Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícke oblečenie » Nohavice

Nohavice

Zdravotnícke nohavice nájdete v šatni každého zdravotníka, lekára, záchranára a všetkých ďalších, ktorí pracujú v zdravotníctve. Okrem iného pomáhajú biele zdravotnícke nohavice rozlíšiť personál nemocnice či laboratória od pacientov a návštevníkov. Nohavice v našej ponuke sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, vďaka ktorým sa budete po celú pracovnú dobu cítiť veľmi pohodlne. Odporúčame vám napríklad strečové zdravotnícke nohavice, ktoré sa perfektne prispôsobia postave.

Ako vybrať ideálne zdravotnícke nohavice?

Klasikou sú zdravotnícke nohavice v bielej farbe, svoj pracovný úbor môžete doplniť ešte o ďalšie zdravotnícke oblečenie z našej ponuky. Okrem vzhľadu nohavíc sa pri výbere sústreďte aj na ich funkčnosť, ktorú určuje hlavne materiál a strih. Látka by mala byť odolná, pevná, musí držať tvar a obstáť nielen v náročnom zamestnaní, ale poradiť si aj s častým praním. Pre pohodlné nosenie by mali byť nohavice aj priedušné.

Odporúčania

Vyberte si zdravotnícke nohavice podľa typu vašej práce. Záchranári uprednostnia voľnejší strih a nohavice z pevných odolných materiálov. Pre lekárov a zdravotné sestry sú zase vhodné nohavice a košele s praktickými vreckami na zdravotné pomôcky.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
  • Punčochové kalhoty Avicenum 70 tělová 158-164 / 100 MK Registrovaný liečivy prípravok

    skladom do 24 hodín

    Punčochové kalhoty je možno používat samostatně nebo jako doplněk k preparátům při potížích s křečovými žilami. Antibakteriální úprava zabraňuje rozmnožování mikroorganismů a působí jako deodorant. V období těhotenství je žena vystavena největšímu riziku vzniku žilního onemocnění. Lékaři doporučují nošení podpůrných punčochových výrobků v průběhu celého těhotenství. Používáním podpůrných výrobků Avicenum v průběhu těhotenství snížíte únavu nohou, zabráníte otékání nohou, chráníte své nohy proti vzniku křečových žil a celulitidy. V období od 1. do konce 3. měsíce doporučujeme používat podpůrné punčochové kalhoty Avicenum 40 nebo Avicenum 70. Od počátku 4. měsíce doporučujeme používat Avicenum 70 těhotenské, které mají speciální konstrukci v oblasti bříška. Křečové žíly jsou problémem, který ve vyspělých evropských zemích postihuje 40 % žen a 20 % mužů. Základem léčby křečových žil je kompresivní terapie. Princip ochrany žil pomocí punčochového zboží spočívá v tom, že v oblasti kotníku je vytvořen určitý tlak, který se směrem k pasu postupně snižuje. Jemnost 70 DEN Lycra. Složení 76 % Nylon, 24 % Lycra. Ovíjená LycraVýrobek je vyroben z dvojitě ovinuté Lycry(r). To zabraňuje přímému styku elastanu s pokožkou a zvyšuje komfort nošení. Holé vlákno elastanu může totiž citlivou pokožku dráždit. Výrobek je opatřen špičkovou antimikrobiální úpravou Silver(r) Sanitized. Působí proti širokému spektru mikroorganismů a ako deodorant. Švýcarské stříbro pracuje na bázi iontů stříbra a vyniká stálostí, nezávadností a vysokou účinností.

    5,79 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam