Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » C » CHILLY

CHILLY

Produktové rady

 • CHILLY Intima gel Delicate 500 ml

  skladom

  Chilly Delicate gél je prípravok na intímnu hygienu.   Určenie: pre citlivé, jemné ženy, maminky po pôrode, ktoré hľadajú upokojujúci prostriedok pre svoju intímnu hygienu.   Gél má špecifické ochranné vlastnosti, na citlivú pokožku a sliznice pôsobí upokojujúco. Gél má mierne kyslé pH okolo 5, a tak rešpektuje normálne fyziologické prostredie slizníc vonkajších genitálií. Chilly Delicate obsahuje prírodné účinné látky s efektívnym čistiacim účinkom a pritom nie je agresívny. Výrobok je obohatený o výťažky z rastlín Aloe a Hamamelu, ktoré majú upokojujúci a hydratačný účinok na začervenalú a vysušenú pokožku. Kyselina mliečna pomáha udržiavať stabilné pH na kyslých hodnotách, typických pre oblasť vonkajšieho genitálu, bez zasahovania do stavu vnútorného prostredia vagíny. pH5 : Je dôležité používať intímny čistiaci prípravok, ktorý je mierne kyslý, s pH okolo 5, aby bola rešpektovaná fyziológia slizníc vonkajších genitálií a pokožky v ich okolí.   Viac na adcc.sk

  6,05 €

 • Chilly pH 3,5 200ml

  skladom

  Chilly DELICATE gel je každodenní intimní čisticí přípravek se specifickými ochrannými a zklidňujícími vlastnostmi pro velmi citlivou pokožku a sliznici. Pomáhá obnovovat a udržovat kyselost intimních partií, díky čemuž brání nástupu infekce. Výhody přípravku účinně napomáhá při prevenci vzniku potíží a nepříjemných pocitů v oblasti intimních partií neutralizuje molekuly zápachu je obohacený o glycerin, který zvláčňuje a hydratuje Jak pomáhá Chilly s pH 3,5 Chilly intima obsahuje upravené pH 3,5, a glycerin (glycerin zvláčňuje a hydratuje). Díky kyselému pH 3,5 dochází k obnově přirozené rovnováhy pH sliznice a tím k posílení obranyschopnosti proti infekci. Napomáhá obnovovat a udržovat přirozenou rovnováhu pH sliznice Balení obsahuje 200 ml.

  3,78 €

 • CHILLY Intima Delicate 200 ml

  CHILLY Intima Delicate 200 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Chilly DELICATE gél je každodenný intímný čistiaci prípravok so špecifickými ochrannými a upokojujúcimi vlastnosťami pre veľmi citlivú pokožku a sliznicu. Chilly Delicate, vďaka Aloe a Hamamelis: Má zvláčňujúci a upokojujúci účinok Je kompatibilný s intímnymi partiami aj v prípade podráždenia Podporuje obnovu fyziologickej rovnováhy slizníc, nevyhnutné pre obranu intímnych partií Hypoalergénny a schválený Asociáciou gynekológov A.Gi.Co. a odporúča ho aj Česká gynekologická a pôrodnícka spoločnosť.

  3,73 € -27% 5,10 €

 • CHILLY Obrúsky Fresh 12 ks

  CHILLY Obrúsky Fresh 12 ks

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Vďaka prírodnému mentolu intímne obrúsky CHILLY Pocket FRESH zaisťujú ochranu a prinášajú dlhotrvajúci pocit čistoty a sviežosti. Vďaka praktickému uzatváratelnému baleniu si vždy zachovajú sviežosť a vlhkosť, sú diskrétnym spoločníkom, ktorého si v kabelke môžete vziať kamkoľvek so sebou či už ste na cestách, v práci alebo na dovolenke. Určený pre tých, ktorí hľadajú prirodzenú dlhotrvajúcu sviežosť do práce na cesty na dovolenku Zloženie Prírodný mentol - Esenciálny olej extrahovaný z listov a kvetenstva mäty, aromatizujúci a osviežujúci, používa sa už od staroveku pre svoje liečivé vlastnosti. Mentol pomáha dlho udržať pocit sviežosti. Kyselina mliečna - Pomáha udržiavať pH stabilné na kyslých hodnotách, typických pre oblasť vonkajšieho genitálu, avšak bez zasáhu do stavu vnútorného prostredia vagíny. pH5 - Je dôležité používať intímny čistiaci prípravok, ktorý je mierne kyslý, s pH okolo 5, aby boli rešpektovaná normálna fyziológia vonkajších genitálnych slizníc a okolitej pokožky.

  2,63 € -15% 3,10 €

 • CHILLY Obrúsky Antibacterial 12 ks

  CHILLY Obrúsky Antibacterial 12 ks

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vďaka tymiánu a šalvii pôsobia intímne obrúsky CHILLY Pocket ANTIBACTERIAL antibakteriálne, čo vám dodá pocit bezpečia aj v situáciách, keď existuje riziko bakteriálneho kontaktu. Vďaka praktickému uzatvárateľnému obalu si vždy zachovajú sviežosť a vlhkosť, sú diskrétnym spoločníkom, ktorého si v kabelke môžete vziať kamkoľvek so sebou či už ste na cestách, v práci alebo na dovolenke. Zloženie Tymián - Aromatické a antiseptické vlastnosti tymiánu sú známe odjakživa. Extrakt je bohatý na esenciálny olej a taníny a vždy sa hojne používal v kozmetických výrobkoch (a nielen tam) pre svoje nepopierateľné antibakteriálne účinky. Šalvia - Prednosti tejto rastliny, ktorá bola vo veľkej úcte už od staroveku, sú založené na množstve a rozmanitosti účinných látok v listoch. Odjakživa sú známe jej antiseptické vlastnosti. Triclosan - Je to bakteriostatikum schopné kontrolovať rozvoj bakteriálnej flóry (zodpovedné aj za nepríjemné zápachy), pri rešpektovaní existujúcej bakteriálnej flóry (Lactobacillus acidophilus). pH5 - Je dôležité používať intímny čistiaci prípravok, ktorý je mierne kyslý, s pH okolo 5, aby bola rešpektovaná normálna fyziológia vonkajších genitálnych slizníc a okolitej pokožky.

  2,46 € -21% 3,10 €

 • CHILLY Obrúsky Delicate 12 ks

  CHILLY Obrúsky Delicate 12 ks

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vďaka Aloe a Hamamelis intímne obrúsky CHILLY Pocket DELICATE zaisťujú ochranu a sviežosť v každom okamihu dňa, a to aj pre ženy s citlivou pokožkou a sliznicami. Sú zvlášť vhodné v prípade podráždenej pokožky. Vďaka praktickému uzatvárateľnému baleniu si vždy zachovajú sviežosť a vlhkosť, sú diskrétnym spoločníkom, ktorého si v kabelke môžete vziať kamkoľvek so sebou či už ste na cestách, v práci alebo na dovolenke. Zloženie Aloe Barbadenis - Známa od staroveku, bola vždy používaná pre svoje zvláčňujúce, upokojujúce a hydratačné účinky na ochranu a udržiavanie vyváženej hydratácie pokožky. Hamamelis Virginiana - Rastlina, ktorej zmäkčujúci extrakt bol vždy cenený: domorodí Američania využívali jej schopnosť hojenia, od 19. storočia potom listy Hamamelis používali európski osadníci pre jej upokojujúce vlastnosti ako liek na negatívne účinky slnka. Je vhodná najmä na začervenanie a podráždenie. Kyselina mliečna - Pomáha udržiavať pH stabilné na kyslých hodnotách, typických pre oblasť vonkajšieho genitálu, avšak bez zasahovala do stavu vnútorného prostredia vagíny. pH5 - Je dôležité používať intímny čistiaci prípravok, ktorý je mierne kyslý, s pH okolo 5, aby boli rešpektované normálna fyziológia vonkajších genitálnych slizníc a okolitých plôch pokožky.

  2,46 € -21% 3,10 €

 • CHILLY Intima Antibacterial 200 ml

  CHILLY Intima Antibacterial 200 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Chilly Intima ANTIBACTERIAL gél je každodennú intímnu čistiaci prípravok pre tých, ktorí hľadajú ochranu pred agresívnymi baktériami. Chilly Intima ANTIBACTERIAL gél, vďaka tymianu a šalvii: Pomáha chrániť intímne partie pred agresívnymi baktériami Podporuje obnovu fyziologickej rovnováhy slizníc, nevyhnutné pre obranu intímnych partií Hypoalergénny a schválený Asociáciou gynekológov A.Gi.Co. a odporúča ho aj Česká gynekologická a pôrodnícka spoločnosť.

  3,12 € -39% 5,10 €

 • CHILLY Intima Fresh 200 ml

  CHILLY Intima Fresh 200 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Chilly FRESH gél je každodenný intímny čistiaci prípravok, ktorý zaručuje pocit sviežosti a dlhotrvajúcu ochranu. Chilly Gél, vďaka prírodnému mentolu: Má osviežujúce a protizápachové účinky Podporuje obnovu fyziologickej rovnováhy slizníc, nevyhnutné pre obranu intímnych partií Je vhodný aj pre mužskú intímnu hygienu Hypoalergénny a schválený Asociáciou gynekológov A.Gi.Co. a odporúča ho aj Česká gynekologická a pôrodnícka spoločnosť.

  3,12 € -39% 5,10 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam