MojaLekáreň.sk

MojaLekáreň.sk zbiera ceny za kvalitu

Lekáreň na internete MojaLekáreň.sk už štvrtýkrát po sebe vyniesli slovenskí zákazníci na pomyselnom stupni víťazov ankety ShopRoka na najvyšší stupeň, v kategórii Zdravie získala Cenu kvality a titul ShopRoka 2020. Práve reálni zákazníci a ich skúsenosti z nákupov totiž rozhodujú spoločne s odbornou porotou o víťazoch vo vyhlásených kategóriách tejto prestížnej súťaže Heureka.sk.

 

„Zákazníkom ďakujeme za takú vytrvalú podporu v tejto prestížnej súťaži. V roku, ktorý úplne ovládol koronavírus a starosť o zdravie, je to pre nás pocta získať cenu za kvalitu predaja lekárskeho sortimentu. Verím, že sa nám darilo byť partnermi našich zákazníkov nielen bohatou ponukou pre zdravie, ale aj veľkým rozšírením odborného poradenstva a sériou e-bookov na najčastejšie vyhľadávané zdravotné témy. Lebo aj lekáreň na internete je hlavne o službe ľuďom na ceste k zdraviu, nielen o predaji krabičiek. Je fajn vedieť, že to naši zákazníci vnímajú a oceňujú,“ hovorí Ing. Karel Klodner, výkonný riaditeľ MojaLekáreň.sk.

Internetovú lekáreň prevádzkuje česká spoločnosť Pears Health Cyber už 15 rokov a MojaLekáreň.sk bola prvým internetovým obchodom s voľne predajným lekárnickým sortimentom na slovenskom internete. V Česku sa tomuto odboru spoločnosť venuje už od svojho vzniku v roku 1999.

Pandémia nas posunula ďalej

V roku 2020 sa MojaLekáreň.sk musela vyrovnať s následkami pandémie – nebývalým dopytom po niektorých produktoch (ochranné pomôcky, lieky na chrípku a bolesť a pod.), krátkodobými výpadkami v zásobovaní týmito produktmi, s presunom zákazníkov lekární do e-shopov. Po prvej vlne rýchlo optimalizovala procesy v logistike a zvýšila jej kapacitu, zaviedla viaczmennú prevádzku, rozšírila o celú jednu tretinu skladové priestory a má viac tovaru skladom, aby udržala tempo vybavovania objednávok najneskôr do 24 hodín aj pri žiadanom tovare na ochranu zdravia proti nákaze COVID-19.

Rozšírili sme odborné poradenstvo

Ako podporu pre svojich klientov potom v lete rozšírila svoje odborné poradenské služby, k dispozícii sú nielen aplikácie (aktívne zložky prípravkov), články a e-booky na stiahnutie, ale aj lekárnici pre individuálne poradenstvo; osloviť ich je možné individuálne prostredníctvom chatu, telefonicky alebo mailom. Priebežne sa menia štandardy komunikácie so zákazníkmi a vôbec starostlivosť o nich.

Ďakujeme všetkým našim zákazníkom

ShopRoka je cena zákazníkov, ktorí hodnotia svoje skúsenosti s nákupom v e-shopoch za uplynulý rok v dotazníku spokojnosti, dôležité je percento odporúčaní od zákazníkov, počet produktov, dodací čas, komunikácia obchodu, prehľadnosť webových stránok, počet hodnotení. Cenu kvality môžu získať len e-shopy, ktoré využívajú službu Overené zákazníkmi a zároveň sú držiteľmi certifikátu tejto služby. MojaLekáreň.sk sa zúčastňuje súťaže štvrtýkrát a vždy Cenu kvality v kategórii Zdravie získala.

Odkazy:

O MojaLekáreň.sk: Internetovú lekáreň Mojalekaren.sk prevádzkuje česká spoločnosť Pears Health Cyber, s.r.o., od roku 2006. Sídli spoločne s Lékárna.cz v Chrudime, odkiaľ distribuuje zásielky do Čiech aj na Slovensko. „Na konci všetkých našich aktivít musí byť vždy šťastný zákazník, či už je ním pacient, zákazník nebo zamestnanec,“ zdôrazňuje PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladateľ a majiteľ spoločnosti.

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.