Úvodná stránka » Magazín MojaLekáreň.sk » Novinky » Novinka: Kupóny plné zliav a výhod

Novinka: Kupóny plné zliav a výhod

Pre našich pravidelných zákazníkov si vždy radi pripravíme niečo naviac. Novinkou, ktorú aktuálne predstavujeme, sú Kupóny plné zliav a výhod. Všetci registrovaní zákazníci ich odteraz nájdu po prihlásení v sekcii Môj účet > Kupóny.

Kde nájdete kupóny

Svieti vaše meno v pravom hornom rohu obrazovky počítača, alebo ho vidíte v telefóne po kliknutí na Menu? Potom ste prihlásení a môžete sa hneď ísť pozrieť na zľavy do novo pridanej záložky Kupóny v sekcii Môj účet.

V opačnom prípade je potrebné sa Prihlásiť (stačí poznať e-mail, s ktorým u nás nakupujete - zabudnuté heslo si ľahko obnovíte), alebo sa u nás Registrovať. Pre urýchlenie môžete využiť registráciu pomocou svojho Google či Facebook účtu.

Je z čoho vyberať

"Do prvej sady kupónov sme zaradili najmä zľavy na dermokozmetiku a zdravé potraviny - jedná sa o kategórie tovaru, ktoré sú u našich zákazníkov čoraz obľúbenejšie. Verím, že z viac ako desiatky zvýhodnených ponúk si vyberie naozaj každý," hovorí Karel Klodner, obchodný riaditeľ MojaLekáreň.sk 

Aktuálne kupóny je možné využiť do 31. mája. Po skončení ich platnosti si pre vás pripravíme zase niečo nové :-)

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika