Sušené slivky bez kôstky s prirodzene sladkou chuťou, bez konzervantov a bez pridaného cukru, vhodné na desiatu aj do kuchyne.
Na sklade viac ako 5 kusov Dnes odosielame, u vás zajtra
NATU Slivky Ashlock bez kôstky sú 100% sušené slivky s výraznou aromatickou vôňou a prirodzene sladkou chuťou. Hodia sa ako samostatná desiata aj ako surovina pre sladké aj slané recepty počas celého roka.
100% sušené slivky.
Využitie sušených sliviek je veľmi široké: do kaší, sa hodia na dochutenie a ozdobenie cereálnej kaše v kombinácii s makom a so škoricou. Desiata, samotné alebo v kombinácii s iným sušeným ovocím alebo orieškami môžu slúžiť ako rýchla a výživná desiata. Pečenie, slivky môžete pridať do cesta pri pečení koláčov, slivková omáčka k slaným jedlám, sušené slivky namiesto klobásy do vegánskej kapustnice.
Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25°C v uzavretom obale. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Aj napriek starostlivému procesu vykôstkovania sa môže výnimočne vyskytnúť kúsok kôstky.
Balenie obsahuje 500 g.
Na otázku vám odpovie jeden z našich špecialistov
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pre pridanie položky do obľúbených musíte byť prihlásení.
Najskôr sa musíte prihlásiť.
Pre zaslanie nového hesla je nutné zadať e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri svojej registrácii. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocou ktorého si budete môcť zadať nové heslo.