Produkt je dlhodobo nedostupný
Termín distribúcie je neznámy
The Essence je orientálno-drevitá pánska vôňa od značky Porsche Design. Hlavu vône tvorí jalovec a čučoriedky, srdce je v znamení koriandra, korenia a borovice. V závere ucítite vôňu kadidla a pačuli. Na trh bola uvedená v roku 2008.
Porsche Design The Essence - popis produktu
Porsche Design The Essence je čerstvo ľadová, aromatická vôňa v modernom flakóne. Vôňa Porsche Design The Essence prenesie mužov do sveta, kde nájde sám seba a svoju stratenú energiu.
Porsche Design
Porsche Design je jedna z nových značiek. Parfém Porsche Design vznikol v roku 2008. Na Porsche Design spolupracovali Bruno Jovanovic a Anne Flip.
Na otázku vám odpovie jeden z našich špecialistov
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pre pridanie položky do obľúbených musíte byť prihlásení.
Najskôr sa musíte prihlásiť.
Pre zaslanie nového hesla je nutné zadať e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri svojej registrácii. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocou ktorého si budete môcť zadať nové heslo.