Kenzo L'eau par Kenzo - popis produktu
Citrusovo vodné vôňa L'eau par Kenzo je interpretáciou vodnej sviežosti. Svieža, živá voda, ktorá čerpá energiu zo srdca krajiny. Vôňu uvádza osviežujúci yuzu, japonský citronek, ktorý sa potom mieša s iskrivými rastlinami, sviežosťou lotosového listu a zeleného korenia. Rovnako ako dámska, aj pánska L'eau par Kenzo je veľmi svieža, vodné vôňa. Štart je citrusový, ale vzápätí prechádza v ľahkú, priezračnou, jemne bylinkovou vôňu. Ideálna vôňa na leto.
Kenzo
Japonský návrhár Kenzo miloval módu už od detstva. Rodičia boli proti, aby Kenzo módu študoval, v roku 1958 si však nadaný mladík presadil svoju a zapísal sa na návrhársku školu v Tokiu, ktorá sa vtedy práve otvorila mužom. Po absolutóriu sa Kenzo presťahoval do Paríža a začal šiť modely zo zvyškov látok, ktoré kúpil na blšom trhu. Jeho parfémy sú rovnaké ako jeho móda: niekedy odvážne a pestré ako Kenzove milovaná džungle, inokedy japonsky minimalistické a čisté, vždy však originálne.
Na otázku vám odpovie jeden z našich špecialistov
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pre pridanie položky do obľúbených musíte byť prihlásení.
Najskôr sa musíte prihlásiť.
Pre zaslanie nového hesla je nutné zadať e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri svojej registrácii. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocou ktorého si budete môcť zadať nové heslo.