Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Název

Dostupnost

Cena

V košíku máte za €.

Vybíráme pro vás

Produkt
Produkt
Produkt

Týždeň šialených zliav

Volajte 0221 201 380

PHYTENEO STOMAPHYT ZUBNÁ PASTA BEZ FLUÓRU 75 ml

Zubná pasta Stomaphyt je určená predovšetkým pre preventívnu starostlivosť alebo starostlivosť o chorých ďasná pri prejavoch parodontitídy.

PHYTENEO STOMAPHYT ZUBNÁ PASTA BEZ FLUÓRU 75 ml
Dostupnosť: dodávame do 2 dní
Odošleme zo skladu: 24.05.2017
Naša cena: 2,70 €
ks
iba 1 Euro za doručenie objednávky!
Hodnotenie

Produkt ešte nebol hodnotený

Doprava zdarma od 30 €

Veľký nákup sa vyplatíPozrite si cenník dopravy

Popis tovaru PHYTENEO STOMAPHYT ZUBNÁ PASTA BEZ FLUÓRU 75 ml

Výrobca/Dodávateľ: NEOFYT
Značka: NEOFYT
Kód výrobku: 283131
Kód EAN: 8594071270032

Charakteristika
Zubná pasta Stomaphyt obsahuje extrakty repíka lekárskeho, harmančeka pravého a šalvie lekárskej vo vhodnej kombinácii pripravenej so zvláštnym zreteľom na starostlivosť o ďasná a ústnu dutinu. Extrakty pôsobí protizápalovo a antimikrobiálne a spôsobujú tak ústup príznakov parodontitídy, krvácavosti a zápalov ďasien. Antimikrobiálny účinok je ďalej posilnený prítomnosťou xylitolu. Zubná pasta Stomaphyt obsahuje čiastočky s jemne abrazívnym účinkom, ktoré účinne odstraňujú zubný plak a obmedzujú výskyt zubného kameňa. Čiastočky dobre prenikajú a pôsobia pri čistení zubov v medzizubných priestoroch.
Do zubnej pasty Stomaphyt neboli pridané zlúčeniny fluóru, je tak vhodná pre skupinu osôb, ktoré sú na zlúčeniny fluóru citlivé.
Zubná pasta Stomaphyt sa po aplikácii rýchlo rozptýli v ústnej dutine, je mierne penivá a vyčistenie úst zanecháva v ústach jemnú, príjemne svieža chuť mätové silice. Svieža chuť pasty je zaistená prídavkom vysoko kvalitné mätové silice. Neobsahuje syntetické farbivá a arómy.

Určenie
Zubná pasta Stomaphyt je určená predovšetkým pre preventívnu starostlivosť alebo starostlivosť o chorých ďasná pri prejavoch parodontitídy: krvácajúce ďasná, opuchy a zápaly ďasien, obnažených zubných krčkov a začínajúcich prejavoch citlivých zubných krčkov.

Účinky
Repík lekársky obsahuje ako účinné látky najmä triesloviny, a skupinu flavonoidov, najmä quercetin, luteolín, apigenin, kempferol. Pri vonkajšom použití pôsobí adstringentne a ako antiflogistikum.
Harmanček pravý obsahuje vysoký podiel flavonoidov: ginkgoflavonových glycosidů zastúpených napríklad apigenin 7-glukosid and jeho 6'-acetylovaným derivátom a flavonoly zahŕňajúcich glukosid luteolín, glycosidy quercetínu, ďalej isorhamnetin a slizové látky polysacharidického charakteru. Dôležitou zložkou je skupina prchavých olejov, obsahujúcich sesquiterpeny bisabol a chamazulén, ďalej potom laktónový sesquiterpeny matricín and matricarin. Harmanček má hojivé, antibakteriálne, protizápalové, adstringentné a dezodoračné účinky. Celkovo stimuluje metabolizmus pokožky.

Šalvia lekárska obsahuje skupinu polyfenolických látok, medzi inými napríklad 3,4-dihydroxyskořicová kyselina a trans-4-hydroxy, 3-metoxyskořicová kyselina, taníny a vykazuje celkovo antioxidačné vlastnosti. Zvonka pôsobí adstringentne a antisepticky, v súvislosti s použitím pri starostlivosti o ústnu dutinu je často používaný prostriedok pri gingivitidách a stomatidách. Pre dosiahnutie optimálnej chute obsahuje zubná pasta Stomaphyt xylitol. Xylitol je polyalkolkohol s mierne sladkou chuťou, bežne sa vyskytujúce v prírode. Xylitol na rozdiel od iných cukrov nie je metabolizovaný, v ústnej dutine tým neklesá hodnota pH a zubná sklovina nie je atakovaná kyslým prostredím. Xylitol navyše priamo inhibuje nárast jedného z najproblematickejších mikroorganizmov, Streptococcus mutans, ktorý je jedným z priamych pôvodcov zubného kazu. Dnes už preskúmaný mechanizmus inhibície je založený na prieniku xylitolu do bakteriálnej bunky následnou prítomnosťou metabolitu xylitol-5-fosfát a spomalením metabolizmu glukózy.

Použitie
Odporúčame používať 2-3 denne najlepšie po jedle. Deťom do 7 rokov sa odporúča použitie pasty v množstve zhruba vo veľkosti hrášku a vykonávanie čistenia pod dohľadom, aby sa obmedzilo prehĺtanie.

Upozornenie
Tento prípravok a tu podávané informácie nie sú určené ako náhrada lekárskej starostlivosti. Liek nie je tiež určený na liečbu alebo prevenciu akéhokoľvek ochorenia. Pre užívanie výrobku neboli zaznamenané žiadne obmedzenia, obmedzenie platí len pre osoby s precitlivenosťou na niektorú zo zložiek.

Diskusia k tovaru PHYTENEO STOMAPHYT ZUBNÁ PASTA BEZ FLUÓRU 75 ml

Nadpis:
Príspevok:
Vkladať diskusné príspevky môžu iba prihlásení zákazníci.
Ak ste registrovaný, prihláste sa. Zaregistrovať sa môžete tu.

Hodnotenie výrobku PHYTENEO STOMAPHYT ZUBNÁ PASTA BEZ FLUÓRU 75 ml

Hodnotenie môžete pridať k produktom, ktoré ste si u nás už zakúpili. Vaše hodnotenie uvidia v detaile produktu všetci naši zákazníci. Vďaka tomuto hodnoteniu máte možnosť zistiť, ako je produkt obľúbený u ostatných zákazníkov. Zobrazujú sa iba hodnotenia, v ktorých zákazníci pridali aj slovný popis.

Tento produkt ešte nikto nehodnotil. Ohodnoťte tento produkt jako první!
1 - veľká nespokojnosť2 - nespokojnosť3 - priemer4 - spokojnosť5 - veľká spokojnosť
Ako ste spokojní s týmto produktom?
Slovný komentár
Vkladať hodnotenia môžu len prihlásení zákazníci, ktorí už tento produkt zakúpili.Ak ste registrovaný, prihláste sa. Zaregistrovať sa môžete tu.

Recenzie zákazníkov z Heureka.sk

Žiadne recenzie nie sú teraz k dispozícii.
Najpredávanejší v tejto rubrike:

ELMEX zubná pasta ochrana pred zubným kazom 75 ml

ELMEX zubná pasta ochrana pred zubným kazom 75 ml
Kód:51963

Naša cena:  2,58 €
Bežná cena:  4,00 €
Ušetríte:  36 %

GABA
Každodenná starostlivosť o zdravie vašich zubov spevňuje sklovinu, a tým zuby dlhodobo chráni. Pasta je súčasťou série Systém Elmex Ochrana pred zubným kazom.
Dostupnosť: skladom

LACALUT ALUM FLUOR ZUBNÁ PASTA 75 ML

LACALUT ALUM FLUOR ZUBNÁ PASTA  75 ML
Kód:55520

Naša cena:  3,44 €

NATURPRODUKT CZ
Medicinálna zubná pasta s ochranným účinkom proti zubnému kazu
Dostupnosť: dodávame do 2 dní

ODOL CLASSIC ZUBNÁ PASTA 75ML

ODOL CLASSIC ZUBNÁ PASTA 75ML
Kód:55747

Naša cena:  0,86 €
Bežná cena:  1,10 €
Ušetríte:  22 %

GSK -OTC
Odol classic - dokonalá starostlivosť o chrup a ústnu dutinu. Komplexná starostlivosť a ochrana pre celú rodinu.
Dostupnosť: dodávame do 2 dní

PARODONTAX Bez fluóru zubná pasta 75 ml

PARODONTAX Bez fluóru zubná pasta 75 ml
Kód:183053

Naša cena:  2,96 €
Bežná cena:  3,26 €
Ušetríte:  9 %

GLAXOSMITHKLINE
Pre všetky ktoré sú citliví na fluór je k dostaniu Parodontax bez fluóru. Klinická štúdia potvrdila, že Parodontax pomáha znižovať krvácavosť ďasien!
Dostupnosť: dodávame do 2 dní

CURAPROX ENZYCAL PST DNT 75 ML

CURAPROX ENZYCAL PST DNT 75 ML
Kód:200390

Naša cena:  3,82 €

BREITSCHMID
CURAPROX Enzycal posilňuje prirodzený obranný systém v ústach. Systém pomocných enzýmov chráni ústa pred aftami.
Dostupnosť: dodávame do 2 dní

ELMEX INTENSIVE CLEANING ZP 50ML

ELMEX INTENSIVE CLEANING ZP 50ML
Kód:232277

Naša cena:  4,75 €
Bežná cena:  6,29 €
Ušetríte:  24 %

INTERPHARM Slovakia, a.s.
Elmex Intensive Cleaning je špeciálna zubná pasta pre hladké a prirodzene biele zuby s obsahom animfluoridu.
Dostupnosť: dodávame do 3 dní
Produkt bol pridaný do Váąho nákupného koąíka.
ukáza? koąík