MojaLekáreň.sk

Elixír mladosti bol konečne objavený!

V Sargasovom mori blízko Bermúd bol objavený nový druh rastliny (živočícha?) pripomínajúceho vodný melón. Po tom, čo vedci nový druh preskúmali, došli k šokujúcemu zisteniu!

Rastlina (alebo živočích - výskum ešte prebieha), ktorej korene vyrastajú z morského dna, má veľké okrúhle alebo oválne zelené plody, podivnú kresbu a ostré zuby. Po tom, čo potápači chceli odobrať z rastliny vzorku, začala sa správať značne agresívne a jednému z nich dokonca prehrýzla neoprén.

Druhý potápač však zachoval chladnú hlavu a zatiaľ čo rastlina útočila na jeho kolegu, sám odobral vzorku z jej stonky pre biologické laboratórium.

Elixír mladosti

Vedci potom dôkladne vzorku preskúmali a dospeli k šokujúcim zisteniam! Rastlina obsahuje kyselinu, zložením podobnú kyseline hyalurónovej a zvláštny - doteraz neznámy a nepopísaný gén. Kombinácia oboch má potom za následok omladnutie organizmu cca o 20 rokov!

Na miesto sa na druhý deň vydali výskumné jednotky s potápačmi, ktorí majú za úlohu rastliny premôcť a zožať, aby mohla byť látka v nich obsiahnutá priemyselne spracovaná a slúžila tak k úžitku celému ľudstvu.

Do Európy má preparát z tejto rastliny doraziť počas tohtoročného leta a MojaLekáreň.sk získala na predaj tohto elixíru mladosti licenciu. Naši zákazníci tak budú medzi prvými, ktorým táto zázračná rastlina navráti nielen mladší vzhľad, ale aj náhľad na svet, ktorý mali pred 20 rokmi. Medzi vedľajšie účinky jedného z neurotoxínov obsiahnutých v rastline totiž patrí aj omladenie mozgu.

Medzi dobrovoľníkmi, ktorí účinky rastliny vyskúšali patrí už spomínaný potápač Simon Underwater a jedna z laboratórnych asistentiek - pani Sheila Shellová. Výsledky séra elixíru mladosti môžete vidieť na nižšie uvedených snímkach.

Objednávky na elixír mladosti prijímame už dnes - stačí sa len zaregistrovať nižšie.

CHCEM BYŤ MLADŠÍ

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.