Úvodná strana Deti a mamičky Hračky a dekorácie Hračky na kočárek

CANPOL BABIES Kontrastná edukatívna knižka SENSORY

Kód výrobku: 456047

Kontrastná edukatívna knižka z kolekcie SENSORY je určená už pre najmenšie deti.

Viac informácií

Skladom viac ako 5 kusov

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

11,89 €

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

CANPOL BABIES Kontrastná edukatívna knižka SENSORY

Hračku je možné jednoducho upevniť vďaka klipom na požadované miesto - kočík, postieľku alebo autosedačku. Praktický doplnok disponuje šuštiacimi a pískacími elementmi, zrkadielkom, hrkálkou, hryzátkom a odnímateľnými prvkami. Senzorické farby a rôzne textúry materiálov stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa.

Prečo sú senzorické hračky tak dôležité

Zrak dieťaťa je po narodení najmenej rozvinutým zmyslom. Tma, ktorá prevláda v maternici, nedovoľuje, aby sa zrak v prenatálnom období plne rozvinul. Po narodení je zrak dieťaťa rozmazaný a hmlistý. Dieťa vidí iba obrysy v rozmedzí 20-30 cm, veľké tvary a prvky z prostredia. Asi po mesiaci začne vidieť farby, spočiatku červené a čierne. Asi za tri mesiace si začne všímať ďalších výrazných farieb. Približne vo veku šiestich mesiacov začína vidieť detaily na obrázkoch a tiež vidí oveľa jasnejšie. V dvanástom mesiaci života je už zrak dieťaťa plne vyvinutý ako u dospelého a stáva sa skvelým nástrojom pre objavovanie sveta. Senzorické hračky z novej kolekcie SENSORY tak pomáhajú stimulovať zrak dieťaťa a trénujú schopnosť sústrediť pozornosť už od prvých týždňov života.

Návod na použitie

Udržujte hračku v čistote. Pokyny pre pranie sú umiestnené na štítku produktu. Ručné pranie na 30 °C mydlovým prostriedkom. Pred každým použitím dôkladne skontrolujte. Produkt vyhoďte pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania. Pred podaním hračky deťom odstráňte všetky obalové prvky, aby nedošlo k uduseniu a uchovávajte ich mimo dosahu detí. Návod uschovajte pre neskoršiu potrebu. Kód šarže je umiestnený na obale.

Hračka zodpovedá certifikáciám

ISO 9001, ISO 22716

Výrobok je navrhnutý a schválený v EÚ.

Balenie obsahuje 1 ks

Informácie o produkte

Výrobca: Canpol babies
Značka: CANPOL BABIES
Kód výrobku: 456047
Kód EAN: 5903407680811
Držiteľ rozhodnutia: Canpol babies

Recenzie

CANPOL BABIES Kontrastná edukatívna knižka SENSORY

Diskusia

CANPOL BABIES Kontrastná edukatívna knižka SENSORY

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika