MojaLekáreň.sk

Spýtajte sa nás

Vaše zdravie je pre nás na prvom mieste. Načúvame vám a rešpektujeme vaše priania týkajúce sa starostlivosti o zdravie.

Či už potrebujete pomoc s výberom vhodného lieku, doplnku stravy či vitamínu, naši lekárnici sú tu pre vás! Poradia vám nielen s klasickými liekmi, ale majú skúsenosti aj s prírodnou liečbou, bylinnou terapiou, Bachovými esenciami či homeopatiou.

Napíšte nám email a naši lekárnici vám v pracovné dni odpovedia do 24 hodín. Môžete nás tiež kontaktovať na tel. 0221 201 380 (možnosť 2) v pracovných dňoch od 9 do 14 hod. Vo všedné dni v časoch 10-14 hodin zastihnete našich lekárnikov aj na online chate.
 

Na všetky vaše dotazy odpovie tým lekárnikov pod vedením Mgr. Pavly Horákovej a PharmDr. Kamily Horníčkovej.

Mgr. Pavla Horáková

Mgr. Pavla Horáková

vám poradí s klasickými liečivami

PharmDr. Kamila Horníčková

PharmDr. Kamila Horníčková

vám poradí s prírodnou liečbou alebo bylinnou terapiou

On-line chat

Začať konverzáciu

Práve nie sme online. Využite pre svoj dotaz e-mail.

E-mail

Ak je váš dotaz obsiahly a potrebujete detailnejšiu odpoveď, napíšte nám na lekarnik@mojalekaren.sk a odpoveď získate do 24 hodín.

Načítavam filtre...
Filtrovanie
3 otázky a odpovede

Na črevné parazity existujú prírodné antiparazitické doplnky s obsahom rastlinných zložiek. Ich hlavnou zložkou je orech kráľovský, ktorý prispieva k prirodzenej obrane tela proti externým agentom a k normálnej funkcii črevného traktu. Je to napr. ParazitEx, Wurm-Ex, Parasic, Vermophyt.

Celá odpověď

Neexistuje liek na horkosť v ústach. Je dôležité zistiť, čo je príčinou ťažkostí a lieči sa potom tá príčina. Bude to príznak nejakých iných ťažkostí, ale to musí určiť priamo lekár. Ideálne odborník ORL. Mohlo by ísť o ochorenie  žalúdka alebo pečene. Ale ako som už písala, to musí zistiť lekár. Mala by pomôcť konzumácia jogurtov s bifidokultúrami alebo probiotiká v tabletách. Nič iné na to neexistuje Toto…

Celá odpověď

S používaním prípravku Wurm-ex by som bola vo Vašom prípade opatrná, pretože obsahuje jód. Radšej by som to konzultovala s Vašim endokrinológom. Bez obsahu jódu má podobný účinok napr. Paratizex.

Celá odpověď

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.