Podrobné informácie

Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k normálnemu stavu kostí, zubov, chrupaviek, ciev a ďasien. Výživový doplnok.

Informácie o produkte

Výrobca: Cemio Switzerland, s.r.o.
Značka: CEMIO
Produktová rada: CEMIO Vitamin C
Kód výrobku: 191068
Kód EAN: 8594160270349
Držiteľ rozhodnutia: Cemio Switzerland, s.r.o.

Vitamín C patrí z hľadiska ľudského zdravia medzi najdôležitejšie vitamíny. Odhaduje sa, že v celkovej spotrebe vitamínov u človeka predstavuje vitamín C až 80%. Človek je odkázaný na príjem vitamínu C z potravy, nedokáže si ho totiž sám vytvoriť.
Patrí medzi vitamíny rozpustné vo vode a v organizmu plní veľa úloh. Prispieva k normálnemu stavu kostí, zubov, chrupaviek, ciev a ďasien. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.
Zvýšená spotreba vitamínu C nastáva pri vyššom zaťažení organizmu nepriaznivými vplyvmi okolia. Zvýšenú spotrebu vitamínu C majú najmä fajčiari, tehotné a dojčiace ženy či ľudia žijúci v znečistenom prostredí.
Prípravok Cemio Vitamín C 250 mg obsahuje optimálne množstvo vitamínu C pre jeho doplnenie v organizme. Výhodou prípravku je forma malých ochutených tabliet.

Zloženie
Vitamín C (Acidum ascorbicum) - 250 mg

kyselina L-askorbová, sladidlo (sorbitol), nosič (dihydrogénfosforečnan vápenatý), protihrudkové činidlo (stearan horečnatý), farbivo (beta-karotén, extrakt z červenej repy).

Dávkovanie
1–2 tablety denne. Krátkodobo až 4 tablety denne.

Balenie
100 + 30 tabliet

Recenzie (3)

Recenzie produktu CEMIO Vitamín C 250 mg 100+30 tabliet ZADARMO

Pridať recenziu produktu

(6) (6)

100 %

výborná cena

(10) (6)

80 %

(9) (6)

80 %

odporcala by som

Diskusia

Diskusia k produktu CEMIO Vitamín C 250 mg 100+30 tabliet ZADARMO

Pridať nový príspevok do diskusie