Moje srdcovky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke prostriedky » Pokožka, vlasy » Prípravky proti všiam

NYDA Express proti všiam a hnidám 50 ml

Zdravotnícka pomôcka Viac o legislatíve
Kód výrobku: 441566

Sprej pre rýchlu a jednoduchú aplikáciu pri napadnutí všou detskou. Účinok prípravku je už po prvom použití. Pôsobí na všetky vývojové štádiá vší.

Viac informácií

Bežná cena: 11,78 €
9,39 € (0,19 €/ml)
Ušetríte: 20 % (2,39 €)

Skladom

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

ZITENAX

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie NYDA Express proti všiam a hnidám 50 ml

NYDA® express

  • Obsahuje 2-stupňový Dimeticon, ktorý zaisťuje rýchle a spoľahlivé udusenia všetkých vší i hníd.
  • Rýchle riešenie počas 10 minút.
  • Súčasťou balenia je jemný hrebeň pre účinné vyčesanie mŕtvych vší a hníd z vlasov.
  • Ošetrenie prípravkami NYDA je bezpečné a môže sa opakovať tak často, ako je potreba. Vhodné sú pre deti od narodenia aj tehotné ženy.

Pri použití podľa návodu je NYDA účinná aj proti nymfám (larvy) a vajíčkam (hnidám). Roztok sa postupne dostane hlboko do dýchacieho systému vší, nyf (larvy) a vajíčok (hníd), čo vedie k ich zaduseniu.
Bezprostredne po vykonaní prvej aplikácie NYDA express už neexistuje riziko nákazy.
NYDA express uľahčuje rozčesávanie, obsahuje špeciálne zložky, ktoré uľahčujú rozčesanie i dlhých vlasov.

Dávkovanie a spôsob použitia

  • 1. Dôkladne nasprejujte roztok/prípravok NYDA express do suchých vlasov. NYDA express nasprejujte opatrne na celú oblasť vlasov. Množstvo použitého lieku NYDA express závisí na dĺžke a hustote vlasov. Uistite sa, že sú vlasy v blízkosti pokožky hlavy a uší dobre ošetrené NYDA express, jedná sa o miesta, kde sa nachádza väčšina vší a hníd. Dlhé a husté vlasy rozdeľte pri ošetrovaní na menšie pramene.
  • 2. Vmasírujte NYDA express do vlasov a nechajte pôsobiť 10 minút. Dôkladne vmasírujte roztok do vlasov, kým nebudú vlasy kompletne navlhčené. Pre zaistenie optimálneho účinku lieku je potrebné, aby vši, nymfy aj hnidy prišli do kontaktu s roztokom. Prípravok NYDA express by ste mali vo vlasoch nechať pôsobiť aspoň 10 minút.
  • 3. Po 10 minútach učešte starostlivo vlasy hrebeňom na vši. Po 10 minútach od aplikácie NYDA plus možno začať vlasy opatrne vyčesávať špeciálnym hrebeňom na odumreté vši. Držte hrebeň potlačenou stranou smerom k hlave. Rozdeľte vlasy do niekoľkých sekcií a každú sekciu rozdeľte ďalej na jemné pramene. Každý prameň vyčesávajte jednotlivo, začnite čo najbližšie pri hlave a postupujte dolu ku končekom. Oddeľte (napr. pinzetou) ošetrené pramene vlasov a pred ďalším pokračovaním očistite hrebeň papierovým obrúskom. Dôležité: Uistite sa, že držíte hrebeň správnou stranou smerom k hlave.
  • 4. Umyte vlasy bežným šampónom. Po vyčesaní vymyte NYDA express bežným šampónom. Akékoľvek zvyšky roztoku, ktoré by mohli zostať po prvom umytí vo vlasoch, možno ľahko odstrániť druhým umývaním.
  • 5. Vlasy znovu skontrolujte po 8 - 10 dňoch. V prípade potreby je potrebné aplikáciu opakovať podľa uvedeného návodu. Ošetrenie prípravkom NYDA express je bezpečné a môže sa opakovať tak často, ako je potreba.

Zloženie

Dimeticon (92%, vysoká a nízka viskozita), triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, jojobový vosk, aróma

Informácie o produkte

Výrobca: Medindex, spol.s r.o.
Značka: NYDA
Kód výrobku: 441566
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: Medindex, spol.s r.o.

Recenzie

Recenzie NYDA Express proti všiam a hnidám 50 ml

Diskusia

Diskusia NYDA Express proti všiam a hnidám 50 ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam