Doprava zadarmo nad 20 €. Prihláste sa k newsletteru!
MojaLekáreň.sk

Naši lekárnici radia online. Spýtajte sa ich

Každý deň, vrátane víkendu, od 8 do 22 hodín teraz môžete zadarmo na Mojalekáreň.sk online konzultovať výber liekov a doplnkov stravy, dávkovanie či kontraindikácie - s našimi lekárnikmi.

Odborná online poradňa, v ktorej lekárnici od 8 do 22 hodín odpovedajú na vaše otázky prostredníctvom chatu, pobeží v skúšobnej prevádzke až do konca apríla. Lekárnici budú na príjme a pripravení zodpovedať vaše otázky aj počas víkendu. Využite to a nechajte si od nich poradiť s výberom liekov, doplnkov stravy. Stačí rozkliknúť chát v pravom dolnom rohu stránky.

Lekárnici vám pomôžu s odbornými otázkami, všeobecné otázky k objednávkam, platbám či dostupnosti tovaru môžete prostredníctvom chatu riešiť s ich kolegyňami zo zákazníckeho centra. Tie sú pripravené odpovedať na on-line otázky v pracovných dňoch od 8 do 16 hodín. Chatovanie je pre nich skôr spestrením dňa - inak ďalej vybavujú väčšinu otázok klasicky po telefóne - na zákazníckej linke
0221 201 380 a e-maili obchod@mojalekaren.sk

"Po skúšobnej prevádzke online chatu s lekárnikmi vyhodnotíme, aký bol o konzultácie záujem, a pozrieme sa, v akých časoch bola poradňa najviac vyťažená. Podľa toho upravíme jej fungovanie a verím, že sa čoskoro stane trvalou a vyhľadávanou súčasťou nákupu na Mojalekáreň.sk," hovorí šéf marketingu Milan Duda.

 

 

17. marec 2017
Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.