Pri kúpe tohto produktu získate s použitím kódu ORGANIS30 zľavu 30 %.
Sušené mango plátky s obsahom manga min. 95 % sú prirodzene sladkou desiatou vhodnou aj do kaší, müsli a dezertov.
Na sklade viac ako 5 kusov Dnes odosielame, u vás zajtra
ORGANIS Mango plátky sušené sú ovocnou desiatou s obsahom manga min. 95 %. Vynikajú sladkou chuťou a všestranným využitím doma aj na cestách, či už samostatne alebo ako súčasť raňajkových aj dezertných receptov.
Mango min. 95%, trstinový cukor, regulátor kyslosti (E330), konzervant (disiričitan sodný (E223)).
Určené na priamu konzumáciu. Plátky manga možno podávať samostatne ako desiatu alebo ich pridať do kaší, müsli, dezertov, koláčov, muffinov či sušienok.
Alergény: Môže obsahovať lepok, arašidy, sóju, mlieko, orechy, sezam a oxid siričitý. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným svetlom.
Balenie obsahuje 500 g.
Na otázku vám odpovie jeden z našich špecialistov
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pre pridanie položky do obľúbených musíte byť prihlásení.
Najskôr sa musíte prihlásiť.
Pre zaslanie nového hesla je nutné zadať e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri svojej registrácii. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocou ktorého si budete môcť zadať nové heslo.