MojaLekáreň.sk

Naši lekárnici radia online. Spýtajte sa ich

Každý deň, vrátane víkendu, od 8 do 22 hodín teraz môžete zadarmo na Mojalekáreň.sk online konzultovať výber liekov a doplnkov stravy, dávkovanie či kontraindikácie - s našimi lekárnikmi.

Odborná online poradňa, v ktorej lekárnici od 8 do 22 hodín odpovedajú na vaše otázky prostredníctvom chatu, pobeží v skúšobnej prevádzke až do konca apríla. Lekárnici budú na príjme a pripravení zodpovedať vaše otázky aj počas víkendu. Využite to a nechajte si od nich poradiť s výberom liekov, doplnkov stravy. Stačí rozkliknúť chát v pravom dolnom rohu stránky.

Lekárnici vám pomôžu s odbornými otázkami, všeobecné otázky k objednávkam, platbám či dostupnosti tovaru môžete prostredníctvom chatu riešiť s ich kolegyňami zo zákazníckeho centra. Tie sú pripravené odpovedať na on-line otázky v pracovných dňoch od 8 do 16 hodín. Chatovanie je pre nich skôr spestrením dňa - inak ďalej vybavujú väčšinu otázok klasicky po telefóne - na zákazníckej linke
0221 201 380 a e-maili obchod@mojalekaren.sk

"Po skúšobnej prevádzke online chatu s lekárnikmi vyhodnotíme, aký bol o konzultácie záujem, a pozrieme sa, v akých časoch bola poradňa najviac vyťažená. Podľa toho upravíme jej fungovanie a verím, že sa čoskoro stane trvalou a vyhľadávanou súčasťou nákupu na Mojalekáreň.sk," hovorí šéf marketingu Milan Duda.

 

 

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.