Podrobné informácie

Mandľová múka sa môže použiť na pečenie, varenie, na prípravu krémov, k zahusťovaniu buď samostatne alebo aj miešane s ostatnými múkami.

Informácie o produkte

Výrobca: Mgr.Erik Márton s.r.o.
Značka: NAJTELO
Kód výrobku: 359219
Kód EAN: 8588006170573
Držiteľ rozhodnutia: Mgr.Erik Márton s.r.o.

Mandľová múka obsahuje v 100% iba lúpané biele mandle pochádzajúce z USA , kde sa produkuje až 80 % z celkovej svetovej produkcie mandlí. Medzi hlavné benefity týchto neodtučnených mandlí z ktorého je múka vyprodukovaná patria: obsahujú zdraviu prospešné tuky, ich konzumácia znižuje riziko vzniku srdcových ochorení a rakoviny, znižujú cholesterol, sú veľmi bohaté na vitamíny (A, D, E, magnézium, kalcium, draslík) a antioxidanty, majú vysoký obsah proteínu, nízky obsah cukru, a veľa iných. Výživové hodnoty tejto mandľovej múky sú výnimočné, tak isto ako jej čistota, nakoľko bola vyrobená z mandlí bez hnedej šupky!

Môže sa použiť: na pečenie, varenie, na prípravu krémov, k zahusťovaniu buď samostatne alebo aj miešane s ostatnými múkami. Zatiaľ čo sú nutričné hodnoty obyčajných múk pre naše telo dosť neprospešné, prirodzene bezlepková mandľová múka nám ponúka možnosť napiecť a navariť si zdravo, hodnotne a chutne. Dokonca z tejto múky ani nepriberiete.

Upozornenie

Konzumácia mandľovej múky sa neodporúča pre alergikov na orechy. Mandľová múka je prirodzene bezlepková.

Zloženie

100% mandľová múka.

Nutričné hodnoty v 100g výrobku

Energetická hodnota: 2642kJ/631 kcal , Bielkoviny 18,3g , Sacharidy 19,2g z toho cukry: 4,8g, Tuky 52g z toho nasýtené mastné kyseliny: 4g, Vláknina 10g, Soľ: do 0,025g .

Skladujte na suchom a chladnom mieste, nevyžaduje chladenie! 

Recenzie (1)

Recenzie produktu NAJTELO Mandlová múka 500 g

Pridať recenziu produktu

(6) (4)

20 %

Toto nie je mandľová múka, ale zomleté mandle! Originál mandľová múka sa vyrába z vylisovaných mandlí a má jemnučkú štruktúru. Popiska je zavádzajúca!

Diskusia

Diskusia k produktu NAJTELO Mandlová múka 500 g

Pridať nový príspevok do diskusie