Podrobné informácie

Sérum je vhodné pre bodové ošetrovanie akné, pre celkové ošetrenie aknóznej pokožky je určená Aknea voda a krém.

Informácie o produkte

Výrobca: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: CANNADERM
Kód výrobku: 103811
Kód EAN: 8594054232552
Držiteľ rozhodnutia: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

Aknea ošetrujúci sérum

Sérum je vhodné pre bodové ošetrovanie akné, pre celkové ošetrenie aknóznej pokožky je určená Aknea voda a krém.Ošetřujicí sérum pre lokálne ošetrenie a skľudnenie prejavov akné. Výťažky z vŕbovej kôry narušia vrchnú zrohovatenú vrstvu, konopný olej s arnikou, šalviou a mätou pôsobia protizápalovo, dezinfikujú a upokojujú ošetrené miesto pokožky.Po aplikácii môže ošetrené miesto krátko páliť, rýchlo dochádza k zmierneniu citlivosti aj začervenanie.

Použitie

Po dôkladnom pretrepaní naneste pomocou guličkového aplikátora sérum priamo na postihnuté miesto s akné, najlepšie ihneď po umytí alebo ošetrení vodou Aknea. Nepoužívajte sérum cez vrstvu make-upu, mohlo by dôjsť k zaneseniu pigmentov a zložiek make-upu do ložiska akné. Sérum používajte výhradne na miestne, bodové ošetrenie jednotlivých ložísk akné. Po použití uzáver dobre zaskrutkujte.

Zloženie

Cannabis Sativa Seed Oil, Arnica Montana Extract, Salvia Officinalis Oil, Mentha Crisp Oil, Thymus serpyllum Oil, Salicylic Acid, Lactic Acid, Methylpropanediol, Polysorbate-80, Leptospermone, Isoleptospermone, Flavesone.

Recenzie

Recenzie produktu CANNADERM Aknea ošetřující sérum 5ml

Diskusia

Diskusia k produktu CANNADERM Aknea ošetřující sérum 5ml

Pridať nový príspevok do diskusie