MojaLekáreň.sk

Veterinárne poradenstvo

Záleží nám nielen na tom, aby ste sa dobre cítili vy, naši zákazníci, ale aj vaši štvornohí alebo operení miláčikovia. Preto teraz rozširujeme naše služby o veterinárne poradenstvo.Majitelia domácich zvierat môžu veterinárovi klásť rôzne otázky. Odpoveď môžete očakávať v rozmedzí 12 až 24 hodín a závisí od toho, ako je veterinárny lekár zaneprázdnený vo svojej ordinácii. Ak teda riešite akútny problém so svojím zvieraťom, mali by ste kontaktovať svojho veterinára.

Ako kontaktovať veterinára

Opýtajte sa veterinára

Nášho veterinára môžete kontaktovať prostredníctvom online formulára - stačí kliknúť na tlačidlo vyššie a položiť otázku.

Všetko pre domácich miláčikov

Pretože chceme, aby ste sa vy a vaši domáci miláčikovia cítili dobre, máme široký sortiment potrieb pre domáce zvieratá vrátane krmív, veterinárnej kozmetiky, antiparazitík, doplnkov, kĺbových doplnkov, špeciálnych diétnych krmív, pomôcok SmartPet, výcvikových pomôcok, hračiek a mnohých ďalších.

Ponuka je rozdelená podľa typu domáceho maznáčika, takže v nej nájdete všetko pre: Dúfame, že si vyberiete a prajeme vám ešte veľa šťastných chvíľ s vašimi zvieracími priateľmi!

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.