Moje srdcovky

Úvodná strana » Značky » M » MOGADOR

MOGADOR

MOGADOR je česká potravinárska firma s dlhoročnou tradíciou. Zaoberá sa výrobou produktov racionálnej výživy, ktoré distribuuje do mnohých krajín EU. Výroba je zameraná predovšetkým na sušené rastlinné a sójové nápoje, doplnky stravy, kaše a ďalšie produkty zdravého životného štýlu.

Zo sušených nápojov ponúka Mojalekáreň.sk produkty radu Zajac, ktoré neobsahujú lepok a laktózu a preto sú vyhľadávané osobami trpiacimi celiakiou alebo laktózovou intoleranciou. Zajac sa vyrába v niekoľkých alternatívach.

Sojový Zajac je alternatívou kravského mlieka. Výhodou je, že neobsahuje cholesterol a jeho príprava je veľmi jednoduchá. Stačí zaliať teplou vodou šesť kávových lyžičiek a nápoj je pripravený. Varianta Sójový Zajac Plus obsahuje ako jediný výrobok tuzemského trhu vápnik, lecitín a vyváženú kombináciu desiatich rôznych vitamínov. Instantný nápoj Zajac s vlákninou obsahuje naviac i probiotické kultúry Bacillus coagulans, ktoré sú dôležité pre našu črevnú mikroflóru. Ďalšie varianty sú pohankový alebo ryžový Zajac.

Srvátka Plus je srvátkový nápoj, ktorý je obohatený o minerálne látky a vitamíny. Čisto prírodný Lecitín natural, vyrobený iba zo sójových bôbov je prirodzeným zdrojom cholinu, ktorý pomáha udržať normálnu funkciu pečene. Doporučená denná dávka sú iba dve kávové lyžičky tohto granulátu.

Vyskúšajte produkty Mogador a dajte svojmu telu všetko, čo potrebuje.

MOGADOR

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam