Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » C » CHILLY

CHILLY

Cena (Eur):

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

 • CHILLY Intima Antibacterial 200 ml

  CHILLY Intima Antibacterial 200 ml

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Chilly Intima ANTIBACTERIAL gél je každodennú intímnu čistiaci prípravok pre tých, ktorí hľadajú ochranu pred agresívnymi baktériami. Chilly Intima ANTIBACTERIAL gél, vďaka tymianu a šalvii: Pomáha chrániť intímne partie pred agresívnymi baktériami Podporuje obnovu fyziologickej rovnováhy slizníc, nevyhnutné pre obranu intímnych partií Hypoalergénny a schválený Asociáciou gynekológov A.Gi.Co. a odporúča ho aj Česká gynekologická a pôrodnícka spoločnosť.

  3,12 € -39% 5,10 €

 • CHILLY Intima Delicate 200 ml

  CHILLY Intima Delicate 200 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Chilly DELICATE gél je každodenný intímný čistiaci prípravok so špecifickými ochrannými a upokojujúcimi vlastnosťami pre veľmi citlivú pokožku a sliznicu. Chilly Delicate, vďaka Aloe a Hamamelis: Má zvláčňujúci a upokojujúci účinok Je kompatibilný s intímnymi partiami aj v prípade podráždenia Podporuje obnovu fyziologickej rovnováhy slizníc, nevyhnutné pre obranu intímnych partií Hypoalergénny a schválený Asociáciou gynekológov A.Gi.Co. a odporúča ho aj Česká gynekologická a pôrodnícka spoločnosť.

  3,12 € -39% 5,10 €

 • CHILLY Intima Fresh 200 ml

  CHILLY Intima Fresh 200 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Chilly FRESH gél je každodenný intímny čistiaci prípravok, ktorý zaručuje pocit sviežosti a dlhotrvajúcu ochranu. Chilly Gél, vďaka prírodnému mentolu: Má osviežujúce a protizápachové účinky Podporuje obnovu fyziologickej rovnováhy slizníc, nevyhnutné pre obranu intímnych partií Je vhodný aj pre mužskú intímnu hygienu Hypoalergénny a schválený Asociáciou gynekológov A.Gi.Co. a odporúča ho aj Česká gynekologická a pôrodnícka spoločnosť.

  3,12 € -39% 5,10 €

 • CHILLY Obrúsky Antibacterial 12 ks

  CHILLY Obrúsky Antibacterial 12 ks

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Vďaka tymiánu a šalvii pôsobia intímne obrúsky CHILLY Pocket ANTIBACTERIAL antibakteriálne, čo vám dodá pocit bezpečia aj v situáciách, keď existuje riziko bakteriálneho kontaktu. Vďaka praktickému uzatvárateľnému obalu si vždy zachovajú sviežosť a vlhkosť, sú diskrétnym spoločníkom, ktorého si v kabelke môžete vziať kamkoľvek so sebou či už ste na cestách, v práci alebo na dovolenke. Zloženie Tymián - Aromatické a antiseptické vlastnosti tymiánu sú známe odjakživa. Extrakt je bohatý na esenciálny olej a taníny a vždy sa hojne používal v kozmetických výrobkoch (a nielen tam) pre svoje nepopierateľné antibakteriálne účinky. Šalvia - Prednosti tejto rastliny, ktorá bola vo veľkej úcte už od staroveku, sú založené na množstve a rozmanitosti účinných látok v listoch. Odjakživa sú známe jej antiseptické vlastnosti. Triclosan - Je to bakteriostatikum schopné kontrolovať rozvoj bakteriálnej flóry (zodpovedné aj za nepríjemné zápachy), pri rešpektovaní existujúcej bakteriálnej flóry (Lactobacillus acidophilus). pH5 - Je dôležité používať intímny čistiaci prípravok, ktorý je mierne kyslý, s pH okolo 5, aby bola rešpektovaná normálna fyziológia vonkajších genitálnych slizníc a okolitej pokožky.

  2,46 € -21% 3,10 €

 • CHILLY Obrúsky Delicate 12 ks

  CHILLY Obrúsky Delicate 12 ks

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Vďaka Aloe a Hamamelis intímne obrúsky CHILLY Pocket DELICATE zaisťujú ochranu a sviežosť v každom okamihu dňa, a to aj pre ženy s citlivou pokožkou a sliznicami. Sú zvlášť vhodné v prípade podráždenej pokožky. Vďaka praktickému uzatvárateľnému baleniu si vždy zachovajú sviežosť a vlhkosť, sú diskrétnym spoločníkom, ktorého si v kabelke môžete vziať kamkoľvek so sebou či už ste na cestách, v práci alebo na dovolenke. Zloženie Aloe Barbadenis - Známa od staroveku, bola vždy používaná pre svoje zvláčňujúce, upokojujúce a hydratačné účinky na ochranu a udržiavanie vyváženej hydratácie pokožky. Hamamelis Virginiana - Rastlina, ktorej zmäkčujúci extrakt bol vždy cenený: domorodí Američania využívali jej schopnosť hojenia, od 19. storočia potom listy Hamamelis používali európski osadníci pre jej upokojujúce vlastnosti ako liek na negatívne účinky slnka. Je vhodná najmä na začervenanie a podráždenie. Kyselina mliečna - Pomáha udržiavať pH stabilné na kyslých hodnotách, typických pre oblasť vonkajšieho genitálu, avšak bez zasahovala do stavu vnútorného prostredia vagíny. pH5 - Je dôležité používať intímny čistiaci prípravok, ktorý je mierne kyslý, s pH okolo 5, aby boli rešpektované normálna fyziológia vonkajších genitálnych slizníc a okolitých plôch pokožky.

  2,46 € -21% 3,10 €

 • Chilly pH 3,5 200ml

  skladom do 24 hodín

  Chilly DELICATE gel je každodenní intimní čisticí přípravek se specifickými ochrannými a zklidňujícími vlastnostmi pro velmi citlivou pokožku a sliznici. Pomáhá obnovovat a udržovat kyselost intimních partií, díky čemuž brání nástupu infekce. Výhody přípravku účinně napomáhá při prevenci vzniku potíží a nepříjemných pocitů v oblasti intimních partií neutralizuje molekuly zápachu je obohacený o glycerin, který zvláčňuje a hydratuje Jak pomáhá Chilly s pH 3,5 Chilly intima obsahuje upravené pH 3,5, a glycerin (glycerin zvláčňuje a hydratuje). Díky kyselému pH 3,5 dochází k obnově přirozené rovnováhy pH sliznice a tím k posílení obranyschopnosti proti infekci. Napomáhá obnovovat a udržovat přirozenou rovnováhu pH sliznice Balení obsahuje 200 ml.

  4,19 €

 • CHILLY Obrúsky Fresh 12 ks

  CHILLY Obrúsky Fresh 12 ks

  Akcia

  3 dni

  Vďaka prírodnému mentolu intímne obrúsky CHILLY Pocket FRESH zaisťujú ochranu a prinášajú dlhotrvajúci pocit čistoty a sviežosti. Vďaka praktickému uzatváratelnému baleniu si vždy zachovajú sviežosť a vlhkosť, sú diskrétnym spoločníkom, ktorého si v kabelke môžete vziať kamkoľvek so sebou či už ste na cestách, v práci alebo na dovolenke. Určený pre tých, ktorí hľadajú prirodzenú dlhotrvajúcu sviežosť do práce na cesty na dovolenku Zloženie Prírodný mentol - Esenciálny olej extrahovaný z listov a kvetenstva mäty, aromatizujúci a osviežujúci, používa sa už od staroveku pre svoje liečivé vlastnosti. Mentol pomáha dlho udržať pocit sviežosti. Kyselina mliečna - Pomáha udržiavať pH stabilné na kyslých hodnotách, typických pre oblasť vonkajšieho genitálu, avšak bez zasáhu do stavu vnútorného prostredia vagíny. pH5 - Je dôležité používať intímny čistiaci prípravok, ktorý je mierne kyslý, s pH okolo 5, aby boli rešpektovaná normálna fyziológia vonkajších genitálnych slizníc a okolitej pokožky.

  2,43 € -22% 3,10 €

 • CHILLY Intima gel Delicate 500 ml

  2 dni

  6,05 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam