Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Název

Dostupnost

Cena

V košíku máte za €.

Vybíráme pro vás

Produkt
Produkt
Produkt

Týždeň šialených zliav

Volajte 0221 201 380

CONTOURCEUTICAL 50ML

Biotechnologická emulzia na formovanie krku a tvári.

CONTOURCEUTICAL 50ML
Dostupnosť: dodávame do 2 dní
Odošleme zo skladu: 24.05.2017
Naša cena: 22,24 €
Bežná cena: 28,90 €
Ušetríte: 23 %
ks
iba 1 Euro za doručenie objednávky!
Hodnotenie

Produkt ešte nebol hodnotený

Doprava zdarma od 30 €

Veľký nákup sa vyplatíPozrite si cenník dopravy

Popis tovaru CONTOURCEUTICAL 50ML

Výrobca/Dodávateľ: Herb-Pharma Sk, s.r.o
Značka: Herb-Pharma Sk, s.r.o
Kód výrobku: 91393
Kód EAN: 7640119230948

Charakteristika:
Contourceutical biotechnologická emulzia s cieleným pôsobením na bradu a krk, oneskoruje účinok predčasného starnutia. Zlepšuje elasticitu a pevnosť, hydratuje, chráni a zjemňuje pokožku tváre a krku.
Ak sa na krku hromadí tuk a začína sa Vám tvoriť tzv. „druhá brada“ nastáva čas, keď treba porozmýšľať o použití prípravku Contourceutical, so zameraním na bradu a krk. Prípravok viditeľne pomáha tvarovať dolnú časť tváre. Krk vyzerá štíhlejšie, jeho tvar je výraznejší, vyformovanejší. Zjemňujúce zložky prípravku s cieleným pôsobením potláčajú vzhľad dvojitej brady, javu, ktorý zvýrazňuje ochabovanie pokožky.
Účinné látky prípravku oneskorujú predčasné starnutie pokožky. Zlepšujú elasticitu a pevnosť. Hydratujú, chránia a zjemňujú pokožku.
Firma Herb-Pharma AG vyvinula takú kombináciu účinných látok, v zložení - lipopeptidu a extraktu z kvetu bazy (Sambucus nigra L.), ktorá pôsobí podobne ako DHEA, známy ako „hormón mladosti“, pre pevnejšie rysy tváre a krku, avšak s lipopeptidom sa dosahujú oveľa lepšie výsledky ako s DHEA.
Výrobok výrazne ovplyvňuje stav a vzhľad pokožky, a preto predstavuje najvyššiu kategóriu starostlivosti o pleť – cosmeceutical.

Použitie a dávkovanie:
Odstráňte viečko z prípravku. Jemným stlačením dávkovača vytlačte potrebné množstvo emulzie. Pozor- pri rýchlom stlačení dávkovača, môže dôjsť k nasiaknutiu vzduchových bubliniek, čo by sťažilo ďalšiu prácu!
Naneste na prsty potrebné množstvo emulzie Contourceutical a krúživou masážou dôkladne rozotrite na celú oblasť brady a krku.
Po nanesení prípravku počkajte cca 10 minút, až potom použite svoju bežnú kozmetiku.
Na dosiahnutie optimálnych výsledkov nanášajte Contourceutical emulziu s cieleným pôsobením na bradu a krk, dvakrát denne (ráno a večer), až kým sa nedostaví žiadaný efekt. Potom nanášajte prípravok jedenkrát denne, aby sa vzhľad udržal.
Účinok biotechnologickej emulzie Contourceutical je postupný, kumulatívny a reverzibilný.

Upozornenie:
Výrobok je veľmi dobre znášaný a používa sa na všetky typy pleti. Napriek tomu sa pre jeho vysokú účinnosť doporučuje pred použitím prípravku Contourceutical biotechnologická emulzia na bradu a krk otestovať na kúsku pokožky. Otestujte reakciu pokožky nanesením prípravku na malú časť ošetrenej oblasti a pred úplným nanesením počkajte 24 hodín. Ak pocítite podráždenie alebo zvýšenú citlivosť, prestaňte prípravok používať. Zabráňte styku s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite ich dôkladne vodou a jemne ich osušte.
Len na vonkajšie použitie. Skladujte pri teplote do 30 oC.

Popis:
Bunkové ekvilibrum (takisto niekedy nazvané homeostáza) je dôležitým faktorom v harmonickej funkcii tkaniva.
Takéto ekvilibrium je v mladých tkanivách pre cytokíny, zohráva dôležitú úlohu v medzibunkovej komunikácii a najmä informuje imunitný systém o každej malej zmene v lokálnom prostredí.
Za zmeny reakcií závislých na cytokínoch sa v súčasnosti považujú za zodpovedné tie, ktoré môžu vysvetliť mnohé funkčné abnormality najmä u starších: iba malé množstvo cytokínu IL 6 podlieha sekrécii pri bežných podmienkach alebo u mladých ľudí, kým po dosiahnutí veku 60 rokov sú hladiny dvojnásobné.
Podstatne vyššie hladiny IL6 sú vo vzájomnom vzťahu s mnohými poruchami: imunosenescencia, osteoporóza a chyba podzápalového systému, ktorá sa v pokožke odráža zhoršenou schopnosťou hojenia.

Štúdie za použitia kultúr keratínocytov a fibroblastov ukazujú, že lipopeptid použitý v biotechnologickej emulzii Contourceutical pôsobí regulačne na základnú hodnotu hladín IL6. Táto činnosť sa odráža zreteľným poklesom sekrécie tohto zápalového cytokínu a je špecifická a závislá na jeho koncentrácii.
Lipopeptid pôsobí na obidve bunkové populácie: keratínocyty a fibroblasty. Používa sa na ochranu a spomalenie určitých účinkov starnutia kože.

Účinná látka prípravku, lipopeptid je derivovaný z prirodzeného fragmentu, ktorý umožňuje špecifický vplyv na tieto dva mechanizmy, a to postupnou redukciou nadmernej produkcie zápalového interleukinu, dvoma bunkovými populáciami – keratínocytmi a fibroblastmi – bez zaznamenaného pôsobenia iných cytokínov.

Klinické skúšanie účinných látok prebiehalo v in vitro a in vivo podmienkach. Respondenti, ktorí sa zúčastnili skúšok sa vyjadrili nasledovne:

  • zlepšený izotropizmus: +23%
  • zmenšené nepravidelnosti: -14%
  • zmenšená hĺbka mikročiar: -18%
  • zlepšená pevnosť: +19% (tvár), +39% (krk)
  • zlepšená elasticita: +17% (tvár), +27% (krk)
  • únava pokožky: -40% (tvár), -38% (krk)
  • trvalé zlepšenie hydratácia: +24%

Klinické skúšky účinnej látky dokazujú, že použitie prípravku Contourceutical na bradu a krk, s použitím lipopeptidu obnovilo pokožku a pokožka nadobudla jemnejší, symetrickejší vzhľad a bola viac hydratovaná. Pokožka sa spevnila na tvári a krku.

Zloženie:
Aqua; Ethoxydiglycol-Sambucus Nigra (Flower) Extract-Sodium Polyacrylate; Steareth-20-Palmitoyl Tetrapeptide-3; Caprylic/Capric Triglyceride; Glycerin; Polyacrylamide, C12-14 Isoparafin, Laureth-7; Isopropylmyristate; Dimethicone; Cyclometicone; C12-14 Pareth-30; Glycerylstearate; Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hexylcinnamal, Limonene, Linalool, Lilial, Parfum; Triethanolamine; Methyl-; Propylparaben; Propylene Glycol, 5-Chloro-2-Methyl-4-Isothiazolin-3-One, 2-Methyl-4-Isothiazolin-3-One.

Diskusia k tovaru CONTOURCEUTICAL 50ML

Nadpis:
Príspevok:
Vkladať diskusné príspevky môžu iba prihlásení zákazníci.
Ak ste registrovaný, prihláste sa. Zaregistrovať sa môžete tu.

Hodnotenie výrobku CONTOURCEUTICAL 50ML

Hodnotenie môžete pridať k produktom, ktoré ste si u nás už zakúpili. Vaše hodnotenie uvidia v detaile produktu všetci naši zákazníci. Vďaka tomuto hodnoteniu máte možnosť zistiť, ako je produkt obľúbený u ostatných zákazníkov. Zobrazujú sa iba hodnotenia, v ktorých zákazníci pridali aj slovný popis.

Tento produkt ešte nikto nehodnotil. Ohodnoťte tento produkt jako první!
1 - veľká nespokojnosť2 - nespokojnosť3 - priemer4 - spokojnosť5 - veľká spokojnosť
Ako ste spokojní s týmto produktom?
Slovný komentár
Vkladať hodnotenia môžu len prihlásení zákazníci, ktorí už tento produkt zakúpili.Ak ste registrovaný, prihláste sa. Zaregistrovať sa môžete tu.

Recenzie zákazníkov z Heureka.sk

Žiadne recenzie nie sú teraz k dispozícii.
Najpredávanejší v tejto rubrike:

VIRDE Relaxfit aloe vera gél 200 ml

VIRDE Relaxfit aloe vera gél 200 ml
Kód:232249

Naša cena:  2,95 €
Bežná cena:  3,41 €
Ušetríte:  13 %

VIRDE SPOL. S R. O.
Obsahuje komplex vysoko účinných bioaktívnych látok, ktoré poskytujú okamžité upokojenie podráždenej pleti napríklad po opaľovaní, holení apod.
Dostupnosť: dodávame do 2 dní

PERSKINDOL Active gel 100 ml

PERSKINDOL Active gel 100 ml
Kód:247427

Naša cena:  7,83 €
Bežná cena:  8,10 €

VIFOR S.A., VILLARS SUR GLANE-FRIBOURG
Perskindol Active Gel môže byť používaný pred a po fyzickej alebo športovej aktivite a pre všeobecný pocit pohody.
Dostupnosť: dodávame do 2 dní

Natura House Aloe Sin Aloe Vera gél s vitamínom F a panthenolom 50ml

Natura House Aloe Sin Aloe Vera gél s vitamínom F a panthenolom 50ml
Kód:248225

Naša cena:  3,32 €

MVDr. Mária Nováková-STYLLMED
98%, čistý gél z Aloe vera, lisovaný za studena, certifikovaný IASC, hydratačný, regeneračný, upokojujúci, ochranný, intenzívna starostlivosť o pleť a pokožku pre všetky typy pleti aj pre najcitlivejšiu a detskú pokožku
Dostupnosť: skladom

PRIESSNITZ Kĺbové mazanie Classic 300 ml

PRIESSNITZ Kĺbové mazanie Classic 300 ml
Kód:323899

Naša cena:  7,83 €

SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Priessnitz Kĺbové mazanie Classic sa vyznačuje významným obsahom účinných látok a svojmu užívateľovi prináša starostlivosť o kĺby a pohybový aparát.
Dostupnosť: dodávame do 2 dní

RYOR brečtanový gél 200g (tuba č.185)

RYOR brečtanový gél 200g (tuba č.185)
Kód:324164

Naša cena:  4,34 €
Bežná cena:  6,20 €
Ušetríte:  30 %

RYOR

Brečtanový gél proti celulitíde.

Dostupnosť: dodávame do 2 dní

Epigen Intimo spray 60 ml

Epigen Intimo spray 60 ml
Kód:324401

Naša cena:  11,01 €

CHEMINOVA INTERNATIONAL

Prípravok na rýdzo prírodnej báze.. EPIGEN Intima upokojuje podráždenú sliznicu, intímne miesta prečistí a odstraňuje následky agresívneho pôsobenia chemických prostriedkov na vulvo-vaginálnu sliznicu a sliznicu predkožky.

Dostupnosť: dodávame do 2 dní
Produkt bol pridaný do Váąho nákupného koąíka.
ukáza? koąík