Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » G » GILLETTE

GILLETTE

Značka Gillette patrí do portfólia výrobcu Procter&Gamble. Táto spoločnosť vyrába okrem Gillette aj mnoho ďalších známych značiek ako napríklad Jar, Ariel, Wella, Pampers, Always a ďalšie.

Gillette sa zameriava predovšetkým na výrobu holiacich strojčekov, gélov a pien na holenie. Venuje sa aj starostlivosti o pokožku a to hlavne po holení. Od značky Gillette môžete nájsť i rad deodorantov vo forme sprejov, roll-on, či v tuhej alebo gélovej forme. Gillette sa z väčšej časti orientuje na pánsku kozmetiku.

Viac informácií
 • GILLETTE gél na holenie pre citlivú pokožku 200 ml : Výpredaj

  GILLETTE gél na holenie pre citlivú pokožku 200 ml : Výpredaj

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Gél na holenie Gillette Series Sensitive Skin má vlastné zloženie Triple Protection s tromi účinnými zvlhčujúcimi zložkami, ktoré zlepšujú sklz holiaceho strojčeka a chránia pokožku pred poranením, začervenaním a napätosťou. Toto ľahko parfumované zloženie s aloe ponúka neuveriteľne hladké a šetrné oholenie. Skvelé vlastnosti výrobku uľahčuje sklz strojčeka pre presné, hladké, pohodlné oholenie, dodáva ochranu a komfort, ktorý potrebuje mužská pokožka pre zdravý vzhľad, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva na koži stopy. Účinné zložky gélu hladké a pohodlné oholenie. Výťažky z Aloe Vera a vitamín E napomáhajúce k upokojeniu a zníženiu podráždenia pokožky, obohatené o aloe, z ktorého využíva ochranný a upokojujúci účinok, glycerín a silika hydratujú pokožku a zlepšujú sklz holiaceho strojčeka - pre hladké a pohodlné oholenie. Získajte hladké oholenie s penou na holenie Gillette Series Sensitive. Bohatá pena pomôže chrániť pokožku a zaistí hladké oholenie. Jej ľahká vôňa zase osvieži vašu pokožku. Vyvinuté pomocou vedeckej technológie Gillette Shaving Science ™.

  2,52 € -57% 5,84 €

 • GILLETTE Mach 3 náhradné hlavice 4 kusy

  GILLETTE Mach 3 náhradné hlavice 4 kusy

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Holiaci systém s tromi britmi zaručuje hladké oholenie a menšie podráždenie. Technológia holenia Gillette Mach 3 kombinuje 3 brity, ktoré znižujú trenie, a ostrie s patentovaným poťahom DLC - pre ľahký sklz holiaceho strojčeka. Exkluzívne DLC ™ jemné ostrie zaručuje hladké kĺzanie po vašej tvári, čo znamená menšie podráždenie. V čom je Gillette Mach 3 výnimočný? 3 Anti-Friction brity znižujú ťahanie fúzov. Mäkké, ochranné mikrolamely opatrne napínajú pokožku, aby bola rovnomerne oholená bez nadmerného tlaku. Vylepšený indikačný zvlhčujúci pásik pomáha strojčeku hladko kĺzať po pokožke aj pri častom holení. Hlavicu môžete použiť do akéhokoľvek strojčeka Mach 3. Zvlhčujúci pásik na hlave holiaceho strojčeka postupne bledne a upozorňuje tak, že už holenie nemusí byť optimálne. Hlavicu preto vymeňte.

  7,29 € -32% 10,67 €

 • GILLETTE Fusion náhradné hlavice 4 kusy

  GILLETTE Fusion náhradné hlavice 4 kusy

  Akcia

  skladom > 5 ks

  GILLETTE FUSION náhradné hlavice sú určené pre použitie do holiacich strojčekov Gillette Fusion a Gillette Fusion Power. Gillette Fusion a Gillette Fusion Power sú nové revolučné systémy pánskeho mokrého holenia a prvé strojčeky na svete, ktoré sa pýšia vyspelou technológiou na prednej i zadnej strane holiacej hlavice. Oba holiace systémy predstihujú zatiaľ vedúce svetové holiace strojčeky MACH3Turbo a M3Power, a to vďaka revolučným inováciám, ktoré výrazne zvyšujú komfort i hladkosť oholenia. Obaja majú svetelný indikátor stavu batérie. Oba holiace systémy sa pýšia prelomovou 5-tich Brite technológiou Shaving Surface na prednej strane holiacej hlavice, ktorej brity sú o 30% bližšie pri sebe než brity MACH3. Pridaním britov a zúžením medzier medzi britmi sa vytvára Shaving Surface, holiaci plocha, ktorá rovnomerne rozprestiera holiaci silu na všetky brity, a tak dosahuje výrazne menšieho podráždenia a väčšieho komfortu. Brit Precision Trimmer na zadnej strane hlavice umožňuje jednoduchú úpravu kotliet, holenie pod nosom a tvarovanie fúzov, a to s úplnou presnosťou a plnou kontrolou nad strojčekom. Chcete vedieť, aký je rozdiel medzi holiacim strojčekom Gillette Fusion a Gilette Mach3? Pozrite sa na nasledujúce video. Gillette Fusion Power je prvý strojček, ktorý do mokrého holenia privádza pokrokovú elektroniku. Jeho patentovaný vstavaný mikročip optimalizuje výkon holiaceho strojčeka tým, že reguluje napätie a frekvenciu vibrácie. Ako manuálna, tak elektrická verzia Gillette Fusion obsahuje na prednej strane hlavice ďalšie prvky, ktoré zlepšujú výkon holiacej plochy. Novinkou je aj Flexible Comfort Guard, ktorý sleduje rysy tváre a vďaka tomu holiaca plocha ľahko dosiahne hladšie oholenie. V čom sú GILLETTE FUSION hlavice tak výnimočné? 5 čepieľok tvorí holiaci povrch. Vylepšený indikačný zvlhčujúci pásik obohatený o prírodné zdroje. Nový pružný Comfort Guard, 1 zarovnávací brit je ideálny pre holenie pod nosom, zarovnanie kotliet a úpravu briadky. Ergonomický dizajn. Holiace brity PowerGilde sú najdokonalejšími britvami od Gillette s patentovaným poťahom ostria pre ešte lepší sklz strojčeka a pohodlie. Balenie 4 kusy náhradných hlavíc v jednom balení. Informácie o značke GILLETTE je spoločnosť, ktorá sa už od svojho vzniku v roku 1895 zameriava na výrobu holiacich strojčekov a ich príslušenstva. Zakladateľ King Camp Gillette v roku 1902 predstavil prvý holiaci strojček, ktorý používal nový jednorazový brit a tento produkt zostal na trhu viac ako 30 rokov. Nahradil ho roku 1938 až vylepšený model Sheraton, ktorý výrazne zjednodušil vymieňanie použitej žiletky za novú. Od tej doby GILLETTE neustále zdokonaľuje svoje strojčeky a prichádza s najrôznejšími inováciami, ktoré majú jediný cieľ, a to dokonalé oholenie. V roku 2005 spoločnosť GILLETTE odkúpil gigant Procter & Gamble, teraz najväčšia svetová spoločnosť vyrábajúca produkty pre starostlivosť o telo a domácnosť.

  12,57 € -32% 18,47 €

 • Gillette for women Venus hlavice 4ks

  Gillette for women Venus hlavice 4ks

  Akcia

  skladom > 5 ks

  GILLETTE Venus náhradné hlavice s tromi čepieľkami, ktoré zaisťujú pohodlné oholenie. Náhradné hlavice do holiaceho strojčeka pre ženy, GILLETTE Venus. Zloženie zvlhčujúce prúžky obohatené prírodnými olejmi, ktoré pri každom ťahu zvlhčujú a zjemňujú Vašu pokožku Výsledok zanechá vašu pokožku hladko oholenú a hodvábne jemnú jemné ochranné lamely a prispôsobivé brity tesne priľnú k pleti a zabezpečujú pohodlné oholenie tri brity obklopujú mäkké ochranné vankúšiky Gillette Venus náhradné hlavice 4ks. Spoločnosť GILLETTE sa už od svojho vzniku v roku 1895 zameriava na výrobu holiacich strojčekov a ich príslušenstva. Zakladateľ King Camp Gillette v roku 1902 predstavil prvý holiaci strojček, ktorý používal nový jednorazový brit a tento produkt zostal na trhu viac ako 30 rokov. Nahradil ho roku 1938 až vylepšený model Sheraton, ktorý výrazne zjednodušil vymieňanie použitej žiletky za novú. Od tej doby GILLETTE neustále zdokonaľuje svoje strojčeky a prichádza s najrôznejšími inováciami, ktoré majú jediný cieľ, a to dokonalé oholenie. V roku 2005 spoločnosť GILLETTE odkúpil gigant Procter & Gamble, v súčasnosti najväčšia svetová spoločnosť vyrábajúca produkty pre starostlivosť o telo a domácnosť.

  9,43 € -27% 12,90 €

 • GILLETTE Fusion POWER náhradné hlavice 4 ks

  GILLETTE Fusion POWER náhradné hlavice 4 ks

  Akcia

  skladom > 5 ks

  GILLETTE náhradné hlavice do holiacich strojčekov Fusion POWER - 5 čepieľok umiestnených bližšie pri sebe, ktoré napomáhajú redukcii tlaku s neuveriteľným komfortom. Zloženie vylepšený indikačný zvlhčujúci pásik obohatený o prírodné zdroje svetelný indikátor stavu batérie 5 čepieľok + 1 zarovnávací brit Výsledok zarovnávací brit, dokonalý pre holenie pod nosom, zarovnanie kotliet a úpravu briadky tieto hlavice sú kompatibilné ku všetkým strojčekom Gillette Fusion najdokonalejší povrch britov pre skvelý sklz a pohodlie Gillette Fusion Gillette Fusion a Gillette Fusion Power sú nové revolučné systémy pánskeho mokrého holenia a prvé strojčeky na svete, ktoré sa pýšia vyspelou technológiou na prednej aj zadnej strane holiacej hlavice.  Oba holiace systémy sa pýšia prelomovou technológiou 5-tich britov na prednej strane holiacej hlavice. Pridaním britov a zúžením medzier medzi britmi sa vytvára Shaving Surface, holiaca plocha, ktorá rovnomerne rozprestiera holiacu silu na všetky brity, a tak dosahuje výrazne menšieho podráždenia a väčšieho komfortu. Brit Precision Trimmer na zadnej strane hlavice, umožňuje jednoduchú úpravu kotliet, holenie pod nosom a tvarovanie fúzov, a to s úplnou presnosťou a plnou kontrolou nad strojčekom. Gillette Fusion Power je prvý strojček, ktorý do mokrého holenia privádza pokrokovú elektroniku. Jeho patentovaný vstavaný mikročip optimalizuje výkon holiaceho strojčeka tým, že reguluje napätie a frekvenciu vibrácie. Ako manuálna, tak elektrická verzia Gillette Fusion obsahuje na prednej strane hlavice ďalšie prvky, ktoré zlepšujú výkon holiacej plochy. Novinkou je aj Flexible Comfort Guard, ktorý sleduje rysy tváre a vďaka tomu holená plocha ľahko dosiahne hladšie oholenie.

  14,18 € -30% 20,26 €

 • Gillette FUSION náhradné hlavice 8ks

  skladom > 5 ks

  GILLETTE náhradné hlavice do holiacich strojčekov Fusion s 5 čepieľkami umiestnenými bližšie pri sebe, ktoré napomáhajú redukcii tlaku. Zloženie Zvlhčujúci pásik obohatený o prírodné zdroje. Výsledok zarovnávací brit je ideálny pre holenie pod nosom, zarovnanie kotliet a úpravu briadky pre ešte lepší sklz strojčeka a pohodlie

  23,15 € -3% 23,82 €

 • Gillette Fusion Hydra Gel Sensitive Skin 200ml

  Gillette Fusion Hydra Gel Sensitive Skin 200ml

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  GILLETTE gél na holenie s Aloe Vera pre citlivú pokožku. Pôsobenie už od prvého ťahu. Zloženie obohatené o Aloe Vera a vitamín E hydratačné zmäkčovadlá a lubrikanty, ktoré vytvárajú neviditeľný film na pokožke Výsledok Poskytuje príjemné oholenie. Odporúčaná aplikácia Naneste počas holenia na vlhkú pokožku, kontaktom s vodou gél zväčší svoj objem. Gél podľa vlastnej receptúry Gillette s výťažkom z Aloe je navrhnutý tak, aby spolu s holiacim systémom Fusion poskytol neuveriteľne príjemné oholenie.

  3,16 € -33% 4,70 €

 • GILLETTE Fusion náhradní hlavice 2 ks

  skladom 3 - 5 ks

  Můžete využít výhod standardu holicích strojků Gillette Fusion – technologie 5 břitů a mikrolamel, které šetrně kopírují pokožku. Výhody výrobku Tenký zvlhčující pásek na holicí hlavici uvolňuje v průběhu holení zvlhčující látky a zajišťuje tak skvělý skluz holicího strojku po pokožce. Když už holicí strojek neposkytuje optimální oholení, pásek vybledne do běla, čímž signalizuje, že je třeba vyměnit holicí hlavici za novou. Technologie holicí plochy břity jsou umístěné blíže u sebe než u holicího strojku Gillette Mach3, takže snižují tlak. Díky moderní technologii břitů zajišťují holicí strojky Gillette Fusion hladké a pohodlnější oholení. Lepší oholení znamená lépe vypadající pokožku na pohled i na dotek. pásek Comfort Guard s 15 mikrolamelami – flexibilní pásek Comfort Guard s 15 mikrolamelami pomůže zajistit naprosto hladké a pohodlné oholení, protože mikrolamely šetrně vypnou pokožku. zarovnávací břit je ideální pro holení náročných míst, jako jsou např. kotlety, oblast pod nosem nebo linie vousů S tak pohodlným holicím strojkem se bude vaše pokožka cítit stejně hladce, jako bude vypadat.

  7,29 €

 • GILLETTE MACH 3 TURBO ŽILETKY 4KS NH

  skladom > 5 ks

  GILLETTE náhradné hlavice k holiacemu strojčeku GILLETTE MACH3 Turbo s 3 britmi znižujú nepríjemné ťahanie fúzov. Zloženie ochranné mikrolamely opatrne napínajú pokožku, aby bola rovnomerne oholená bez nadmerného tlaku vylepšený indikačný zvlhčujúci pásik Výsledok dôkladnejšie oholenie minimálne podráždenie

  8,57 € -6% 9,14 €

 • Gillette Shave Foam Classic 300ml (Pro normální pokožku)

  Gillette Shave Foam Classic 300ml (Pro normální pokožku)

  Akcia

  skladom > 5 ks

  GILLETTE pena na holenie je hustá, krémová pena pre normálnu pokožku. Zloženie Zmes piatich špeciálnych lubrikantov z nej robí ideálnu prípravu pre presné, hladké a pohodlné oholenie. Výsledok Presné, hladké a pohodlné oholenie.

  1,93 € -37% 3,07 €

 • Gillette ProGlide náhradné hlavice manual 4ks

  Gillette ProGlide náhradné hlavice manual 4ks

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Nová, absolútne jedinečná a starostlivo prepracovaná technológia Gillette zabezpečí jednoduchý sklz holiaceho strojčeka a hladkú pokožku bez poranenia a sčervenania. Vďaka šikovne navrhnutým lamelám, ktoré odstraňujú fúzy pri korienkoch, umožňuje Gillette užívateľom zažiť neuveriteľné pohodlie aj pri každodennom holení. Novo navrhnuté brity Low Cutting Force s tenším, jemnejším ostrím a pokrokovým poťahom znižujúcim trenie umožňujú holiacemu strojčeku holiť fúzy ľahko, bez zbytočného ťahania a vytrhávania. Mikrohrebeň microcombi pomáha naviesť fúzy k lamelám, nové kanáliky pásika Comfort Guard odstraňujú prebytočný prípravok na holenie. Stabilizátor britov bol vyvinutý tak, aby zachovával ich optimálny tvar, holenie bolo pohodlné a holiaci strojček s piatimi čepieľkami sa mohol prispôsobiť kontúram mužskej tváre. Pásik Snowplough Comfort Guard zachová optimálny kontakt britov s pokožkou, ktorú vypne, aby bolo holenie hladké a pohodlné. Zvlhčujúci pásik Lubrastrip je väčší než predtým a obsahuje minerálny olej a zvlhčujúce polyméry, ktoré umožňujú holiacemu strojčeku hladko kĺzať po pokožke aj pri opakovaných ťahoch. Gillette kombinuje pokrokovú technológiu holenia s dômyselným výkonom, takže sa cítite pohodlne a bezpečne. Zvlhčujúci pásik zanechá pokožku vašej tváre hydratovanú a hladkú. Precízne navrhnutý holiaci strojček vám dá maximálnu ochranu a šetrne obkrúži každú krivku vašej tváre. Gillette vám vďaka solídnej konštrukcii holiaceho strojčeka a hydratačným vlastnostiam zvlhčujúceho pásika môže poskytnúť hladké oholenie a dlhotrvajúci účinok. Všetky holiace hlavice Fusion sú kompatibilné s holiacim strojčekom Fusion. Zarovnávací brit. Holiaci systém ProGlide s 5 britmi.

  13,97 € -23% 18,05 €

 • GILLETTE GEL SERIES 200ML PROTETTIVO

  GILLETTE GEL SERIES 200ML PROTETTIVO

  Akcia

  skladom > 5 ks

  GILLETTE ochranný gél na holenie obsahuje alantoín, ktorý pomáha chrániť pokožku proti podráždeniu. Zloženie vitamín E Výsledok zmäkčuje fúzy či chĺpky a zaisťuje hladký pohyb holiaceho strojčeka po pokožke aj keď sa holíte proti smeru rastu fúzov chráni pokožku pred podráždením Odporúčaná aplikácia Do dlane naneste malé množstvo gélu, navlhčite vodou a aplikujte na pokožku.

  2,72 € -31% 3,96 €

 • GILLETTE Sensor Excel náhradní hlavice 5 ks

  skladom > 5 ks

  GILLETTE Sensor Excel náhradní hlavice pasují do holicích strojků GILLETTE Sensor a Sensor Excel. Složení flexibilní dvojité ostří, které se přizpůsobí konturám Vašeho obličeje   lubrikační pásek Výsledek pro hladké a snadné oholení   

  6,71 €

 • Gillette Venus Embrace strojček + 1 náhradná hlavica NOVINKA

  Gillette Venus Embrace strojček + 1 náhradná hlavica NOVINKA

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Každá žena túži po nádherne hladkej pokožke. Preto sme navrhli Gillette Venus Embrace™ - úžasný nový holiaci strojček, ktorý pri každom holení zaručí dokonalé výsledky. Prispôsobí sa vašim krivkám. Výkyvná hlava oholí doslova každý chĺpok - pre dokonalé výsledky. Ľahké uchopenie. Úzka mäkká gélová rukoväť, navrhnutá špeciálne pre ženy, umožňuje pohodlnú a bezpečnú manipuláciu s holiacim strojčekom, aj keď je mokrý. Dostane sa bližšie. 5 unikátnych britov sa jednotlivo prispôsobí krivkám tela. Zostanú v kontakte s vašou pokožkou, ktorá bude úžasne hladká a vydrží tak veľmi dlho. A už nikdy si nebudete musieť holiť jedno miesto dvakrát! Pre hladkú pokožku. Zvlhčujúci pásik pre hladký a ľahký sklz holiaceho strojčeka.  Nový úložný box. Štýlový box do sprchy uchová holiaci strojček aj holiace hlavice Gillette Venus Embrace™ na dosah - a v kúpeľni vyzerá skvelo. Dokonalí partneri. Pre skvelé výsledky použite gél na holenie Satin Care Alluring Avocado™. Holiaci strojček Gillette Venus Embrace™ a nový gél na holenie Satin Care Avocado Twist boli vytvorené tak, aby spolu fungovali v dokonalej harmónii. Pre zamatovo hladké nohy predstavujú tím snov. Použite ochranný gél na holenie Gillette Satin Care Avocado Twist, ktorý uľahčí holenie a pomôže odhaliť zamatovo hladkú pokožku.

  7,65 € -20% 9,59 €

 • GILLETTE PENA NA HOLENIE MENTHOL 300ML

  GILLETTE PENA NA HOLENIE MENTHOL 300ML

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vďaka svojej krémovej konzistencii sa ľahko rozotiera po pokožke. Pena na holenie Gillette Mentol zanecháva pokožku tváre sviežu, hydratovanú a dá jej potrebnú ochranu. Gillette predstavuje vďaka svojmu tradičnému zloženiu ten najjednoduchší spôsob, ako sa postarať o pokožku a zaistiť jej ochranu. Dôkladne preverované zložky zanechávajú pokožku tváre hladkú a hebkú. Prakticky navrhnutý aplikátor zaistí to najsprávnejšie a najekonomickejšie použitie.

  1,87 € -41% 3,17 €

 • GILLETTE Venus Embrace holiaci strojček + náhradné hlavice 2 ks

  skladom > 5 ks

  GILLETTE Venus Embrace 5 britov pre sametovo hladkú pokožku.  Zloženie zvlhčujúci prúžok - pre hladký a ľahký sklz holiaceho strojčeka Výsledok oholí doslova každý chĺpok - pre dokonalé výsledky pokožka bude úžasne hladká a vydží veľmi dlho

  9,43 €

 • GILLETTE pěna na holení pro citlivou pokožku 250 ml

  skladom > 5 ks

  GILLETTE pěna na holení pro citlivou pokožku penetruje a čistí pokožku. Složení Tea Tree olej výtažky z Aloe Vera Výsledek ultrahladký pohyb strojku po tváří i když se holíte proti směru růstu vousů Doporučená aplikace Do dlaně naneste malé množství gelu, navlhčete vodou a aplikujte na pokožku. Bohatá pěna změkčuje vousy či chloupky a zajišťuje hladký pohyb holícího strojku po pokožce.

  2,04 €

 • GILLETTE Mach 3 Turbo set – strojček + 4 náhradné hlavice + gél 75…

  GILLETTE Mach 3 Turbo set – strojček + 4 náhradné hlavice + gél 75 ml + športová fľaša : Výpredaj

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Sada obsahuje všetko, čo muž potrebuje k tomu, aby bol hladko oholený a jeho pleť bola hýčkaná. K holiacim potrebám športová fľaša. Vďaka holiacemu gélu sa holenie stane príjemnou záležitosťou. Vyvarujete sa podráždeniu, ktoré sa prejavuje drobnými rankami, začervenaním, pálením a napätím. 

  15,17 € -25% 20,17 €

 • GILLETTE MACH3 ŽILETKY 2KS

  skladom 3 - 5 ks

  Sú chránené mnohých patentov, ponúka lepšie, dôkladnejšie a pohodlnejšie oholenie ako nikdy predtým. Jeho prevratná technológia DLC umožňuje mužom holenie proti smeru rastu fúzov, bez toho by to bolo nepríjemné a vyvolávalo podráždenie pokožky.

  4,34 € -1% 4,37 €

 • GILLETTE MACH3 holící strojek + náhradní hlavice 1 ks

  skladom > 5 ks

  GILLETTE MACH3 holící strojek se 3 břity zajistí hladké oholení a menší podráždění pokožky.  Složení 3 břity snižují tahání vousů měkké, ochranné mikrolamely opatrně napínají pokožku, aby byla rovnoměrně oholena bez nadměrného tlaku zvlhčující pásek pomáhá strojku hladce klouzat po pokožce i při častém holení Výsledek hladké oholení a menší podráždění 

  3,99 €

 • GILLETTE Blue3 holítko 1 ks

  skladom 1 - 2 ks

  GILLETTE Blue3 nejpohodlnější oholení s pohotovým holítkem.  Složení nový zvlhčující pásek s 3x větším obsahem zvlhčujících látek 3 automaticky se přizpůsobující břity Výsledek nejpohodlnější oholení  Doporučená aplikace nejprve navlhčete tvář a naneste na vousy gel na holení poté vousy oholte po směru růstu po holení použijte zklidňující přípravek

  1,18 €

 • Gillette Mach3 turbo náhradné hlavice 8ks

  skladom > 5 ks

  GILLETTE náhradné hlavice k holiacemu strojčeku GILLETTE MACH3 Turbo s 3 britmi znižujú nepríjemné ťahanie fúzov. Zloženie ochranné mikrolamely opatrne napínajú pokožku, aby bola rovnomerne oholená bez nadmerného tlaku vylepšený indikačný zvlhčujúci pásik Výsledok dôkladnejšie oholenie minimálne podráždenie

  16,67 €

 • Gillette Sensor Excel 1ks (3 ks Náhradních hlavic)

  skladom 1 - 2 ks

  Gillette Sensor Excel žiletky pasujú do holiacich strojčekov Gillette Sensor a Sensor Excel. Majú flexibilné dvojité ostrie, ktoré sa prispôsobí kontúram Vašej tváre a bezpečne reagujú na každý detail Vašej pokožky. Žiletky Gillette Sensor Excel navyše obsahujú sériu piatich mäkých pružných mikrolamely, ktoré pripravia aj najjemnejšie fúzy pre hladké a jednoduché oholenie. Samozrejmosťou je lubrikačný pásik.

  4,40 € -7% 4,73 €

 • GILLETTE MACH 3 TURBO ŽILETKY 2KS NH

  skladom 1 - 2 ks

  GILLETTE náhradní hlavice k holicímu strojku GILLETTE MACH3 Turbo se 3 břity snižuje nepříjemné tahání vousů.  Složení ochranné mikrolamely opatrně napínají pokožku, aby byla rovnoměrně oholena bez nadměrného tlaku vylepšený indikační zvlhčující pásek Výsledek důkladnější oholení minimální podráždění 

  5,09 €

 • GILLETTE ProGlide náhradné hlavice manual 8 ks

  GILLETTE ProGlide náhradné hlavice manual 8 ks

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Nová, absolútne jedinečná a starostlivo prepracovaná technológia Gillette zabezpečí jednoduchý sklz holiaceho strojčeka a hladkú pokožku bez poranenia a sčervenania. Vďaka šikovne navrhnutým lamelám, ktoré odstraňujú fúzy pri korienkoch, umožňuje Gillette užívateľom zažiť neuveriteľné pohodlie aj pri každodennom holení. Novo navrhnuté brity Low Cutting Force s tenším, jemnejším ostrím a pokrokovým poťahom znižujúcim trenie umožňujú holiacemu strojčeku holiť fúzy ľahko, bez zbytočného ťahania a vytrhávania. Mikrohrebeň microcombi pomáha naviesť fúzy k lamelám, nové kanáliky pásika Comfort Guard odstraňujú prebytočný prípravok na holenie. Stabilizátor britov bol vyvinutý tak, aby zachovával ich optimálny tvar, holenie bolo pohodlné a holiaci strojček s piatimi čepieľkami sa mohol prispôsobiť kontúram mužskej tváre. Pásik Snowplough Comfort Guard zachová optimálny kontakt britov s pokožkou, ktorú vypne, aby bolo holenie hladké a pohodlné. Zvlhčujúci pásik Lubrastrip je väčší než predtým a obsahuje minerálny olej a zvlhčujúce polyméry, ktoré umožňujú holiacemu strojčeku hladko kĺzať po pokožke aj pri opakovaných ťahoch. Gillette kombinuje pokrokovú technológiu holenia s dômyselným výkonom, takže sa cítite pohodlne a bezpečne. Zvlhčujúci pásik zanechá pokožku vašej tváre hydratovanú a hladkú. Precízne navrhnutý holiaci strojček vám dá maximálnu ochranu a šetrne obkrúži každú krivku vašej tváre. Gillette vám vďaka solídnej konštrukcii holiaceho strojčeka a hydratačným vlastnostiam zvlhčujúceho pásika môže poskytnúť hladké oholenie a dlhotrvajúci účinok. Všetky holiace hlavice Fusion sú kompatibilné s holiacim strojčekom Fusion. Zarovnávací brit. Holiaci systém ProGlide s 5 britmi.

  25,41 € -22% 32,53 €

 • GILLETTE Mach3 Turbo holicí strojek + 2 náhradní hlavice

  skladom > 5 ks

  Pánský holicí strojek Gillette Mach3 Turbo patří do zdokonalené generace trojbřitých holících systémů. Moderní technologie holení, která zajistí hladké a pohodlné oholení. Balené obsahuje holící strojek Gillette Mach3 Turbo a dvě náhradní hlavice.

  6,76 €

 • GILLETTE pěna na holení pro citlivou pokožku 200 ml

  skladom > 5 ks

  GILLETTE hustá, krémová pěna na holení pro citlivou pokožku okamžitě zchladí pokožku po holení. Složení speciální složky, které pokožku po holení okamžitě zchladí směs pěti speciálních lubrikantů z ní dělá ideální přípravu pro přesné, hladké a pohodlné oholení s jemnou vůní pro citlivou pokožku Výsledek kůže se cítí hladká po každém holení poskytuje ohromující skluz strojku

  1,45 €

 • GILLETTE Venus Swirl holiaci strojček + náhradná hlavica 1 ks

  GILLETTE Venus Swirl holiaci strojček + náhradná hlavica 1 ks

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  GILLETTE Venus Swirl dámsky holiaci strojček s 5 britvami si poradí s každou krivkou a oholí doslova každý chĺpok.  Zloženie 5 britiev na neuveritelne hladké oholenie zvlhčujúci prúžok na hladší sklz mäkká rukoväť, ktorá nekĺže v ruke Výsledok hladké oholenie a vynikajúca hebkosť oholí i ťažko prístupné oblasti, ako sú kolená a členky je 6x pružnejší holiace lišty na hlavici sú 6x mäkkšie 

  9,18 € -21% 11,55 €

 • GILLETTE pěna na holení Regular 200 ml

  skladom > 5 ks

  GILLETTE pěna na holení Regular pro normální pokožku se během vmasírování do vousů přemění na hustou, krémovou pěnu. Výsledek Pro přesné, hladké a pohodlné oholení.

  1,46 €

 • GILLETTE Blue3 Pánský jednorázový holicí strojek 6 kusů

  skladom do 24 hodín

  Pánský jednorázový holicí strojek s vylepšeným lubrikačním páskem. Výkyvná hlava se přizpůsobuje konturám obličeje a měkká rukojeť Ultragrip umožňuje skvělé ovládání. Jeden jednorázový holicí strojek zajistí až 5 oholení. Balení obsahuje: 6 kusů

  4,68 €

 • Gillette FUSION holiaci strojček s 2 náhradnými britmi

  Gillette FUSION holiaci strojček s 2 náhradnými britmi

  Akcia

  2 dni

  GILLETTE holiaci strojček Fusion s 5 čepieľkami umiestnenými bližšie pri sebe, ktoré napomáhajú redukcii tlaku. Zloženie Zvlhčujúci pásik obohatený o prírodné zdroje. Výsledok zarovnávací brit je ideálny pre holenie pod nosom, zarovnanie kotliet a úpravu briadky pre ešte lepší sklz strojčeka a pohodlie

  11,14 € -24% 14,65 €

 • GILLETTE VENUS BREEZE DAMSKY STROJČEK+ 2KS NH

  GILLETTE VENUS BREEZE DAMSKY STROJČEK+ 2KS NH

  Akcia

  2 dni

  GILLETTE Venus Breeze hlavica s tromi čepieľkami a páskami gélu na holenie, ktoré sa pružne prispôsobia každej krivke a zaistia úžasne hladké oholenie. Zloženie Integrované pásiky gélu na holenie s rastlinnými olejmi a sviežou tropickou vôňou. Výsledok Pásiky gélu na holenie sa pružne prispôsobia každej krivke a zaistia úžasne hladké oholenie. Odporúčaná aplikácia holiaci strojček stačí len navlhčiť a môžete sa začať holiť nepotrebujete žiadny gél na holenie ani mydlo

  7,65 € -28% 10,60 €

 • GILLETTE Simply Venus 3 pohotové holítka pink 3 ks

  GILLETTE Simply Venus 3 pohotové holítka pink 3 ks

  Akcia

  2 dni

  GILLETTE Simply Venus3 plus holítko s tromi čepieľkami sa prispôsobí kontúram vášho tela, aby zanechala vaše nohy hladké a hebké. Zloženie zvlhčujúci pásik pomáha k jemnému a účinnému sklzu britov po pokožke 3 brity pre holenie bez podráždenia Výsledok hladké oholenie aj v nedostupných miestach pre dokonale hebkú pleť výkyvná hlavica sa prispôsobí kontúram tela

  3,02 € -45% 5,45 €

 • GILLETTE Blue II holítko 5 ks

  2 dni

  GILLETTE jednorázová holítka Blue II poskytují komfortní oholení každý den. 2 kvalitní břity umožňují snadné a rychlé holení. Výhody výrobku břity jsou velmi odolné díky jedinečnému pochromování zvlhčující pásek s aloe vera, který pokožku zjemňuje a usnadňuje holení Výsledek po použití holítka Gillette snadné a rychlé holení zvlhčující pásek s aloe vera zjemňuje pokožku 

  2,55 €

 • GILLETTE venus embrace náhradná hlavica 2ks

  2 dni

  Brity sa individuálne prispôsobujú kontúram tela a zostávajú tak v neustálom kontakte s pokožkou, dokonca i na tak chúlostivých miestach, akými sú kolená a členky. Výsledkom je hladké oholenie a vynikajúca hebkosť. Výhody 5 britov pre neuveriteľne hladké oholenie zvlhčujúci prúžok pre hladší sklz Hlavice používajte do strojčeka Venus Embrace. Určené pre: ŽENY Typ: pleť normálna  

  7,43 €

 • GILLETTE gél na holenie s avokádom 200 ml

  GILLETTE gél na holenie s avokádom 200 ml

  Akcia

  2 dni

  GILLETTE gél na holenie pre ženy je určený na akýkoľvek typ pokožky a je charakteristický svojou vôňou avokáda. Zaisťuje maximálny komfort pri holení. Zloženie avokádový olej Výsledok zjemní chĺpky, zároveň znižuje trenie britov o pokožku minimalizuje podráždenie pokožky Odporúčaná aplikácia Do dlane s malým množstvom vody nastriekajte malé množstvo gélu a rovnomerne ho rozotrite po navlhčenej pokožke.

  3,87 € -32% 5,71 €

 • GILLETTE Blue II dámské holítko 5+2 ks

  2 dni

  GILLETTE Blue II pohotové dámské holítko pro hladší oholení. Složení 2 břity s platinovým ostřím nový zvlhčující pásek Výsledek komfortní oholení každý den

  3,47 €

 • GILLETTE Venus Embrace náhradné hlavice 4 ks

  2 dni

  GILLETTE Venus Embrace 5 britov pre sametovo hladkú pokožku.  Zloženie zvlhčujúci pásik - pre hladký a ľahký sklz holiaceho strojčeka Výsledok oholí doslova každý chĺpok - pre dokonalé výsledky pokožka bude úžasne hladká a vydží veľmi dlho

  13,50 €

 • GILLETTE MACH3 sensitive náhradní hlavice 4 ks

  2 dni

  Hlavice GILLETTE MACH3 sensitive pro dokonalejší oholení s minimálním podrážděním pokožky, i když se holíte proti směru růstu vousů. Výsledek i u citlivé pokožky zaručuje menší pocit podráždění hladké oholení

  11,82 €

 • Gillette Mach3 gél na holenie CloseSmooth 200ml

  2 dni

  GILLETTE gél na holenie Close & Smooth pre mužov poskytuje citlivej pokožke dôkladné a hladké oholenie bez podráždenia. Výsledok dôkladné a hladké oholenie bez podráždenia ľahší sklz holiaceho strojčeka Odporúčaná aplikácia Nastriekajte do dlane malé množstvo gélu, jemne napeňte na navlhčenej pokožke a ohoľte.

  3,46 € -12% 3,94 €

 • GILLETTE ochranný gel na holení 75 ml

  2 dni

  GILLETTE ochranný gel na holení pro citlivou pokožku omezuje tření a usnadňuje skluz strojku po pokožce pro přesné, hladké a pohodlné oholení. Výsledek dodává ochranu a komfort, který potřebuje Vaše pokožka pro zdravý vzhled omezuje tření a usnadňuje skluz strojku po pokožce  

  1,61 €

 • Gillette Fusion Proglide Hydrating Shave Gel 200ml (Pro hladké oholení)

  2 dni

  GILLETTE hydratačný gél na holenie je obohatený o bambucké maslo a obsahuje zvláčňujúce a zvlhčujúce látky, ktoré pokožku hydratujú a znižujú jej podráždenie. Zloženie svieža a mužská vôňa vás povzbudí na celý deň bambucké maslo zvláčňujúce a zvlhčujúce látky, ktoré pokožku hydratujú a znižujú jej podráždenie Výsledok zmäkčí fúzy a ochráni vašu pokožku pri každom ťahu holiaceho strojčeka Odporúčaná aplikácia Praktické balenie s pumpičkou uľahčuje nanášanie.  

  3,91 € -13% 4,50 €

 • GILLETTE vyživující pěna na holení 250 ml

  2 dni

  GILLETTE vyživující pěna na holení udržuje pokožku v dobré kondici, revitalizuje ji, zajišťuje jí ochranu a péči, kterou potřebuje pro svůj zdravý vzhled. Složení vitamín E udržuje pokožku v dobré kondici Výsledek revitalizuje a zajišťuje ochranu a péči pro zdravý vzhled pokožky

  2,76 €

 • GILLETTE 2 JEDNORAZOVÝ HOLIACI STROJČEK 5KS

  2 dni

  GILLETTE 2 jednorazové holítko poskytuje jednoduché a hladké oholenie bez podráždenia každý deň. Zloženie zvlhčujúci pásik, ktorý má teraz 3 krát väčší obsah zvlhčujúcich látok Výsledok jednoduché a hladké oholenie bez podráždenia

  1,49 € -7% 1,61 €

 • GILLETTE gél na holenie s vôňou levandule 200 ml

  2 dni

  GILLETTE gél na holenie pre ženy s vôňou levandule umožňuje hladké oholenie a hladký sklz holiaceho strojčeka. Zároveň má veľmi príjemnú vôňu. Výsledok hladké oholenie a hladký sklz holiaceho strojčeka veľmi príjemná vôňa Odporúčaná aplikácia nastriekajte si malé množstvo gélu do vlhkej dlane, a potom rozotrite po vlhkých nohách stačí naniesť malú vrstvu

  3,87 €

 • GILLETTE Fusion Proglide Flexball kozmetická taška Darčeková sada Kozmetický prípravok

  skladom > 5 ks

  Gillette Fusion ProGlide holiaci strojček s technológiou Flexball Gillette Fusion Proglide zabezpečuje viditeľne hladkú pokožku jedným ťahom, dokonca aj v oblasti kontúr tváre. Tento pánsky holiaci strojček totiž spája najlepšie čepieľkami od Gillette - Fusion Proglide - s rukoväťou s prelomovú technológiou Flexball, ktorá umožňuje otáčanie britov do viacerých smerov - pre maximálny kontakt s pokožkou a menej vynechaných fúzov. Holiaci strojček má tie najtenšie a najjemnejšie britvy od Gillette (prvé 4 brity, ako pri modeloch ProShield). Disponuje 5 presnými čepieľkami a technológií FlexBall. Na zadnej strane holiacej hlavice má zarovnávacia brit. Gillette Fusion Hydrating gél na holenie Gél na holenie Gillette Fusion ProGlide Hydrating obohatený o bambucké maslo obsahuje zvláčňujúce a zvlhčujúce zložky, ktoré pokožku hydratujú a znižujú jej podráždenie. Vďaka dôležitým zložkám dôkladne zmäkčí fúzy a ochráni vašu pokožku pri každom ťahu holiaceho strojčeka. Praktické balenie s pumpičkou uľahčuje nanášanie. Svieža a mužná vôňa vás povzbudí na celý deň. + Hydratačný a zvlhčujúce zloženie gélu na holenie Fusion ProGlide s bambuckým maslom a glycerínom pomáha udržať pokožku počas holenia hydratovanú a zmierňuje pocit podráždenia - pre hladké oholenie. Fusion ProGlide - pre najlepší sklz od Gillette.     Obohatený o bambucké maslo obsahuje zvláčňujúce a zvlhčujúce zložky, ktoré pokožku hydratujú a znižujú jej podráždenie,     praktické balenie s pumpičkou uľahčuje nanášanie.

  13,39 €

 • GILLETE Mach3 Darčeková kazeta Kozmetický prípravok

  GILLETE Mach3 Darčeková kazeta

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Holiaci strojček Pánsky holiaci strojček Gillete Mach3 zaisťuje hladké oholenie bez zčervenania pokožky. Pocit pri holení je s ním aj po 10 oholeniach lepší, ako pri prvom oholení so žiletkou. Holiaci strojček Mach3 má 3 brity DuraComfort – pre dlhotrvajúci komfort. Gélový pásik kĺže po pokožke, čím ju pomáha chrániť pred zčervenaním a pokrokové mikrolamely pomáhajú nainať pokožku a pripravovať tak fúzy k oholeniu. Všetky holiace hlavice Mach3 je možné použiť ku všetkým rukovätiam Mach3. Gél Extra Comfort Zažite výraznejšie pohodlie s komplexom Mach3 Complete Defense zabraňujúcim podráždeniu pri holení lepšie, ako dokážu peny na holenie Mach3. Gél na holenie Gillete Mach3 Extra Comfort vytvára bohatú zkľudňujúcu penu, ktorá pomáha v pokožke skvelo zachovávať vlhkosť (v porovnaní s ostatnými gélmi na holenie Mach3). Viacvrstvové zaisťuje úžasný sklz holiaceho strojčeku po pokožke, optimalizované ochladzujúce zloženie pokožku osviežuje. Doprajte si s gélom na holenie Gillete Mach3 Extra Comfort pohodlie. Obsahuje jojobový olej, obsahuje zloženie s trojnásobnou ochranou, pomáha chrániť pred drobným poranením, začervenaním a napätosťou pokožky.

  4,98 €

 • GILLETTE Mach3 Turbo JUSTICE LEAGUE Darčeková sada Kozmetický prípravok

  skladom > 5 ks

  ČASOVO OBMEDZENÁ PONUKA - Darčeková sada s exkluzívnym setom pre virtuálnu realitu Gillette Mach3 Turbo holiaci strojček Dajte svojim zážitkom  pri holení s Mach3 nový rozmer! Pánsky holiaci strojček Gillette Mach3 Turbo ponúka ostrejšie britvy* a poskytuje hladšie oholenie bez podráždenia.** Britvy Turbo holia ľahšie - pre úžasný komfort s menej ťahmi a bez vytrhávania.*** Dlhotrvajúci gelový pásik zároveň napomáha tomu, aby sa holiaci strojček Mach3 Turbo komfortne kĺzal po pokožke. Tento holiaci strojček obsahuje 2x viac mikrolamel pre hladšie oholenie.**** Systém odpruženia necháva britvy v úzkom kontakte s pokožkou a výkyvná holiaca hlavica, ktorá reguluje tlak, sa prispôsobuje záhybom tváre a poskytuje tak komfortné a ľahšie oholenie.+ Pocit pri holení je i po desiatich oholeniach stále lepší, než pri prvom oholení s jednorazovou žiletkou.++ Vyskúšajte s gélmi na holenie Mach3. * Prvé dve britvy v porovnaní s holiacim strojčekom Mach3. ** V porovaní s jednorazovou žiletkou Blue II Plus *** Prvé dve britvy v porovaní s jednorazovou žiletkou Blue II Plus **** V porovnaní s Mach3 + V porovaní s jednorazovou žiletkou Blue II Plus ++ Celkovo uprednosťnované v porovaní s jednorazovou žiletkou Blue II Plus

  12,47 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam