebo podle potřeby aplikujte na suchou a čistou pokožku.

  5,44 €

 • SAFORELLE INTIMA MYDLO 100 G

  SAFORELLE INTIMA MYDLO 100 G

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Zloženie Extrakt z lopúcha veľkého (Arctium lappa) Popis SAFORELLE mydlo na intímnu hygienu je hypoalergénny mydlo pre každodennú intímnu hygienu s prírodnými zložkami (Arctium lappa). Je určený pre všetky ženy, zvlášť pre ženy s citlivou pokožkou a sliznicami. Svojim zložením minimalizuje riziko vzniku alergií, neobsahuje farbivá ani konzervačné látky. SAFORELLE zmierňuje svrbenie a pálenie pri gynekologických zápaloch, hemoroidoch či popraskanej pokožke a je tak vhodný pre hygienu žien aj mužov pred a po pohlavnom styku, pri menštruácii či po holení v intímnych partiách.

  2,56 € -24% 3,35 €

 • SAFORELLE gel pro intimní hygienu 500 ml

  skladom do 24 hodín

  Jemně čistí a zklidňuje podráždění a intimní diskomfort. Díky mírně alkalickému pH, složení obohacenému o extrakt z Arctium lappa a zvláčňující složky je Saforelle ideální pro každodenní použití. Respektuje přirozenou rovnováhu pokožky. neobsahuje mýdlo neobsahuje parabeny neobsahuje barviva neobsahuje fenoxyetanol testováno pod lékařským dohledem gynekologů a dermatologů Arctium lappa je tradičně používaný ve fytoterapii pro zjemňující a zvláčňující vlastnosti. Použití Pouze k vnějšímu použití jako tekutý mycí gel. Důkladně opláchněte.

  10,02 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam