MojaLekáreň.sk

Spýtajte sa nás

Vaše zdravie je pre nás na prvom mieste. Načúvame vám a rešpektujeme vaše priania týkajúce sa starostlivosti o zdravie.

Či už potrebujete pomoc s výberom vhodného lieku, doplnku stravy či vitamínu, naši lekárnici sú tu pre vás! Poradia vám nielen s klasickými liekmi, ale majú skúsenosti aj s prírodnou liečbou, bylinnou terapiou, Bachovými esenciami či homeopatiou.

Vyskúšajte náš online chat, v ktorom dostanete odpoveď obratom. Ak je vaša otázka obsiahlejšia, napíšte email na lekarnik@mojalekaren.sk a naši lekárnici vám v pracovné dni odpovedia do 24 hodín.

Na všetky vaše dotazy odpovie tým lekárnikov pod vedením Mgr. Pavly Horákovej a PharmDr. Kamily Horníčkovej.

Mgr. Pavla Horáková

Mgr. Pavla Horáková

vám poradí s klasickými liečivami

PharmDr. Kamila Horníčková

PharmDr. Kamila Horníčková

vám poradí s prírodnou liečbou alebo bylinnou terapiou

On-line chat

Začať konverzáciu

Práve nie sme online. Využite pre svoj dotaz e-mail.

E-mail

Poslať e-mail

Ak je váš dotaz obsiahly a potrebujete detailnejšiu odpoveď, napíšte nám na lekarnik@mojalekaren.sk a odpoveď získate do 24 hodín.

Načítavam filtre...
Filtrovanie
3 otázky a odpovede

Na črevné parazity existujú prírodné antiparazitické doplnky s obsahom rastlinných zložiek. Ich hlavnou zložkou je orech kráľovský, ktorý prispieva k prirodzenej obrane tela proti externým agentom a k normálnej funkcii črevného traktu. Je to napr. ParazitEx, Wurm-Ex, Parasic, Vermophyt.

Celá odpověď

Neexistuje liek na horkosť v ústach. Je dôležité zistiť, čo je príčinou ťažkostí a lieči sa potom tá príčina. Bude to príznak nejakých iných ťažkostí, ale to musí určiť priamo lekár. Ideálne odborník ORL. Mohlo by ísť o ochorenie  žalúdka alebo pečene. Ale ako som už písala, to musí zistiť lekár. Mala by pomôcť konzumácia jogurtov s bifidokultúrami alebo probiotiká v tabletách. Nič iné na to neexistuje Toto…

Celá odpověď

S používaním prípravku Wurm-ex by som bola vo Vašom prípade opatrná, pretože obsahuje jód. Radšej by som to konzultovala s Vašim endokrinológom. Bez obsahu jódu má podobný účinok napr. Paratizex.

Celá odpověď
Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.