Podrobné informácie

Pri nachladnutí a dýchacích problémoch - Psia masť Dr. Weiss obsahuje optimálnu kombináciu a koncentráciu účinných látok.

Informácie o produkte

Výrobca: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: SIMPLY YOU
Kód výrobku: 188918
Kód EAN: 8594059731524
Držiteľ rozhodnutia: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

Psie sadlo Dr. Weiss - Originálne bylinná masť obsahuje kombinácie účinných bylinných extraktov, ktoré sú známe svojim blahodárnym účinkom:

  • pri nachladnutí
  • pri nádche a upchatom nosa
  • pri úpornom kašli
  • pri dýchacích ťažkostiach (astma, bronchitída atď)

Blahodárne účinky psieho sadla na ľudské zdravie, ktoré poznali už naše babičky a prababičky, dokázal podľa legendy prekonať pastier a horal z podhoria švajčiarskych Álp Karl Weiss. Tento ľudový doktor sformuloval masť obsahujúca originálny bylinný extrakt, ktorý svojimi účinkami nahradil do tej doby jedinú účinnú pomoc na problémy s dýchacím ústrojenstvom - psie sadlo. Bylinná receptúra Dr Karla Weissa tak priniesla zdravie budúcim generáciám a zároveň ušetrila životy mnohých nemých tvárí.

Mechanizmus účinku

Po aplikácii masti na hruď alebo chrbát sa na povrchu pokožky vytvára okluzívny ochranný film, vďaka ktorému dochádza k obmedzeným stratám vody a účinné látky rastlín uvoľnené do včelieho vosku ľahšie prenikajú do vonkajších vrstiev pokožky. Prítomné silice zvyšujú prekrvenie tkanív v oblasti hrudníka, dochádza k zvýšeniu sekrécie hlienov a uľahčenie vykašliavania. Inhalácia silíc zároveň uvoľňuje dýchacie cesty a uľahčuje dýchanie.

Spôsob použitia

Podľa potreby aplikovať niekoľkokrát denne na hruď a chrbát. Prípravok jemne vmasírovať do úplného vstrebania. Spekaniu je prirodzenou vlastnosťou tohto výrobku. Je možné aplikovať menšie množstvo aj pod nos a do oblasti spánkov. Na vonkajšie použitie!

Vhodná i pro děti od 1 roku.

K dostání v balení: 75 ml

Recenzie

Recenzie produktu SIMPLY YOU Psie sadlo DR.Weiss – Originálna bylinná masť 75 ml

Diskusia (2)

Diskusia k produktu SIMPLY YOU Psie sadlo DR.Weiss – Originálna bylinná masť 75 ml

Pridať nový príspevok do diskusie

(7) (3) (1) 26/09/2014

Anna J. - sok !!

tu masticku by som nechcela ani zadarmo hnus !!!

Vstúpiť do diskusie