Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke prostriedky » Pokožka a vlasy » Moluská a ovčie kiahne

Moluská kožný roztok 3 g

Zdravotnícka pomôcka Viac o legislatíve
Kód výrobku: 361703
Kožné roztok na lokálnu liečbu molusiek (vírusových pľuzgierikov), ktoré trápia deti vo veku od 2 do 5-tich rokov.

Viac informácií

14,29 €

Skladom zajtra

Pozajtra odosielame, u vás v stredu 26. 2.

Pozajtra odosielame, u vás v stredu 26. 2.

Všetko za 3,99 €

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie Moluská kožný roztok 3 g

Kožné roztok na lokálnu liečbu molusiek (vírusových pľuzgierikov), ktoré trápia deti vo veku od 2 do 5-tich rokov.

MOLUSK® 10% sa používa na lokálne kožné liečbe molusiek. Jedná sa o hydroxid draselný - žieravinu, s veľmi zásaditým pH a leptavým účinkom, ktorá účinkuje externe na koži a denaturuje proteíny tkaniva.

Zaujíma Vás čo je moluská

Moluská sú nákazlivým nezhubným kožným ochorením spôsobeným infekciou vírusom zo skupiny poxvírusov (molluscum contagiosum). Infekcia spôsobuje lézie (pľuzgieriky) na koži a je bežná u detí vo veku 2 až 5 rokov, ale môže sa prejaviť aj u dospievajúcich a dospelých.

dôležité informácie

  • Výdaj lieku nie je viazaný na predpis. Jedná sa o zdravotnícky prostriedok.
  • Zdravotnícky prostriedok smie aplikovať iba dospelé osoby. Deti by nemali manipulovať so zdravotníckou pomôckou, ani sa ho dotýkať rukami po jeho aplikácii dospelými.

Ako prostriedok používať

Zdravotnícky prostriedok sa má aplikovať raz denne, pokiaľ lekár neurčí inak. Každodenné aplikáciu opakujte do začervenanie, podráždenie alebo opuchu základne lézie, ku ktorému zvyčajne dochádza po 4 - 6 dňoch. V tomto okamihu zastavte liečbu a na léziu neaplikujte žiadny iný roztok. Zápal je prejavom toho, že moluská zmizne za 2 až 5 týždňov. Ak sa zápal neobjaví, môžete pokračovať v aplikácii zdravotníckej pomôcky na léziu, až do objavenia zápalu.

Ak budete pokračovať v liečbe oblasti, ktorá je už zapálená alebo podráždená, môže dôjsť v ošetrovanej oblasti k vzniku vredov. Nepoužívajte roztok na rovnakú léziu viac ako 10 po sebe nasledujúcich dní. Ak nejaký deň vynecháte, nenanášajte roztok druhý deň dvakrát. Aplikujte ho znovu iba raz a pokračujte, kým lézie nečervená.

Návod na použitie

  • 1.krok Aplikácie - Odskrutkujte uzáver fľaše a zasuňte aplikačnú tyčinku. Vyberte navlhčenú aplikačné tyčinku a naneste zdravotnícky prostriedok jemným ťukanie špičkou štetca na každú léziu, čo najpresnejšie (nedotýkajte sa zdravej pokožky okolo lézie, pretože môžete spôsobiť podráždenie).
    Pozor - Zabráňte kontaktu tekutiny so zdravou kožou a akýmkoľvek iným povrchom (oblečenie, citlivé povrchy atď.), Pretože ide o žieravinu.
  • 2.krok Vyčkajte 1 až 2 minúty (zaschnutí) - Po nanesení poťukaním štetcom nechajte zdravotnícky prostriedok zaschnúť 1 až 2 minúty. Uistite sa, že deti sa nebudú dotýkať ošetrených častí počas schnutia zdravotníckej pomôcky.
  • 3.krok Odstránenie (oplach) - Po zaschnutí odstráňte zvyšky zdravotníckej pomôcky opláchnutím vodou (pomocou namočené gázy) a umyte si ruky veľkým množstvom vody.

opakované použitie

Opakujte vyššie uvedené kroky. Na následné opätovné použitie môžete zdravotnícku pomôcku uchovávať s našróbovaným aplikátorom. Akonáhle zistíte podráždenie, začervenanie alebo opuch, zastavte liečbu. To označuje, že sa liečba skončila. Stále budete musieť niekoľko týždňov počkať, kým lézie zmizne.

Neprehliadnite tieto upozornenia

Pozor žieravina. Používa sa na leptanie. Roztok používajte iba na liečbu léziu. Postupujte presne podľa pokynov na použitie.

Preložené pomocou Google Translatore

Informácie o produkte

Výrobca: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: MOLUSK
Kód výrobku: 361703
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Recenzie

Recenzie Moluská kožný roztok 3 g

Diskusia

Diskusia Moluská kožný roztok 3 g

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam