Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke prostriedky » Prostriedky na podráždené oči

HYLO-FRESH 10 ml

Zdravotnícka pomôcka Viac o legislatíve
Kód výrobku: 350849
94 %
Sterilný roztok k upokojeniu podráždených očí.

Viac informácií

7,93 €

Skladom

Zajtra odosielame, u vás v pondelok 27. 1.

Zajtra odosielame, u vás v pondelok 27. 1.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie HYLO-FRESH 10 ml

Sterilný roztok k upokojeniu podráždených očí.

HYLO®-FRESH je sterilný roztok bez fosfátov a bez konzervačných látok. Používa sa k upokojeniu podráždených očí.

  • Použitím očných kvapiek sa podráždené oči a očné viečka upokojí a zvlhčí sa tekutinou podobnou slzám. Lieči všetky príznaky, vznikajúce vysychaním povrchu oka, napr. V dôsledku toho, že telo neprodukuje dostatočné množstvo prirodzených sĺz.
  • HYLO®-FRESH slúži k lepšiemu zvlhčenie povrchu oka tiež pri nosení tvrdých alebo mäkkých kontaktných šošoviek.
  • Prípravok HYLO®-FRESH je vzhľadom tomu, že neobsahuje konzervačné prostriedky, veľmi dobre znáša. HYLO®-FRESH okrem toho neobsahuje fosfáty, čím je zamedzené možným komplikáciám v dôsledku tvorby usadenín na rohovke.

Kedy sa HYLO®-FRESH používa

HYLO®-FRESH sa používa k upokojeniu podráždených očí. Podráždenie oka alebo "suché oko" môžu byť vyvolané dôsledkom zaťaženie podmienkami vonkajšieho prostredia, ako je prievan, zosilnené slnečné žiarenie, prachové častice alebo peľ, rovnako tak nosením kontaktných šošoviek. Už po stáročia sa prípravky
z očianky lekárskeho (Euphrasia officinalis) tradične používajú u zápalov spojiviek, sprevádzaných sčervenaním a pálením očí, pri zvýšenom slzenie, opuchoch a sčervenanie očných viečok alebo okrajov viečok.

doporučená aplikácia

HYLO®-FRESH sa dávkuje individuálne. Zvyčajne sa aplikuje 3-krát denne 1 kvapka prípravku HYLO®-FRESH do spojovkového vaku každého oka. Pri silnejších ťažkostiach možno HYLO®-FRESH kvapkať viackrát denne. Ak chcete HYLO®-FRESH používať častejšie (napr. Viac ako 10-krát denne) nechajte si vyšetriť oči očným lekárom. HYLO®-FRESH sa hodí k dlhodobému používaniu, pri dlhšie trvajúcich ťažkostiach
by ste sa však mali ako pri všetkých ochoreniach poradiť s očným lekárom.

Zásady, ktoré je nutné pri používaní dodržiavať

  • Užívanie lieku HYLO®-FRESH nie je časovo obmedzené. Obsah jednej fľaštičky HYLO®-FRESH by mala používať len jedna osoba.
  • V prípade ďalšie doplnkové medikamentóznej liečby inými očnými kvapkami by mal byť dodržaný interval medzi jednotlivými aplikáciami najmenej 30 minút. HYLO®-FRESH je potom treba vždy podávať ako posledný. Očná masť je třebav každom prípade aplikovať až po vpravenie prípravku HYLO®-FRESH do spojovkového vaku.
  • Vzhľadom na to, že očné kvapky HYLO®-FRESH neobsahujú konzervačné látky, sú aj pri dlhodobom používaní obzvlášť dobre tolerované. Vo veľmi zriedkavých prípadoch boli hlásené precitlivené reakcie (pálenie, slzenie), ktoré priamo po vysadení HYLO®-FRESH odzneli.
  • Po nasadení kontaktných šošoviek sa odporúča vyčkať s použitím očných kvapiek asi 30 minút, aby sa zabránilo precitlivenej reakciu, ktorú môže vyvolať vzájomné pôsobenie zložiek obsiahnutých v prípravku HYLO®-FRESH a kontaktných šošoviek.
  • HYLO®-FRESH možno na základe dostupných údajov používať aj u detí, tehotných a dojčiacich žien. Prípravok HYLO®-FRESH by sa nemal užívať pri precitlivenosti na niektorú z obsiahnutých látok.
  • Skladujte pri izbovej teplote. Po otvorení fľaštičky možno HYLO®-FRESH používať 6 mesiacov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Návod na použitie

1. Použite HYLO®-FRESH len vtedy, ak je zapečatenie na škatuli pred prvým použitím neporušené.
2. Pred každým použitím odstráňte uzáver. Pred prvým použitím prípravku HYLO®-FRESH zatlačte, prosím, na dno fľaše tak často, až z kvapkacej špičky vystúpi prvé kvapky. Tým je fľaštička pripravená
na prvé použitie.
3. Držte fľaštičku kvapkacia špičkou dole, palec je umiestnený vedľa kvapkacia špičky, ostané prsty položte na dno fľaše.
4. Ruku s fľaštičkou prípravku HYLO®-FRESH podoprite o druhú voľnú ruku.
5. Mierne zakloňte hlavu, ľahko odtiahnite voľnou rukou spodné viečko od oka a stlačte rýchlo a silno stred fľaštičky. Tým sa uvedie v chod mechanizmus pre výdaj jednej kvapky. Zvláštne mechanizmus ventilu použitý v systéme COMOD® zaručuje aj pri silnom zatlačení na dno fľaše vždy rovnakú veľkosť kvapky aj rovnakú rýchlosť vkvapnutí. Zatvorte pomaly oko, aby sa tekutina mohla rovnomerne rozdeliť po jeho
povrchu.
6. Po použití fľaštičku starostlivo uzavrite uzáverom. Uvedomte si, že kvapkacou špička je vlhká. Pri kvapkanie do oka zabráňte kontaktu kvapkacou špičky s okom alebo pokožkou tváre.

HYLO®-FRESH obsahuje

Obsahuje 0,3 mg / ml hyaluronátu sodného, ​​tradičné tinktúru z Eufrasia officinalis, boritanové pufer a vodu. Navyše obsahuje natrium hyaluronát. Natrium hyaluronát zvyšuje viskozitu zvlhčujúceho roztoku, ktorý je potom hustejšia ako voda. V dôsledku toho dlhšie drží na povrchu oka.

Balenie obsahuje 10 ml roztoku, čo zodpovedá cca 300 kvapkám.

Preložené pomocou Google Translatore

Informácie o produkte

Výrobca: URSAPHARM S.R.O.
Značka: HYLO
Kód výrobku: 350849
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: URSAPHARM S.R.O.

Recenzie (3)

Recenzie HYLO-FRESH 10 ml

Recenzie od 3 užívateľov s celkovým hodnotením 94 %.

Pridať recenziu produktu

80 %

100 %

Vyborne

Nejlepší kapky do oka vydrž půl roku, užívám na doporučení doktorka několikrát denně
Nic

Prečo je to po česky?

100 %

bez konzervačních látek, dlouhá trvanlivost

bez konzervačních látek, dlouhá trvanlivost

Prečo je to po česky?

Diskusia

Diskusia HYLO-FRESH 10 ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam