Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » B » BREF

BREF

Produktové rady: Bref WC blok , Bref WC mega pack ,
Cena (Eur):

Druh tovaru

Určené na

Produkty tejto značky

 • BREF Power Activ WC blok Ocean 2x51 g Biocídny výrobok

  3 dni

  Atraktívna novinka v podobe štyroch guličiek v sebe ukrýva receptúru so 4 funkciami: hygienická čistota, čistiaca pena, ochrana pred vodným kameňom a dlhotrvajúcu sviežosť. Vďaka tejto kombinácii spĺňa nový Bref power Aktiv všetky kritériá pre ideálnu závesný WC blok. Košíček s guličkami je dostatočne dlhý a pokryje väčšiu časť WC misy.

  3,10 €

 • BREF Power Aktiv WC blok Pine 3x50 g Biocídny výrobok

  3 dni

  WC ZÁVES - Aktívna novinka v podobe štyroch guličiek v sebe ukrýva receptúru so 4 funkciami, ktorým môžeme bez obáv dať prívlastok dokonalé:  hygienická čistota čistiaca pena ochrana pred vodným kameňom dlhotrvajúcu sviežosť. Košíček s guličkami je dostatočne dlhý a pokryje väčšiu časť WC mísy.

  4,36 € -13% 5,00 €

 • BREF Power Aktiv Lemon 3x50 g Biocídny výrobok

  3 dni

  Účinný tuhý WC blok, ktorý pri každom spláchnutí zvláda 4 funkcie - hygienickú čistotu, ochranu pred vodným kameňom, dlhotrvajúcu sviežosť a vytvorenie bohatej čistiacej peny pre lesk toalety. Bref Power Aktiv má navyše moderný a praktický tvar - košíček s guličkami je dostatočne dlhý a pokryje tak väčšiu časť WC misy. Dokonalá čistota. Dokonalá ochrana proti vodnému kameňu. Dokonalá sviežosť. Dokonalá čistiaca pena.

  4,36 € -13% 5,00 €

 • BREF Power Aktiv WC blok Chlorine 3x50 g Biocídny výrobok

  3 dni

  dokonalá hygiena dokonalá ochrana proti nečistotám dokonalá sviežosť dokonalá čistiaca pena Bref Power Aktiv: je zložený zo 4 guličiek uložených v priehľadnom nerozoberateľnom košíku, ktoré ako jeden tím zvládnu viac funkcií pri každom spláchnutí - hygienickú čistotu, príjemnú vôňu, odstránenie usadenín a vytvorenie bohatej peny pre lesk a belosť toalety. Použitie: Na okamžité použitie. Zaveste Bref Power Aktiv pod okraj WC misy. Upozornenie: Škodlivý pri požití. Dráždi kožu. Nebezpečenstvo vážneho poškodenia očí. Škodlivý pre vodné organizmy, môže spôsobiť dlhodobé nepriaznivé účinky vo vodnom prostredí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s pokožkou a očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Použite ochranu očí a tváre. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Zneškodnite tento materiál a jeho obal v zbernom mieste pre zvláštne alebo nebezpečné odpady.

  4,36 € -4% 4,55 €

 • BREF Power Activ WC blok Lemon 51 g Biocídny výrobok

  3 dni

  Atraktívna novinka v podobe štyroch guličiek v sebe ukrýva receptúru so 4 funkciami, ktorým môžeme bez obáv dodať prívlastok dokonalé: je to hygienická čistota, čistiaca pena, ochrana pred vodným kameňom a dlhotrvajúcu sviežosť. Vďaka tejto kombinácii spĺňa nový Bref power Aktiv všetky kritériá pre ideálnu závesný WC blok. Poznámka: Košíček s guličkami je dostatočne dlhý a pokryje väčšiu časť WC misy.

  1,26 € -9% 1,39 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam